Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dashka

W oczekiwaniu na testowanie :-) ciąża.

Polecane posty

 

 

A ja dziewczyny dalej nie dostałam okresu... w ogole wczoraj późnym wieczorem mialam cos na wzór plemienia ale to było tylko raz podczas podtarcia sie bylam pewna, ze się rozkręci do rana ale nic z tych rzeczy. Doszedł ból i kucie jajnika z którego mialam potwierdzona owulacje. Boje się robić test rodzaj tej porażki jest dobijajacy  😫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ja dziewczyny dalej nie dostałam okresu... w ogole wczoraj późnym wieczorem mialam cos na wzór plemienia ale to było tylko raz podczas podtarcia sie bylam pewna, ze się rozkręci do rana ale nic z tych rzeczy. Doszedł ból i kucie jajnika z którego mialam potwierdzona owulacje. Boje się robić test rodzaj tej porażki jest dobijajacy  😫

Masz rację ja tez sie zawsze boje robic test bo pozniej jest to rozczarowanie ze jednak sie nie udalo. Ale glowa do gory kiedys sie uda. Kto wie może wlasnie teraz? Ja mialam takie klucie w okolicach pepka do tego bole piersi i maz sie wkurzyl i w nd wieczorem lecial do apteki mimo iz ja bylam przekonana ze nie. 2 rozne testy wyszly pozytywne. Teraz tylko czekam na wizyte u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka
 

Hej ,dostałam@ pierwszy raz w życiu z opóźnieniem i to tygodniowym. Wiec nowy cykl ,nowe nadzieje 😃 ale do lekarza i tak pójdę na kontrole bo te bóle serio były jakieś inne i dziwne i zawsze miałam 28 dni... A to dziwne ze pierwszy raz w życiu się staram o dziecko i w drugim cyklu pierwszy raz w życiu opóźnienie@. Może coś tam było ale się nie zagnieździło? 

Głowa do góry, następny cykl będzie Twój 🙂 nie Ty pierwsza i ostatnia w takiej sytuacji.  U mnie też klapa chyba będzie 🙈 

Jeżeli faktycznie masz regularne okresy co do dnia, a tym razem wyszło inaczej to może być coś na rzeczy, chociaż może to być najzwyczajniej w świecie opóźniona owu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka
 

A ja dziewczyny dalej nie dostałam okresu... w ogole wczoraj późnym wieczorem mialam cos na wzór plemienia ale to było tylko raz podczas podtarcia sie bylam pewna, ze się rozkręci do rana ale nic z tych rzeczy. Doszedł ból i kucie jajnika z którego mialam potwierdzona owulacje. Boje się robić test rodzaj tej porażki jest dobijajacy  😫

To tylko się cieszyć , że jeszcze @ nie masz 😉 jest duża szansa na dwie kreski . I tak Cię podziwiam, że testu jeszcze zrobiłaś . Ja bym nie wytrzymała chyba napięcia 🙈🤷‍♀️

Porażka zawsze boli, ale jeszcze jej nie ma, więc narazie zostań przy dobrej nadzieji i nie martw się na zapas.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dłuży się, pewnie.. jeszcze jak się o tym prawie ciągle myśli i doszukuje objawów to już w ogóle 🙈😉

Daj koniecznie znać jak twój wynik. 

Zrobiłam dziś test i stanowczo pokazał, że ciąży nie ma 😪

Strasznie głupio i naiwne wkręcałam sobie że mogło się tym razem udać. Po raz kolejny doświadczenie pokazało mi, że jeśli wyraźnie nie będą mrowić mnie piersi, to nic z tego. W pierwszej ciąży wiedziałam od razu, bo miałam ten charakterystyczny objaw, chyba jako jedyny. Teraz go nie było, więc chwytałam się jakichś innych, które nic nie znaczyły. Jest mi tak bardzo przykro. Boję się, że poprzednia ciąża była moją jedyną szansą, ale ją straciłam 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dashka
 

Zrobiłam dziś test i stanowczo pokazał, że ciąży nie ma 😪

Strasznie głupio i naiwne wkręcałam sobie że mogło się tym razem udać. Po raz kolejny doświadczenie pokazało mi, że jeśli wyraźnie nie będą mrowić mnie piersi, to nic z tego. W pierwszej ciąży wiedziałam od razu, bo miałam ten charakterystyczny objaw, chyba jako jedyny. Teraz go nie było, więc chwytałam się jakichś innych, które nic nie znaczyły. Jest mi tak bardzo przykro. Boję się, że poprzednia ciąża była moją jedyną szansą, ale ją straciłam 😞

Oj przykro, ale nie martw się , może tym razem się poprostu nie udało, czasami nie od razu zachodzi się w ciąże. Jeszcze mnóstwo cyklów przed Tobą i ile cyklów tyle szans . Głowa do góry.  Wszystko przez Tobą , zaraz kolejny cykl i nowe próby.  A człowiek co cykl, to "mądrzejszy" 😉 trzymam kciuki. Zbieraj siły na nowe działania  👌💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zrobiłam test wyszedł negatywny takze nic z tego nie rozumiem 🤷🏻‍♀️ i czekam na okres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja tez zrobiłam test wyszedł negatywny takze nic z tego nie rozumiem 🤷🏻‍♀️ i czekam na okres 

Paulina a wcześniej pisałaś, ze był pozytywny? Może testy miały inna czułość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Paulina a wcześniej pisałaś, ze był pozytywny? Może testy miały inna czułość?

Test który robilam za pierwszym razem to był bobo test i chyba był wadliwy 😫 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A bobo kiedy robiłaś ? Testy raczej sie nie myła na ta pozytywna stronę. A okres kiedy powinnaś dostać? Kup najtańszy test o czułości 10 w aptece albo drogerii. Mi test o czułości 25 nie pokazywał tak szybko jak ta 10 nawet w terminie okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×