Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia222

FACECI

Polecane posty

Czy faktycznie KAŻDEMU facetowi zależy tylko na seksie? a gdy kobieta się jemu podoba, ale jest pewien, że zbyt szybko jej nie przeleci to ją rzuci? albo zrezygnuje z dalszej znajomości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli jest kobieta i facet zawsze jest podtekst seksualności. Jeśli uważasz inaczej związ się z inną kobietą. 

Owszem, zgadzam się z Tobą 😉 chodziło mi bardziej o to, czy facet podczas poznawania kobiety może z niej zrezygnować, gdy zobaczy, że nie dojdzie z nią w najbliższym czasie do seksu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Owszem, zgadzam się z Tobą 😉 chodziło mi bardziej o to, czy facet podczas poznawania kobiety może z niej zrezygnować, gdy zobaczy, że nie dojdzie z nią w najbliższym czasie do seksu 😉

Niekoniecznie😄 Musisz go oczarować, tak żeby mu zależało na spotkaniach z tobą i tak umiejętnie lawirować, żeby myślał że seks będzie lada chwila (no musi się zabujać w tobie)😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Normalny chłopak poczeka i na nic mu się nie spieszy. Niektórzy nawet do ślubu. 

Mój musiałby czekać 3 lata😄 Panie jak tu żyć?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Czyli będzie się łudził. Ale dlaczego ma rezygnować? Moze kręcić z dwiema. No chyba, że traci za dużo czasu i pieniędzy, a szanse na seks są niewielkie.

Pewność masz tylko w bur*delu😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pewność masz tylko w bur*delu😂

Dziwne,że niby desperat czeka tylko do ślubu. Mam w znajomych facetów,którzy nawet marzą o ślubie i rodzinie,nie nazwałabym ich desperatami ale ok. Nie chce,niech się nie żeni jaki ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Normalny chłopak poczeka i na nic mu się nie spieszy. Niektórzy nawet do ślubu. 

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

To prawda. Dlatego trzeba umieć ocenić szansę. Praktyka 😃. Trzeba umieć się poznać na babskich gierkach i sztuczkach.

O co chodzi? Przecież wy lubicie gonić króliczka😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O co chodzi? Przecież wy lubicie gonić króliczka😄

Tylko w teorii chyba hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Zależy czego szuka, 3 lata to chwila, a czemu tyle 😗

Bo dopiero po takim czasie pobraliśmy się🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

A po co czekać? Bo przed ślubem to grzech? Jak są problemy z seksem przed ślubem, to raczej wątpliwe, by po ślubie było lepiej.

U mnie nie ma z tym problemu🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A po co czekać? Bo przed ślubem to grzech? Jak są problemy z seksem przed ślubem, to raczej wątpliwe, by po ślubie było lepiej.

No w tej kwestii to racja,nie ma co kupować kota w worku, żeby potem było rozczorowanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Możemy bawić się w gonienie, jak mamy drugiego, już zlapanego 😃.

Uważaj , bo cię żona odetnie za takie herezje 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

A no zależy od człowieka ale czy to tydzień czy trzy lata to powinno być naturalnie nie ma co robić sztucznych terminów by później się w necie chwalić. Poza tym czekająca nie dziewica jest śmieszna. A facet może się poczuć nie traktowany poważnie. 

Ale ja nie napisałam, że chłopak czekał 3 lata😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kręciłam z pewnym chłopakiem, bo podobno się jemu podobałam, był zaangażowany, grzeczny, kulturalny, zaprosił mnie do kina, pisaliśmy, nawet spacerowaliśmy objęci, no najprościej mówiąc 'docieraliśmy' się... i co? chłopakowi niby zależało, a tutaj za jakiś czas powiedział do kumpla, że 'nic z tego nie będzie', a ten przekazał to dopiero mi. Jeszcze później dowiedziałam się, że miał bzyknąć siostrę swojego kumpla, ale mu nie pykło i przez to teraz nazywa ją szmatą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Widocznie za długo trwało to "docieranie". Jak napisał Leżaczek, nikt nie lubi byś frajerem, gdy inni ludzie się bzykają.

No faktycznie, tak może być. W kinie byliśmy przed wakacjami, drobne objęcia, jakiś kontakt był i co z tego? skoro w szkole byliśmy na 'cześć' jak jacyś kumple. Było raz kino, a reszta to pisanie, raz jedno napisało a raz drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No faktycznie, tak może być. W kinie byliśmy przed wakacjami, drobne objęcia, jakiś kontakt był i co z tego? skoro w szkole byliśmy na 'cześć' jak jacyś kumple. Było raz kino, a reszta to pisanie, raz jedno napisało a raz drugie...

no i do grudnia 'cześć' na korytarzu, chyba zbyt długo chłopak czekał, teraz oboje wiemy, że 'nasz' temat jest spalony i nasze 'cześć' wygląda tak samo jak wcześniej, na początku znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

2 minuty temu, pari napisał: Ale ja nie napisałam, że chłopak czekał 3 lata 😂 X czyli dobrze napisałem byliście pewni siebie to zaczął się seks a nie sztuczne czekanie po ślubie czy trzy lata. A jak ktoś się decydować po ślubie i oboje chcą czekać to ich sprawa. Są tacy faceci i kobiety. Wszystko zależy od człowieka. Jak facet szuka tylko seksu to przedtrzymywanie go nie da nic. Może tylko tyle ze zrezygnować bo inne dadzą zaraz. Ale zrezygnować może nawet jak mu zależy. Nikt nie lubi być frajerem gdy inni ludzie się bzykaja  

Cieszę się, że zostałam dobrze zrozumiana🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak kupić bilet do kina żeby zjeść popcorn na reklamach i wyjść przed seansem 😂 

Faceci są pragmatyczni i nie idą w takie cyrki. Ja rozumiem że kobiety to maja na odwrót, one w ostatniej chwili decydują czy tak czy nie, ale trzeba rozumieć że faceci myślą inaczej. 

Zobrazuje to tak... danie facetowi do zrozumienia ze z seksu lipa to tak jakby powiedzieć do kobiety na pierwszej randce ze z niej to franca jest i małpa i na pewno nie do życia a na dodatek mogłaby mieć większe cycki 😂 No która by poszła na drugą randkę? 😉 

I nie to ze facetom zależy tylko na seksie, bo my lubimy robić dużo różnych rzeczy... po i przed 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

no i do grudnia 'cześć' na korytarzu, chyba zbyt długo chłopak czekał, teraz oboje wiemy, że 'nasz' temat jest spalony i nasze 'cześć' wygląda tak samo jak wcześniej, na początku znajomości.

Twoje szczęście, że to nie wypaliło🙂 I dodatkowo składa kumplowi relację. To nie mogło się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To jak kupić bilet do kina żeby zjeść popcorn na reklamach i wyjść przed seansem 😂 

Faceci są pragmatyczni i nie idą w takie cyrki. Ja rozumiem że kobiety to maja na odwrót, one w ostatniej chwili decydują czy tak czy nie, ale trzeba rozumieć że faceci myślą inaczej. 

Zobrazuje to tak... danie facetowi do zrozumienia ze z seksu lipa to tak jakby powiedzieć do kobiety na pierwszej randce ze z niej to franca jest i małpa i na pewno nie do życia a na dodatek mogłaby mieć większe cycki 😂 No która by poszła na drugą randkę? 😉 

I nie to ze facetom zależy tylko na seksie, bo my lubimy robić dużo różnych rzeczy... po i przed 🤣 

Jaaasne to może mam wbrew sobie na pierwszych randkach ,,dawac" żeby czasem nie ,,wyprzedziła" mnie jakąś laska która chętniej rozłoży nogi temu facetowi...jak chce to niech korzysta z łatwych tylko niech się potem się dziwi ze same łatwe puste laski go otaczają i ,,nie ma wartościowych i porządnych".  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

To jak kupić bilet do kina żeby zjeść popcorn na reklamach i wyjść przed seansem 😂 

Faceci są pragmatyczni i nie idą w takie cyrki. Ja rozumiem że kobiety to maja na odwrót, one w ostatniej chwili decydują czy tak czy nie, ale trzeba rozumieć że faceci myślą inaczej. 

Zobrazuje to tak... danie facetowi do zrozumienia ze z seksu lipa to tak jakby powiedzieć do kobiety na pierwszej randce ze z niej to franca jest i małpa i na pewno nie do życia a na dodatek mogłaby mieć większe cycki 😂 No która by poszła na drugą randkę? 😉 

I nie to ze facetom zależy tylko na seksie, bo my lubimy robić dużo różnych rzeczy... po i przed 🤣 

W tym cały ambaras, żeby dwoje chciało na raz😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby faceci potrafili dostrzegać w kobietach te 'płytkie lale' od  mądrych i wartościowych 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Twoje szczęście, że to nie wypaliło🙂 I dodatkowo składa kumplowi relację. To nie mogło się udać.

Dlaczego uważasz, że to moje szczęście, że nie wypaliło? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlaczego uważasz, że to moje szczęście, że nie wypaliło? 😄

Bo jak miał bzyknąć siostrę kolegi na boku, to raczej nie jest zbyt dojrzały i możliwe, że gdybyś rozłożyła nogi to po fakcie by szukał następnej. Jak mam ci coś doradzić to badź sobą nie ulegaj chwili ani presji. Miej zasady takie dziewczyny się ceni. Jeżeli liczył tylko na sex to nawet głowy sobie nie zaprzątaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jaaasne to może mam wbrew sobie na pierwszych randkach ,,dawac" żeby czasem nie ,,wyprzedziła" mnie jakąś laska która chętniej rozłoży nogi temu facetowi...jak chce to niech korzysta z łatwych tylko niech się potem się dziwi ze same łatwe puste laski go otaczają i ,,nie ma wartościowych i porządnych".  

Nie głupia dzido, z tego co napisała wynika ze koleś dostał sygnał że z seksu nici. Nie musiała mu dawać dupy na 1 randce, ale jeśli wyczuł duży opór i wielka niewiadomą to się poddał.

a poza tym wy wszystkie takie porządne ze klękajcie narody 😂 Czy baba daje czy nie daje to zawsze jest skupiona na czubku własnego nosa i taka jest prawda :p nie wiem skąd się to wzięło że cnotki to porządne i wartościowe dziewczyny pffff 😂🤣😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kręciłam z pewnym chłopakiem, bo podobno się jemu podobałam, był zaangażowany, grzeczny, kulturalny, zaprosił mnie do kina, pisaliśmy, nawet spacerowaliśmy objęci, no najprościej mówiąc 'docieraliśmy' się... i co? chłopakowi niby zależało, a tutaj za jakiś czas powiedział do kumpla, że 'nic z tego nie będzie', a ten przekazał to dopiero mi. Jeszcze później dowiedziałam się, że miał bzyknąć siostrę swojego kumpla, ale mu nie pykło i przez to teraz nazywa ją szmatą. 

Jak długo z nim krecilas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie głupia dzido, z tego co napisała wynika ze koleś dostał sygnał że z seksu nici. Nie musiała mu dawać dupy na 1 randce, ale jeśli wyczuł duży opór i wielka niewiadomą to się poddał.

a poza tym wy wszystkie takie porządne ze klękajcie narody 😂 Czy baba daje czy nie daje to zawsze jest skupiona na czubku własnego nosa i taka jest prawda :p nie wiem skąd się to wzięło że cnotki to porządne i wartościowe dziewczyny pffff 😂🤣😂😂😂

ja pierd....ę jaki cfel się tu dostał. Spi.e.r.d.alaj że tak się wyrażę. Żebyś tak samo pisał o sobie co o kobietach. Faceci to święci i aniołowie. Weź się yebnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wam to przeszkadza ale z impotent em by się żadna nie umówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niby wam to przeszkadza ale z impotent em by się żadna nie umówiła

Bo nie chodzi o to że partner w zwiazku chce seksu. Ale kobiety nie rzucają się do majtek tak jak wy przy pierwszej okazji. Do tego trzeba dojść umiejętnie, Z CZASEM a nie jak typowy r00chacz ,daj teraz bo ja chcę teraz a jak nie to spitolę. I właśnie dlatego związki sie nie udaja,rozwalają się niczym klocki. Bo wielu z was zabiera się do związku i do budowania relacji od dvpy strony najpierw,w dosłownym znaczeniu,a dopiero potem coś tam. Kto wie,ten ma udany związek z seksem w gratisie. Kto nie,ten nie r00cha nic. Życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×