Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PawdziwyAutor

Olała mnie

Polecane posty

Może jej zachowanie jest celowe żeby wzbudzić zazdrość i żebym sobie myślał to co myślę, na złość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

A mogło być gdybym obudził się wcześniej że mogę ją stracić 

Tak, człowiek dopiero docenia, kiedy traci. Smutne to 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA

Opisz jej wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Opisz jej wygląd

Nie tu. 

Tak sobie staram to poukładać i myślę że obojętność może być sztuczna. Dla niej są ważne święta i takie tam i to przeważylo szale. W końcu można było się pokusić o jakieś wyznanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

Nie tu. 

Tak sobie staram to poukładać i myślę że obojętność może być sztuczna. Dla niej są ważne święta i takie tam i to przeważylo szale. W końcu można było się pokusić o jakieś wyznanie

A ty jesteś wierzący? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

A ty jesteś wierzący? 

Widać, że nie jesteś, bo milczysz 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

Nie męża tylko faceta

Skąd ta pewność, że to nie mąż? Teraz dużo kobiet nie nosi obrączki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo .Rok latalem za laska a ona i tak do bylego zawsze wracala.

 

Cokolwiek bym nie zrobil to i tak bylo zle.

 

I znowu zmarnowany czas.

 

Po hooju to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992

To moze napisz ile ona ma lat. I czy ma duże powodzenie wśród facetów. I dlaczego jesteś ciągle zazdrosny jak wszystko co tutaj opisujesz to twoje domysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko zauważ że ona zmienia zachowanie w momencie gdy ja coś spier/dole a nie bez powodu

nie gadaj bzdur, faceci to psotnicy, jeśli tylko czeka aż coś odpiierdulisz to znaczy, że szuka pretekstu żeby cie spławić. 

Jak kocha to wybacza 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie gadaj bzdur, faceci to psotnicy, jeśli tylko czeka aż coś odpiierdulisz to znaczy, że szuka pretekstu żeby cie spławić. 

Jak kocha to wybacza 😘 

Kobieta dwoi się i Troi żebyś zagadal a Ty nie robisz nic, znajomość stoi w miejscu, jest w zawieszeniu. Każdy ma swoją cierpliwość. Olać mnie już mogła wiele razy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kobieta dwoi się i Troi żebyś zagadal a Ty nie robisz nic, znajomość stoi w miejscu, jest w zawieszeniu. Każdy ma swoją cierpliwość. Olać mnie już mogła wiele razy 

no to nie pykło, chłopie, co skamlasz. Zluzuj gume w majtach. Czy myślisz, że za każdym razem jak dwoje ludzi sie powierzchownie sobie podoba, to relacja sie udaje? Że tacy ludzie sie dogadają? Zejdź na ziemie, różnica w chemii, różnica światopoglądów i cała masa różnych rzeczy które sprawią, że ty nie masz z tą osobą o czym rozmawiać. Proste jak drut. Peszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no to nie pykło, chłopie, co skamlasz. Zluzuj gume w majtach. Czy myślisz, że za każdym razem jak dwoje ludzi sie powierzchownie sobie podoba, to relacja sie udaje? Że tacy ludzie sie dogadają? Zejdź na ziemie, różnica w chemii, różnica światopoglądów i cała masa różnych rzeczy które sprawią, że ty nie masz z tą osobą o czym rozmawiać. Proste jak drut. Peszek.

Żeby wiedzieć czy jest o czym rozmawiać to trzeba się spotkać, my nie mieliśmy tej okazji. Więc twoje wnioski można rozbić o kant d.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a poza tym po chója ty sie tu tłumaczysz nam wszystkim ze swojego zachowania? Rozgrzeszasz sie czy jak? ja prdl bo chyba nie liczysz, że ktoś ci da recepte jak uratować twój platoniczny "zwionzek" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Żeby wiedzieć czy jest o czym rozmawiać to trzeba się spotkać, my nie mieliśmy tej okazji. Więc twoje wnioski można rozbić o kant d.. 

 

no to nie mieliście, pech xD życie chłopie życie. Przeminęło z wiatrem xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mieszkasz z inną dziewczyną to po co te spekulacje?. Musisz się liczyc ze stratą jednej z nich, choć tego kłamczuchu nie przewidywales.

mieszka z kimś? to twoja schizofrenia czy coś palnął w ten deseń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tak, słyszałam jej głos w słuchawce wiele razy oraz wspólne wyjazdy mieli.To wystarczy

ale cyrk na kafeterii, sami psychole i schizofreniczki xD 

schizofrenia mocno xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

3 powody które świadczą o jego nieuczciwej grze"

1. nie odciął się od tamtej i nadal nazywa ją'żoną/ tylko pod innymi nickami/

2. nie dążył do spotkania i rozmów, mimo jej zaaranżowania poważnego tematu 8 miesięcy temu

3. gra na zwłoke

4. pisze tutaJ o problemie

To ściema i na tym KONIEC.

 

 

o ile punkt 2,3,4 jest rzeczowy, to 1 to typowy objaw kafeteryjnej choroby psychicznej xD

wy wszystkich tu miksujecie ze sobą do kupy robiąc kogiel mogiel. W plastusia sie bawicie, ten pisał to pod tym nickiem, a ten to na pewno tamten, a ten i ten to ta sama osoba xD a do tego on jest kobietą i w dodatku jest pedąłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze napiszesz, że ja jestem autorem tematu i sam sobie doradzam i pociskam z drugiego konta? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992

No to już wiemy że autor kici  nie podrywa bo przeszkadza mu w tym kicia, która trzyma w domu xd a czasu nie ma bo wycieczkuje i stoluje się z kicia u siebie w domu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo jest młody niepełnoletni a podoba mi się babka starsza a boi się zbliżyć żeby jej facet go nie zabił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992

Kiedyś poznałam faceta, który w identyczny sposób wypowiadał się o swojej eks, że jest kobietą kociakiem i generalnie miał bzika na jej punkcie. A nawet obsesję, ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Żeby wiedzieć czy jest o czym rozmawiać to trzeba się spotkać, my nie mieliśmy tej okazji. Więc twoje wnioski można rozbić o kant d.. 

 

Wcześniej pisałeś że się widujecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992

I co teraz robi kicia? Bo umieram z ciekawości. Aha autor zastosował podryw na "olanie jej" i odczytuje sygnały na podstawie ruchu jej brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wcześniej pisałeś że się widujecie....

Widujemy z widzenia bardziej rzadko kiedy można się odezwać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×