Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dashka

W oczekiwaniu na testowanie :-) ciąża.

Polecane posty

Gość Dashka

Witam . 

Są tutaj jakieś kobietki 🙂( przyszłe mamy ),  które czekają z niecierpliwością na zrobienie testu ciążowego? Jeśli tak,to piszmy o dniach długości cyklu @, dniu przypuszczanej owulacji, dniu współżycia, o wszystkim i o niczym 🙂 wspierajmy się :-)). Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłam test firmy bobo test i wyszedł pozytywny ale najprawdopodobniej mnie oszukał bo dziś zrobiłam innej firmy i wyszedł negatywny (chyba bo po 15 minutach pojawila sie bardzo słaba kreska ale pewnie z przelezenia) okres mam mieć w sobotę cykl 25 dniowy ale i tak juz straciłam nadzieję, ze się udało. Wątpię, ze na tym etapie przy bardzo regularnych cyklach i potwierdzonej owulacji testy nie pokazywały pozytywu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka

Hej. Ja bym zrobiła jeszcze jeden jutro z rana, lub poczekała już do tej soboty. Coś powinno już tam być widać..Może akurat ten drugi test był jakiś felerny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej. Ja bym zrobiła jeszcze jeden jutro z rana, lub poczekała już do tej soboty. Coś powinno już tam być widać..Może akurat ten drugi test był jakiś felerny? 

Chyba poczekam do soboty bo mnie to za dużo nerwów kosztuje 🤪 aktualnie staram się o drugie dziecko juz 6 miesięcy. Rozmawiałam z dziewczyną na innym forum i miala identyczna sytuacje robila dwa bobo testy oba pozytywne poszla na bete i okazało się że nie jest w ciąży więc pewnie obie trafilysmy na pechowe testy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka

Może jakaś seria pechowa wyszła 🙆‍♀️ jeśli nie możesz wytrzymać do soboty, to może spróbuj inny test zrobić. Ale po co się stresować, wytrzymaj do soboty .  Trzymam kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny ;) szukam jakiejś opinii, bo już nie wiem co mam o tym myśleć. Moje miesiączki od zawsze były regularne (27-29dni). Ostatnia miesiączkę miałam 18 stycznia ,kolejną miałam dostać 15 lutego ,lecz nie przyszła. Jakoś tydzień przed terminem @ miałam podobne bóle brzucha do zapalenia pęcherza ,takie rwanie jakby. W dzień okresu miałam trochę więcej śluzu i nic. Od 3 dni mam dziwne bóle ,takie rwanie ,ciągniecie ,czasami kłucia jajników i jestem bardzo nerwowa. Test dzisiaj  rano wyszedł negatywny. Czy to może być ciąża czy raczej może coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka

Podobna sytuacja jak wyżej w poście.  Ciężko kurczę coś powiedzieć.  Może się spóźnia @ ? Tak zwyczajnie,po prostu i zaraz dostaniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może. Kurde ani okresu ani dwóch kresek. Wolałabym coś wiedzieć.  No właśnie okres mi się nigdy nie spóźniał. A te bóle brzucha są jakieś inne niż zazwyczaj przed@. Piersi mnie nigdy nie bolały przed i teraz tez nie bolą. Teraz są nabrzmiałe tylko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka

Zostaje czekać na @ lub do gina . Mi to się raz okres spóźniał tylko, jak w ciąży byłam.  Mam zawsze co 28 dni,lub wcześniej. Ale bardzo rzadko się zdarza to wcześniej  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zostaje czekać na @ lub do gina . Mi to się raz okres spóźniał tylko, jak w ciąży byłam.  Mam zawsze co 28 dni,lub wcześniej. Ale bardzo rzadko się zdarza to wcześniej  .

No jesli do końca tygodnia @ nie przyjdzie to wtedy idę do gina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No jesli do końca tygodnia @ nie przyjdzie to wtedy idę do gina. 

Zrób bete hcg z krwi za nim pójdziesz do lekarza badanie z krwi na pewno wyjdzie prawidłowo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zostaje czekać na @ lub do gina . Mi to się raz okres spóźniał tylko, jak w ciąży byłam.  Mam zawsze co 28 dni,lub wcześniej. Ale bardzo rzadko się zdarza to wcześniej  .

A Ty kiedy zamierzasz zrobić test? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zrób bete hcg z krwi za nim pójdziesz do lekarza badanie z krwi na pewno wyjdzie prawidłowo 🙂

Mieszkam w Niemczech a tutaj jest to drogie i nie jest to tak jak w Polsce dlatego jeszcze jej nie zrobiłam. W poniedziałek bede w pl wiec wtedy może uda się zrobić.😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka

Ja powinnam @ dostać 2.03,zamierzam wtedy zrobić, chyba że nie wytrzymam to wcześniej. Tyle,że Ja nie mam żadnych objawów jak Wy. Na drugi dzień miałam kłucie w jajnikach na zmianę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mieszkam w Niemczech a tutaj jest to drogie i nie jest to tak jak w Polsce dlatego jeszcze jej nie zrobiłam. W poniedziałek bede w pl wiec wtedy może uda się zrobić.😃

Na Twoim miejscu pewnie zrobiłbym jeszcze z dwa testy innej firmy i ewentualnie w poniedziałek na betę o ile okres nie przyjdzie 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na Twoim miejscu pewnie zrobiłbym jeszcze z dwa testy innej firmy i ewentualnie w poniedziałek na betę o ile okres nie przyjdzie 😅

Nic pewnie nie wytrzymam do pdz i tak zrobię 😂 próbowałam jakoś ten okres wywołać (gorąca kąpiel i współżycie z partnerem). To zawsze mi @ przyspieszało a teraz nic. A Ty kiedy znowu testujesz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja powinnam @ dostać 2.03,zamierzam wtedy zrobić, chyba że nie wytrzymam to wcześniej. Tyle,że Ja nie mam żadnych objawów jak Wy. Na drugi dzień miałam kłucie w jajnikach na zmianę i tyle.

Ja w sumie nie mam żadnych objawówo oprócz właśnie tego kłucia w jajnikach i ogólnie w dole brzucha w pierwszej ciazy w tym czasie czulam sie mega zle więc obstawiam, ze w ciazy nie jestem 😫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nic pewnie nie wytrzymam do pdz i tak zrobię 😂 próbowałam jakoś ten okres wywołać (gorąca kąpiel i współżycie z partnerem). To zawsze mi @ przyspieszało a teraz nic. A Ty kiedy znowu testujesz ? 

Ja chyba daje sobie już spokój i po prostu poczekam na okres do soboty chyba, ze nie dostanę to wtedy zrobie kolejny test masaaaaaakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam, że każda ciąża jest inna wiec nie trać nadziei. Masz dostać @ w sobote tak ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka

W pierwszej ciąży czułam się też dość poprawnie, bezobjawowo😄  dziś córka ma 2 latka. Podobno ciąża, ciąży nierówna, ale kto wie ile w tym prawdy 💁‍♀️🤔😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja chyba daje sobie już spokój i po prostu poczekam na okres do soboty chyba, ze nie dostanę to wtedy zrobie kolejny test masaaaaaakra 

Gdyby to czekanie było takie łatwe 😃 wolałabym już coś wiedzieć ,jeśli okres przyjdzie będzie trochę przykro ale przynajmniej coś wiadomo a tak to stoję w martwym punkcie :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W pierwszej ciąży czułam się też dość poprawnie, bezobjawowo😄  dziś córka ma 2 latka. Podobno ciąża, ciąży nierówna, ale kto wie ile w tym prawdy 💁‍♀️🤔😉

Ja nie mam żadnego porównania ,bo staramy sie o pierwsze od 2 miesięcy 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to czekanie jest w tym wszystkim najgorsze ale przynajmniej po pierwszej ciazy nauczyłam się nie wkrecac sobie wszystkich objawów ciazy haha 🤣 tak powinnam miec w sobotę zobaczymy co z tego wyjdzie już przywyklam, ze okres zawsze się pojawia tylko tym razem bardziej mi szkoda bo wiem, ze na bank mialam owulacje z peknieciem pęcherzyka mialam monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, jak mogę cos poradzić to ja test o czułości 10 robiłam około 2-3 dni przed okresem i wyszedł pozytywny. Z tym, ze miałam objawy typu czucie igiełek w piersiach i w nocy budziłam sie na siku. Test o czułości 25 wyszedł cień cienia po terminie okresu. Jesli już robicie testy przed terminem okresu, to róbcie te o czułości 10. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam tez testy owulacyjne przez internet, w drogerii czy aptece nie opłaca sie kupować, bo za drogo wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa i z ciekawości przed samym testem ciążowym 10, zrobiłam sobie testy owulacyjne i tez były 2 kreski. Cos w tym jest, ze testy owu tez pokazują ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka

Ja w pierwszą ciąże właśnie przy drugim cyklu zaszłam w ciąże.  Ale nie wytrzymałam nigdy z testowaniem do oczekiwanej @ i z 5 robiłam w między  czasie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dokładnie to czekanie jest w tym wszystkim najgorsze ale przynajmniej po pierwszej ciazy nauczyłam się nie wkrecac sobie wszystkich objawów ciazy haha 🤣 tak powinnam miec w sobotę zobaczymy co z tego wyjdzie już przywyklam, ze okres zawsze się pojawia tylko tym razem bardziej mi szkoda bo wiem, ze na bank mialam owulacje z peknieciem pęcherzyka mialam monitoring.

No właśnie ja tez po ostatnim miesiącu nauczyłam sie nie wkręcać sobie bo potem tylko rozczarowanie 😃 musimy jakoś wytrzymać 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka
 

Hej dziewczyny, jak mogę cos poradzić to ja test o czułości 10 robiłam około 2-3 dni przed okresem i wyszedł pozytywny. Z tym, ze miałam objawy typu czucie igiełek w piersiach i w nocy budziłam sie na siku. Test o czułości 25 wyszedł cień cienia po terminie okresu. Jesli już robicie testy przed terminem okresu, to róbcie te o czułości 10. 

Hej. Ja zawsze robię 10 jak coś . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×