Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tommy90

bylybyscie w stanie....?

Polecane posty

Gość tommy90

Bylybyscie w stanie zrobić facetowi taka scene z tłuczeniem talerzy w kuchni np. po powrocie z wizyty u teściowej albo jakiejś imprezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bylybyscie w stanie zrobić facetowi taka scene z tłuczeniem talerzy w kuchni np. po powrocie z wizyty u teściowej albo jakiejś imprezie?

Nie. Szkoda talerzy. Ale kiedyś bralam udział w szarpaninie z wyduszaniem keczupu i musztardy na przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co przeskrobales na wizycie u tesciowej? Nie tluke talerzy bo mam ladny komplet obiadowy. Szkoda by bylo, zazwyczaj problemy rozwiazujemy rozmawiajac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy90

korale: ja nic, pisze tak hipotetycznie, czy bylybyscie w stanie  tak zrobic. Zawsze mozesz kupic nowy, ladniejszy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy czegos takiego nie zrobilam i nie wyobrazam sobie sytuacji , ktora zmusilaby mnie do takiego czynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy90

tank girl: myslisz, ze to ciekawy sposob na gre wstepna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tank girl: myslisz, ze to ciekawy sposob na gre wstepna?:)

Niebezpieczny z pewnością, bo celowałabym w głowę i mógłby stracić życie. Nie wiem czy bym się zdecydowała, chyba że to zastawa papierowa. Natomiast wiem, że jak z nerwów to pewnie że bym się zgodziła, dla jego przyjemności mogłabym się wściec i wszystkie przejechać czołgiem. Ale jednak musiałby odkupić za swoje i to dwa komplety, na zaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy90

ale tak serio zrobilabys taka akcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zrobiłabym, tylko dopiero zbieram na czołg. A poważnie mówiąc, jasne rozwaliłabym wszystkie talerze jakie mam w domu. Po co robisz te ankiety? Nie lepiej pogadać o tym i o tamtym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy90

a kto mowi o wszystkich talerzach jakie masz w domu. Czasem stoja jakies stare nieuzywane, z ktorymi nie wiadomo co poczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy90

nie mialyscie nigdy ochoty zabawic sie takimi nieuzywanymi talerzami np po dziadkach czy jakimis z prezentu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy90

no ale pytanie jest do dziewczyn i niech to one decyduja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy90

sa jakies dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×