Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokoniec09

nie mam pieniędzy na jedzenie

Polecane posty

nie mam pieniędzy na jedzenie. nic, dosłownie nic. nie wiem czym jutro nakarmię dziecko. nie wiem co robić, doszłam do końca, do ściany. może ktoś mi coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie mam pieniędzy na jedzenie. nic, dosłownie nic. nie wiem czym jutro nakarmię dziecko. nie wiem co robić, doszłam do końca, do ściany. może ktoś mi coś doradzi.

500+ ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic wspólnego z 500 plus. nigdy go nie brałam. nieważne. widzę, że nie ma tu nikogo z kim można porozmawiać lub poprosić o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie mam nic wspólnego z 500 plus. nigdy go nie brałam. nieważne. widzę, że nie ma tu nikogo z kim można porozmawiać lub poprosić o radę.

dlaczego nie bierzesz 500 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkasz za granica i nie masz pieniedzy na jedzenie? Czyli nie pracujesz? Przepraszam, ale jak to mozliwe, ze majac dziecko dopuszczasz do sytuacji, w ktorej nie jestes w stanie go wyzywic? Nie jestem zlosliwa i nie chce Cie zranic ale sama bedac matka nie potrafie sobie wyobrazic takiego scenariusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie mam pieniędzy na jedzenie. nic, dosłownie nic. nie wiem czym jutro nakarmię dziecko. nie wiem co robić, doszłam do końca, do ściany. może ktoś mi coś doradzi.

Może po prostu pójdź do pracy jak każdy normalny człowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×