Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PawdziwyAutor

Olała mnie

Polecane posty

 

Normalnie nienawidzę jej za to co ze mną robi

To nie patrz!! Będziesz zdrowszy:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Normalnie nienawidzę jej za to co ze mną robi

To może lepiej znienawidzić właśnie i może ci wkoncu ulży jest  naprawdę dużo fajnych dziewczyn/kobiet warto się rozglądać może nie będzie to to samo ale zawsze może się okazać że to co teraz czułeś było tylko iluzja obsesja do jednej osoby wiem jak to jest ale wkoncu się poznaje kogoś przy kim staje się wszystko lepsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To może lepiej znienawidzić właśnie i może ci wkoncu ulży jest  naprawdę dużo fajnych dziewczyn/kobiet warto się rozglądać może nie będzie to to samo ale zawsze może się okazać że to co teraz czułeś było tylko iluzja obsesja do jednej osoby wiem jak to jest ale wkoncu się poznaje kogoś przy kim staje się wszystko lepsze 

Chodź pogłaszcze po główce:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hahaha płaszcze nie noszę 😂

To dobrze,szybciej będzie można się dostać do docelowego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To może lepiej znienawidzić właśnie i może ci wkoncu ulży jest  naprawdę dużo fajnych dziewczyn/kobiet warto się rozglądać może nie będzie to to samo ale zawsze może się okazać że to co teraz czułeś było tylko iluzja obsesja do jednej osoby wiem jak to jest ale wkoncu się poznaje kogoś przy kim staje się wszystko lepsze 

Będę zawsze żałował że nie spróbowałem, długo czekała o ile to było szczere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To dobrze,szybciej będzie można się dostać do docelowego miejsca

W zależności do kogo i gdzie ,bo jak tam gdzie się nie lubi to lepiej go mieć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Będę zawsze żałował że nie spróbowałem, długo czekała o ile to było szczere

Spróbuj z kimś innym pokaż się jej z inną a wtedy będziesz wiedział czy jej zależało /zależy ,tego nie ukryje .. nie łam się bo nie warto życie się toczy i czeba pomyśleć o sobie może być ciężko ale tylko klin klinem się da załatwić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W zależności do kogo i gdzie ,bo jak tam gdzie się nie lubi to lepiej go mieć 😂

Ho ho ho, ale , bardzo śmieszne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ho ho ho, ale , bardzo śmieszne .

Ho Ho Ho już dawno Mikołaj chodził ..

śmieszne są twoje komentarze i tyle w temacie ,trzeba umieć się śmiać a nie tylko krytykować !!i szkoda twojej fatygi jeżeli nie wnosisz nic ciekawego do tematu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ho Ho Ho już dawno Mikołaj chodził ..

śmieszne są twoje komentarze i tyle w temacie ,trzeba umieć się śmiać a nie tylko krytykować !!i szkoda twojej fatygi jeżeli nie wnosisz nic ciekawego do tematu ...

Nie będę wynosiła bo mi się nie chce, chce reputację i to o nie dziś walczę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie będę wynosiła bo mi się nie chce, chce reputację i to o nie dziś walczę 

Mnie też się nie chce ale wynosić zakupów na czwarte piętro a reputację sobie człowiek wyrabia całe życie ale oczywiście nie anonimowo pozdrawiam 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mnie też się nie chce ale wynosić zakupów na czwarte piętro a reputację sobie człowiek wyrabia całe życie ale oczywiście nie anonimowo pozdrawiam 🤗

Dawaj sztuczną reputację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dawaj sztuczną reputację 

Pomagać komuś ,choć by nawet anonimowo nie świadczy o sztucznej reputacji tylko o dobroci z którą się nie obnosi wszędzie i na pokaz choć by nawet w taki sposób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Spróbuj z kimś innym pokaż się jej z inną a wtedy będziesz wiedział czy jej zależało /zależy ,tego nie ukryje .. nie łam się bo nie warto życie się toczy i czeba pomyśleć o sobie może być ciężko ale tylko klin klinem się da załatwić 

Nie wiem jak tak można traktować kogoś do kogo się niby coś czuła a jeśli nie czuła to po co zawracala gitare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pomagać komuś ,choć by nawet anonimowo nie świadczy o sztucznej reputacji tylko o dobroci z którą się nie obnosi wszędzie i na pokaz choć by nawet w taki sposób 

Tylko że mi nikt nie pomaga,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wiem jak tak można traktować kogoś do kogo się niby coś czuła a jeśli nie czuła to po co zawracala gitare

Ciężko mi stwierdzić co nią kierowało że dała ci coś do zrozumienia że jest zainteresowana może poprostu jest tylko milczy bo jak ma kogoś może też dlatego się wycofuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko że mi nikt nie pomaga,

Zależy w jakim sensie ci pomóc ,jak coś służę pomocą widzisz już jest ktoś 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ciężko mi stwierdzić co nią kierowało że dała ci coś do zrozumienia że jest zainteresowana może poprostu jest tylko milczy bo jak ma kogoś może też dlatego się wycofuje

Co to w ogóle za konszachty? Jeszcze do tego  wywiadowcze. Chcesz wiedzieć co jest grane u źródła zaytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba że faktycznie jest zła i ma dość bo ile można okazywać zainteresowanie a ja jak de/bil nic. Już mam tyle przypuszczzeń. Czułem że coś nas łączy prawdziwego to nie mija z dnia na dzień. Może chce mi dopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zależy w jakim sensie ci pomóc ,jak coś służę pomocą widzisz już jest ktoś 😁

W żadnym, bo żadnej pomocy nie potrzebuję, sama sobie poradzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chyba że faktycznie jest zła i ma dość bo ile można okazywać zainteresowanie a ja jak de/bil nic. Już mam tyle przypuszczzeń. Czułem że coś nas łączy prawdziwego to nie mija z dnia na dzień. Może chce mi dopiec

Bardzo możliwe musisz chyba jednak zaryzykować i się odezwać wkoncu  .. jak to mówią próba nie strzelba albo pujdzie w dobra stronę albo się zakończy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bardzo możliwe musisz chyba jednak zaryzykować i się odezwać wkoncu  .. jak to mówią próba nie strzelba albo pujdzie w dobra stronę albo się zakończy 

Śniło mi się że chciałem pogadać a ona już nie chciała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Śniło mi się że chciałem pogadać a ona już nie chciała 

Może się nie umyla, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie czytałem twojego tematu, znaczy ma męża jeśli tak bądź miły naturalny i na nic się nie nakręcaj,  jeśli coś będzie łączyć to połączy sama przejmie inicjatywę. Ma męża i tylko twoje zabiegi tylko inicjują to odpuść.

Nie męża tylko faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×