Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudii

Kobieta bardziej zboczona od faceta?

Polecane posty

Myślałam że to niemożliwe ale jednak tak jest.  Jestem bardzo aktywna w sprawach łóżkowych i głośna.  Lubie seks w roznych miejscach. Zawsze kręcił mnie seks analny i już od jakiegoś czasu daje facetowi takie aluzje ale on zawsze powtarza że "fujka" i że to oblesne. Po takich rozmowach wydaje mi się że to że mną coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślałam że to niemożliwe ale jednak tak jest.  Jestem bardzo aktywna w sprawach łóżkowych i głośna.  Lubie seks w roznych miejscach. Zawsze kręcił mnie seks analny i już od jakiegoś czasu daje facetowi takie aluzje ale on zawsze powtarza że "fujka" i że to oblesne. Po takich rozmowach wydaje mi się że to że mną coś nie tak...

A ja sądzę że raczej wszystko z tobą w porządku, zwyczajnie przyznajesz się do tego co lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślałam że to niemożliwe ale jednak tak jest.  Jestem bardzo aktywna w sprawach łóżkowych i głośna.  Lubie seks w roznych miejscach. Zawsze kręcił mnie seks analny i już od jakiegoś czasu daje facetowi takie aluzje ale on zawsze powtarza że "fujka" i że to oblesne. Po takich rozmowach wydaje mi się że to że mną coś nie tak..

 

Myślałam że to niemożliwe ale jednak tak jest.  Jestem bardzo aktywna w sprawach łóżkowych i głośna.  Lubie seks w roznych miejscach. Zawsze kręcił mnie seks analny i już od jakiegoś czasu daje facetowi takie aluzje ale on zawsze powtarza że "fujka" i że to oblesne. Po takich rozmowach wydaje mi się że to że mną coś nie tak...

Mozemy popisac jeśli chcesz 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Tobą wszystko jest, jak trzeba. Mówisz, co lubisz. Gdyby każda chciała w ten sposób komunikować.... A partner? Też mówi, że nie lubi i to też jest normalne. Nie ma powodu do biczowania ani siebie, ani jego. Chyba, że lubicie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba znaleźć po prostu jakiś konsensus i ustalić do czego może się oboje posunąć itp. Tak, żeby każdy czuł sie komfortowo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiele kobiet jest "zboczonych" tylko starają się to ukrywać i zawsze mówią fuj choć czegoś pragną

Same robią sobie krzywdę. Ukrywając pragnienia odbierają sobie szansę na ich realizację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami katolickie wychowanie ma też negatywny wpływ na życie seksualne.Bo taki facet myśli, że przez taki rodzaj seksu grzeszy i nie szanuje swojej partnerki.Ale to da się wypracować i dojść do porozumienia.Jeśli chodzi o higienę to są sposoby żeby nic nie było fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dokładnie, z drugiej strony normy społeczne tak są skonstruowane że za szczerość została by zepchnięta na margines

Smutne, ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dokładnie, z drugiej strony normy społeczne tak są skonstruowane że za szczerość została by zepchnięta na margines

To nie o normy społeczne chodzi, a o umiejętność rozmowy. Przecież nikt nie chodzi środkiem ulicy i nie woła na prawo i lewo: lubię to czy tamto.

Tu chodzi o związek w którym dwoje ludzi, najprawdopodobniej dorosłych, potrafi rozmawiać ze sobą i własnych fantazjach. Ludzie powinni dobierać się pod względem uczucia, ale i dopasowania seksualnego. Jeśli Twoje ludzi nie potrafi na te tematy rozmawiać i nie potrafi się porozumieć, to prędzej czy później będzie to źródłem problemów związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko rozmowa o preferencjach sexualnych po 3 latach związku to musztarda po obiedzie, a rozmowa na 3 randce gdy zaczyna iskrzyć może doprowadzić do tego że facet zrezygnuje i rozpowie w około jaki to zbok mu się trafil

Takie zachowanie faceta świadczy tylko i wyłącznie i jego braku dojrzałości. Rozmawiać trzeba umieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślałam że to niemożliwe ale jednak tak jest.  Jestem bardzo aktywna w sprawach łóżkowych i głośna.  Lubie seks w roznych miejscach. Zawsze kręcił mnie seks analny i już od jakiegoś czasu daje facetowi takie aluzje ale on zawsze powtarza że "fujka" i że to oblesne. Po takich rozmowach wydaje mi się że to że mną coś nie tak...

Kobiety są zdecydowanie bardziej zboczone niż mężczyźni, w końcu wszystkie seks shopy powstawały z myślą o kobietach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ciekawa teoria, z którą oczywiście się zgadzam 😛

Toż to oczywista oczywistość, no jak nie jak tak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przez grzeczność nie zaprzeczę😜

Co tam szalony człowieku. Ustrzeliłeś krokusy i przebiśniegi? Bo ja tak. 

Nie miałem kiedy, do czego innego strzelałem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Strzelaj byle celnie. 

Gorzej jak ktoś strzeli do Ciebie i dosięgnie Cię strzała 🙃

Do mnie? No to już musiałaby być naprawdę jakaś zdesperowana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co Ty gadasz? 

Co to za poniedziałkowe opowieści dziwnej treści? 😜😜

W końcu pierwszy poniedziałek tygodnia, to można 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kobieta bardziej zboczona od faceta?

Nie! Nie! I jeszcze raz NIE! To jest absolutnie wykluczone! Jeszcze takiej nie spotkałem... :classic_blush:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×