Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PawdziwyAutor

Olała mnie

Polecane posty

 

Po prostu się z nią skontaktuj. To proste, trzeba tylko spróbować. Chyba, że szkodujesz kasy na połączenie :classic_tongue:

W dzisiejszych czasach to nie problem mieć darmowe, 20, 30 zł i masz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992
 

W dzisiejszych czasach to nie problem mieć darmowe, 20, 30 zł i masz 

Uzywam pakietu za 30. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

W dzisiejszych czasach to nie problem mieć darmowe, 20, 30 zł i masz 

Więc zrób to bo nie mogę się doczekać szczęśliwego zakończenia. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Więc zrób to bo nie mogę się doczekać szczęśliwego zakończenia. 🙂

I co jej powiem. I tak się nie spotkamy w weekend bo na pewno ma plany, ja zresztą też. Zobaczymy się w pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992
 

I co jej powiem. I tak się nie spotkamy w weekend bo na pewno ma plany, ja zresztą też. Zobaczymy się w pracy 

To co piszesz tutaj. Czyli że tęsknisz i ze cieszysz się za każdym razem gdy ja widzisz...a nie cieszą cię rozmowy, które prowadzi z innymi fagasami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To co piszesz tutaj. Czyli że tęsknisz i ze cieszysz się za każdym razem gdy ja widzisz...a nie cieszą cię rozmowy, które prowadzi z innymi fagasami. 

Ładne słowa i prawdziwe. O tych fagasów by się mogła pogniewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992

Nooo....raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

I co jej powiem. I tak się nie spotkamy w weekend bo na pewno ma plany, ja zresztą też. Zobaczymy się w pracy 

Ja mam wrażenie, że tobie po części jest dobrze tak jak jest teraz. Żyjesz wierząc iż ona chce ciebie tak samo jak ty ją. Tak jest komfortowo dla ciebie, dla twojej psychiki. A Dlaczego? Bo boisz się, że ona powie NIE, że cię odrzuci. Gdybyś miał pewność, iż tak się nie stanie, już dawno byś porozmawiał. Prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992
 

Ja mam wrażenie, że tobie po części jest dobrze tak jak jest teraz. Żyjesz wierząc iż ona chce ciebie tak samo jak ty ją. Tak jest komfortowo dla ciebie, dla twojej psychiki. A Dlaczego? Bo boisz się, że ona powie NIE, że cię odrzuci. Gdybyś miał pewność, iż tak się nie stanie, już dawno byś porozmawiał. Prawda? 

Przecież napisał wyraźnie, że z nią rozmawiał tylko teraz nie mają dla siebie czasu....nie rozumiem dlaczego Pani atakuje autora tego wpisu a za chwilę dzieli się z nim radami...jak sobie pisze to niech sobie pisze. No najwyraźniej ma z tego fun. Pisze ciekawie ludzie czytaja, jak będzie chciał to porozmawia,zadzwoni, ożeni sie i tak dalej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA
 

Przecież napisał wyraźnie, że z nią rozmawiał tylko teraz nie mają dla siebie czasu....nie rozumiem dlaczego Pani atakuje autora tego wpisu a za chwilę dzieli się z nim radami...jak sobie pisze to niech sobie pisze. No najwyraźniej ma z tego fun. Pisze ciekawie ludzie czytaja, jak będzie chciał to porozmawia,zadzwoni, ożeni sie i tak dalej......

Proszę się nie bać, nie odbiorę go tobie 🤣. W moim komentarzu, na który odpowiedziałaś nie było żadnego ataku, więc zrób przyjemność i się nie wtrącaj do mojej rozmowy z autorem tematu. Jeśli będzie chciał to sam mnie o tym poinformuje, nie musisz go wyręczać, to dorosły człowiek. 
Właśnie przeczytałam twój komentarz, sama mu radziłaś i wtrącałaś się co ma robić. Hipokryzja! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992
 

Proszę się nie bać, nie odbiorę go tobie 🤣. W moim komentarzu, na który odpowiedziałaś nie było żadnego ataku, więc zrób przyjemność i się nie wtrącaj do mojej rozmowy z autorem tematu. Jeśli będzie chciał to sam mnie o tym poinformuje, nie musisz go wyręczać, to dorosły człowiek. 
Właśnie przeczytałam twój komentarz, sama mu radziłaś i wtrącałaś się co ma robić. Hipokryzja! 

LOLZ!

🤣:classic_wink::classic_wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992
 

Skąd wiesz który to jest fagas?

Z tego co mi wiadomo to autor tego wątku założył sobie ze ta jego wybranka ma jakiegos fagasa......xd btw więcej w tym wszystkim domysłów autora, więc wiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992
 

no wiem 😁

Zresztą na męskim forum jest założony bardzo podobny wątek. Tyle, że tam są takie byki ortograficzne, że aż oczy bolą. I tak samo walkowany temat, że dzisiaj nie było jej w "robocie" a wczoraj coś tam coś tam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992

Męskie forum, kategoria taka sama jak tutaj. A tematy zakładane rozpoznacie z kilometra. Miłego czytania :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolazabcia1992
 

Dej ej 

Bardziej irytujace od slaskiego "dej" jest poznanskie "tej". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×