Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PawdziwyAutor

Olała mnie

Polecane posty

Gość JOLUTKA
 

A przedwczoraj na zakupach wyszło mi 10,10. Magia 🙂

I żeby jeszcze była ta 100% pewność, że ona faktycznie o Tobie myślała... to by dopiero była magia 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992
 

A przedwczoraj na zakupach wyszło mi 10,10. Magia 🙂

A mi dzisiaj 1.99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I żeby jeszcze była ta 100% pewność, że ona faktycznie o Tobie myślała... to by dopiero była magia 😜

Trochę na pewno myśli, wiem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992

Ciekawe kto o mnie rozmysla dniami I nocami.....pewnie urzad skarbowy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Widzę takie liczby codziennie kilkanascie razy od  lat. To pewnie te tłumy anonimowych wielbicieli z kafeterii o mnie myślą aż im się zwoje prostuja. 

Na pewno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam nadzieję że jutro się uda zobaczyć 

Hej co na przyklad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiepsko  bo jak jest w związku kiepsko to widzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

kiepsko  bo jak jest w związku kiepsko to widzę 

Nie ma wagonika którego by nie dało się odczepić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Skończ ten swój żałosny trollingu bo on z kolei nawet śmieszny nie jest a żałosny. Wszystko się kiedyś nudzi a więc również i wątek z kicia. Jutro się wyjaśni? Haha. Wyjaśni się ostatecznie raz na zawsze gdy odwiedzisz psychiatrę.

Po co do mnie piszesz, bo nie rozumiem? Nie podoba się to out. Sama wchodzisz i czytasz coś co Ci się mnie podoba, odprawoasz jakiś masochizm czy brakuje Ci uwagi. Będę pisał o kim chce i gdzie chce a forum nie jest Twoje. Żegnam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

Po co do mnie piszesz, bo nie rozumiem? Nie podoba się to out. Sama wchodzisz i czytasz coś co Ci się mnie podoba, odprawoasz jakiś masochizm czy brakuje Ci uwagi. Będę pisał o kim chce i gdzie chce a forum nie jest Twoje. Żegnam 

Tak jak napisałeś wcześniej to sfrustrowana kobieta, która swoje niepowodzenia życiowe wylewa tu w tym miejscu. Może jest sama bo nikt jej nie chciał, może jest gruba i brzydka, może niczego nie osiągnęła... Człowiek szczęśliwy nigdy tak chamski nie będzie. Proponuję przejrzeć u niej na profilu jaki ma sposób odnoszenia się do innych, praktycznie każdy taki komentarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak jak napisałeś wcześniej to sfrustrowana kobieta, która swoje niepowodzenia życiowe wylewa tu w tym miejscu. Może jest sama bo nikt jej nie chciał, może jest gruba i brzydka, może niczego nie osiągnęła... Człowiek szczęśliwy nigdy tak chamski nie będzie. Proponuję przejrzeć u niej na profilu jaki ma sposób odnoszenia się do innych, praktycznie każdy taki komentarz. 

Nie chce mi się o takich osobach dyskutować, jak byli jeszcze goście to mnie wiele razy obrazala, teraz trzyma garde. Koniec tematu tej persony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992

Dajcie sobie lopatka w leb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992

<jem popcorn>, <wiecej dramy>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jesteś beznadziejny skoro porównujesz człowieka do wagoniku. Życzę ci aby inny facet nazwał tak ciebie gdy już będziesz w związku chociaż szczerze wątpię że w nim będziesz biorąc pod uwagę zupełny brak jaj i bierność pryszczatego małolata. 

Samą sobie przeczysz w tej wypowiedzi. I nie udawaj świętej bo sama traktujesz ludzi jak gó/wno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wątpliwości to nie jest zaprzeczenie. Gdzie udaje święta? Nigdy nie chciałam nią zostać haha. Tak jak ty masz prawo pisać co chcesz tutaj tak ja mam prawo komentować wedle uznania. Czego nie rozumiesz? 

Umoralniasz, że podoba mi się zajęta, a sama nie masz szacunku do większości osób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

Umoralniasz, że podoba mi się zajęta, a sama nie masz szacunku do większości osób. 

Ignoruj ją. Po co wdawać się w potyczki słowne. Zauważ, że celowo prowokuje, czepia się dosłownie każdego słowa, jakie użyłeś. Ma więcej jadu w sobie niż niejedna żmija. Nie dawaj satysfakcji, że Ciebie cokolwiek to rusza 😋. Traktuj jak powietrze i nie daj się sprowokować, niech pisze te swoje pierdoły, niech sobie ulży, tyle jej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mam zawody, dziś na ulicy poczułem na sobie czyjś wzrok, podobna kobieta do niej, az przez sekundę myślałem że to ona i poczułem takie połączenie strachu z ekscytacja. Mam jakąś fobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ewidentnie masz jakąś fobie albo i gorzej.

Po prostu dużo emocji towarzyszy temu wszystkiemu. Cisza to najgorszy wróg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przecież to ty się nakręcasz jak uposle podczas gdy ta kobieta nie dość że pewnie nie wie o twoich schizach to jeszcze ma faceta. Jeśli facet nie mam jaj to niech się nie bierze za "romanse" z zajęta. 

A czym są te "jaja" według Ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja pisze o twoim przypadku konkretnym i jajach w ich kontekście. Nie wiem czy chce mi się tłumaczyć skoro ty na każde słowo krytyki reagujesz jak bachor i jedynak w jednym. Facet który ma jaja a ma schizy na punkcie zajętej stawia sprawę jasno po to żeby wiedzieć na czym stoi a nie piērdoli przez lata kocopoly na forum zachowując się jak ułom. Więcej nie komentuje bo szkoda się rozpisywać w twoim przypadku.

Jak zwykle chamsko i jadowicie, co oznacza że sama nie radzisz sobie w życiu, bo skądś ta frustracja się gromadzi a ujście tym złym emocjom dajesz w necie. Chyba rozumiesz że w związku z tym nie uważam Cię za osobę kompetentna do udzielania rad, ale posłucham bo coś w tym jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Twoje interpretacje moich tekstów zupełnie mnie nie interesują. Odnoszę się stricte do twoich tekstów i problemow które tu opisujesz . Rozumiem że akceptujesz jedynie prawdę od ludzi którzy się z Tobą zgadzają. W jakim celu w takim razie szukasz pomocy u obcych? Przecież ty już wiesz najlepiej czego potrzebujesz. Może udaj się na forum dla mężczyzn. Tam ci napiszą to samo co ja o tobie i gwarantuje że będzie to jeszcze bardziej chamskie. Jesteś żałosny. Nara.

A zadziwie Cię, napisałem na jednym i większość zgodnie mi wspolczula, bo to nie moja wina, że tak to wygląda jak wygląda a inni radzili by konkretnie zadziałać i tak zrobię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym od dawna nie szukam tu rad, wiem co zrobić. Piszę dla rozrywki bo mi się nudzi czasem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992

Mrauu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA

Po prostu się z nią skontaktuj. To proste, trzeba tylko spróbować. Chyba, że szkodujesz kasy na połączenie :classic_tongue:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×