Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PawdziwyAutor

Olała mnie

Polecane posty

Gość Wesolazabcia1992

A mnie ciekawi czy on (autor) śledzi tą bidulka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A mnie ciekawi czy on (autor) śledzi tą bidulka. 

Nie śledzę, mam się zwolnić bo jej się przestało podobać? Tak się nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie śledzę, mam się zwolnić bo jej się przestało podobać? Tak się nie robi

To niech ona się zwolni jak jej nie pasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To niech ona się zwolni jak jej nie pasi

Jest mocno zżyta z tą pracą. Pewnie jak mi da popalić to tak zrobię, ona stosuje coś w stylu ghostingu, tylko po co. Znowu miałem koszmary, to mnie niszczy psychicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jest mocno zżyta z tą pracą. Pewnie jak mi da popalić to tak zrobię, ona stosuje coś w stylu ghostingu, tylko po co. Znowu miałem koszmary, to mnie niszczy psychicznie. 

Chłopie masz jaja czy cipke? Samym patrzeniem co najwyżej możesz narysować jej obraz na pamiątkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

olej dzide, baby to głupie SUUUKI xD 

Baba to rośnie na łące głupia pało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

autorze, wbrew pozorom ta laska daje ci lekcje życia, pokazuje prawdziwe oblicze pisd które do czasu zgrywają urocze niewiniątka żeby gdy coś im nie przypasi to zamieniały sie w skurviałe demonice xD

takie są te czupakabry xDDDD

ty zrobisz jeden błąd a ona będzie miesiącami na ciebie wylewać pomyje i stosować tzw. cichą agresje. Moja rada, znajdź se jakąś lafirynde do macania cyca i przechadzaj sie w pracy uśmiechnięty po dobrym masażu z piersi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Baba to rośnie na łące głupia pało 

gdzieś ty sie chowała? xD z krowami cie paśli? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chłopie masz jaja czy cipke? Samym patrzeniem co najwyżej możesz narysować jej obraz na pamiątkę 

Wiem że zje/bałem bo mogłem się o nią starać, miałem zielone światło. Teraz mam czerwone i żadnych szans na wyjaśnienia, ucina wszystko. Musiało coś zajść w walentynki. Pociesza się tym, że już ze 2 razy tak było ale potem "wracała". 

Ja nawet nie mogę poprosić o wyjaśnienie bo oficjalnie nic nie było :classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

autorze, wbrew pozorom ta laska daje ci lekcje życia, pokazuje prawdziwe oblicze pisd które do czasu zgrywają urocze niewiniątka żeby gdy coś im nie przypasi to zamieniały sie w skurviałe demonice xD

takie są te czupakabry xDDDD

ty zrobisz jeden błąd a ona będzie miesiącami na ciebie wylewać pomyje i stosować tzw. cichą agresje. Moja rada, znajdź se jakąś lafirynde do macania cyca i przechadzaj sie w pracy uśmiechnięty po dobrym masażu z piersi xD

Na nic innego nie zasłużyłem, wiele razy byla smutna i nawet nie zapytałem dlaczego. Doigralem się. Nie dałem jej odczuć że jest ważna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

gdzieś ty sie chowała? xD z krowami cie paśli? 😄

Spójrz na siebie a potem oceniaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeszcze udzielacie rad temu nieszczęśnikowi, nie wierzę. Jego szczęście polega na czekaniu

A ty nie doradzasz hm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na nic innego nie zasłużyłem, wiele razy byla smutna i nawet nie zapytałem dlaczego. Doigralem się. Nie dałem jej odczuć że jest ważna. 

przestań myśleć o tym co ona czuje, co cie to obchodzi, bądź egoistą tak jak ona, co ty myślisz, że ona troszczy sie o twoje dobro? Pluje na ciebie to ty pluj na nią, nie zasługuje na to żebyś właził jej w tyłek. Ignore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może w końcu zaszła w ciąże, a Ty będziesz Ojczymem. Co Ty na to?

Myślę że jej facet zrobił coś ekstra ta zaczęła myśleć 'wow kocha mnie' i zrezygnować ze mnie żeby być fair. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Doradzałem ale stwierdziłem że to nie ma większego sensu bo nic do Autora nie dociera.

Głową muru nie przebijesz taki typ człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mam zrozumieć? Zależy mi na niej, zawaliłem więc bije się w pierś. Nikt nie sprawi że w ułamku sekundy będzie dla mnie obojętna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A co mam zrozumieć? Zależy mi na niej, zawaliłem więc bije się w pierś. Nikt nie sprawi że w ułamku sekundy będzie dla mnie obojętna 

nie myśl tak, że zawaliłeś, nic złego nie zrobiłeś. Nic kurva! NIC. Po prostu nie było wam dane być razem, nie te klimaty, nie te momenty, nie te fale. Kropka. Każdy robi to co czuje że powinien, przestań sie mazać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Więc właśnie dlatego dziwię się że jeszcze ktoś mu udziela rad. 

Teraz myśli że "jej facet zrobił coś ekstra i uwierzyła że ją kocha"

A co innego mam myśleć, miesiącami mi okazuje, że mnie lubi, i nagła bah, odcina się. Musi być jakiś powód 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A co innego mam myśleć, miesiącami mi okazuje, że mnie lubi, i nagła bah, odcina się. Musi być jakiś powód 

powód jest taki że jest dwulicową korpobiurwą, jeśli zrobiłeś coś w sposób naturalny dla ciebie, i zostało to zdeptane, to znaczy, że nie polubiłaby cie nigdy takim jakim jesteś, co ty żałuejsz, że coś źle zrobiłeś? Miałęś tańczyć makarene dla niej i wtedy ona była by happy? Chłopie to droga do piekła pod pantoflem i życia w ciągłym stresie żeby sie zachowywać tak a nie inaczej, a kuurhha każdy facet musi przez to przejść.

Szybko szukaj sobie innych cycków, zobaczysz jak ci przejdzie jak se pomacasz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie myśl tak, że zawaliłeś, nic złego nie zrobiłeś. Nic kurva! NIC. Po prostu nie było wam dane być razem, nie te klimaty, nie te momenty, nie te fale. Kropka. Każdy robi to co czuje że powinien, przestań sie mazać. 

Jak nie okażesz kobiecie uczuć i zainteresowania to znajdzie takiego co okaże. To ma duże znaczenie i klimaty nie mają z tym nic wspólnego. Każdy ma wpływ na życie i wydarzenia. Nie wszystkim steruję los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pewnie dostała kwiaty i przeżyła wspaniały wieczór i upojną noc

Jest na haju emocjonalnym może jej to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Więc właśnie dlatego dziwię się że jeszcze ktoś mu udziela rad. 

Teraz myśli że "jej facet zrobił coś ekstra i uwierzyła że ją kocha"

Kurcze myślał indor o niedzieli a w sobotę łeb ucieli

A może to temat provo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ona mnie unika żeby zapomnieć o mnie. 

bo nie nadajecie na tych samych falach ocknij sie ciołku.

w pracy często jest zlepek ludzi którzy kompletnie by sie nie dogadali na stopie prywatnej, rżną kogoś innego, uśmiechają sie, udają, że sie lubią bo tego wymaga kultura. Dlatego te wszystkie romanse w pracy to lipa po całości. A jeśli ty zaczniesz podbijać na stopie ponadzawodowej szybko ludzie przestają grać kogoś innego i prawda wychodzi na wierzch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy kilkukrotnie i było to coś, ta chemia, zawsze sympatycznie, ona promienia, zanim zacząłem odoier/dalac i udawać że mnie nie obchodzi. Rozmowa się kleila 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może bo dla mnie to zdecydowanie za długo i nie lubię monotonii 🙂

O popatrz a bym powiedziała inaczej wydajesz się człowiekiem spokojnym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem spokojny do momentu w którym ciężko nad sobą zapanować 😉

Aha jasne lepiej nie drażnić lwa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cały czas staram się panować nad sytuacją także nie ma tragedii

A uprzedzisz jak będą cię nerwy ponosić  np. nie drażni Liona 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×