Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julia554

Faceci dzisiejszych czasów

Polecane posty

 

Największym problemem naszych czasów jest wszędobylski i łatwy sex. Ale jeszcze jedno pokolenie i problem zniknie (jedynie prostytutki zbankrutują) sex stanie się tak powszechny że będzie traktowany jak jak coś normalnego, jak wyjście razem na fajkę na przerwie w pracy, nie będzie już terminu zdrady w sensie sexualnej bo nikt do tego nie będzie przywiązywał wagi.

mówisz tak jakby ludzie wcześniej nie uprawiali seksu, teraz są po prostu szczerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlatego, że mam migreny i wylew to jednak większy problem niż załatwianie aborcji 🙂 Gdybym mogła to zdecydowanie jednak wolałabym nie zajść w ciąże 

No to zależy dla kogo. Zresztą są inne sposoby antykoncepcji niż tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale czy to nie jest okrutne? 

Jak słyszę, że zostawiają kobiete w ciąży albo z malutkim dzieckiem bo "nie są gotowi" to mi się nóż w kieszeni otwiera 😕

Czemu wybierasz pustaków? To jest pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mówisz tak jakby ludzie wcześniej nie uprawiali seksu, teraz są po prostu szczerzy

Teraz jest po prostu internet a w nim więcej pokus pod postacią masy stron z seks ogłoszeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to zależy dla kogo. Zresztą są inne sposoby antykoncepcji niż tabletki.

tak naprawdę jest niewiele takich które nie mają jakichś skutków ubocznych 

-implanty, szczepionki - hormonalne

-spirala - nie każdego anatomia na to pozwala. Hormonalna spirala - patrz wyżej. Miedziana - tylko jak nie masz uczulenia na miedź. Poza tym jak masz pecha to spirala przebijająca się przez skórę...nieciekawe doświadczenie 

-globulki i inne zmieniacze pH - dla tych co lubią grzybice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Teraz jest po prostu internet a w nim więcej pokus pod postacią masy stron z seks ogłoszeniami.

kiedyś były w gazetach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A na jakie tematy interesujące facetów potraficie rozmawiac?  Znacznie się na przykład na żeglarstwie, sprawach morza, motoryzacji czy choćby polityce? 

Glebsze emocje to facet wykaże wobec kobiety która pokocha. Ale przedtem chce użyć życia 😃

większośc facetów nie zna się na tych tematach 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tak naprawdę jest niewiele takich które nie mają jakichś skutków ubocznych 

-implanty, szczepionki - hormonalne

-spirala - nie każdego anatomia na to pozwala. Hormonalna spirala - patrz wyżej. Miedziana - tylko jak nie masz uczulenia na miedź. Poza tym jak masz pecha to spirala przebijająca się przez skórę...nieciekawe doświadczenie 

-globulki i inne zmieniacze pH - dla tych co lubią grzybice...

Sama wyszukujesz w antykoncepcji  samych minusów i problemów. Ale skoro wolisz aborcję, to na pewno jest duuuużo "ZDROWSZE I BEZPIECZNIEJSZE" dla ciebie. Bo o kwestii moralnej akurat w twoim przypadku to nie ma nawet co wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czemu wybierasz pustaków? To jest pytanie

a jak myslisz? 😄 smieszny temat, szkoda marnowac klawiature i czas na komentowanie, NICZEGO TO NIE ZMIENI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sama wyszukujesz w antykoncepcji  samych minusów i problemów. Ale skoro wolisz aborcję, to na pewno jest duuuużo "ZDROWSZE I BEZPIECZNIEJSZE" dla ciebie. Bo o kwestii moralnej akurat w twoim przypadku to nie ma nawet co wspominać.

nie wyszukuję na siłę. Dla jednych taka antykoncepcja działa, dla innych nie. Piszę z doświadczenia z tą antykoncepcją. Jeżeli antykoncepcja ma być źródłem złego stanu zdrowia i bólu to już lepiej w ogóle seksu nie uprawiać (i w łeb sobie strzelić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

A na jakie tematy interesujące facetów potraficie rozmawiac?  Znacie się na przykład na żeglarstwie, sprawach morza, motoryzacji czy choćby polityce? 

Glebsze emocje to facet wykaże wobec kobiety która pokocha. Ale przedtem chce użyć życia 😃

Sam sobie odpowiedź po ch..j siedzisz od kilku lat na babskim forum i gadasz z babami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 Jakie Wy macie spostrzeżenia na temat facetów? 

Myślę, że dziś młodzi mężczyźni mają bardzo ciężkie życie. Większość ludzi na świecie pragnie miłości, bliskości, ciepła, czy zrozumienia, ale mówienie o tym w czasach kultu ciała, seksu tak łatwo dostępnego jak McZestaw, jest zwyczajnie obciachem. Mam wrażenie, że w ogóle dziś dla ludzi liczy się bardziej to, co inni o nich myślą, bo to stanowi o ich pozycji w instaświecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tak naprawdę jest niewiele takich które nie mają jakichś skutków ubocznych 

-implanty, szczepionki - hormonalne

-spirala - nie każdego anatomia na to pozwala. Hormonalna spirala - patrz wyżej. Miedziana - tylko jak nie masz uczulenia na miedź. Poza tym jak masz pecha to spirala przebijająca się przez skórę...nieciekawe doświadczenie 

-globulki i inne zmieniacze pH - dla tych co lubią grzybice...

Sama wyszukujesz w antykoncepcji  samych minusów i problemów. Ale skoro wolisz aborcję, to na pewno jest duuuużo "ZDROWSZE I BEZPIECZNIEJSZE" dla ciebie. Bo o kwestii moralnej akurat w twoim przypadku to nie ma nawet co wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A czy nie jest tak że kiedyś ludzie zakładali rodziny bo po prostu to było ich celem, przeznaczeniem, przedłużeniem gatunku, szczęściem. Teraz jednak są przypadki że ludzie nie chcą dzieci bo trzeba na to pracować, utrzymywać i wychowywać. Nie liczy się rodzina a tylko JA, lepiej leżeć i pierrdzieć w kanape.

Ludzie mieli różne cele, zawsze. Tylko kiedyś niechęć do posiadania dzieci, czy rodziny, to były społecznie piętnowane wybryki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ludzie mieli różne cele, zawsze. Tylko kiedyś niechęć do posiadania dzieci, czy rodziny, to były społecznie piętnowane wybryki. 

i w ogóle nie było domowych sposób pozbywania się niechcianych ciąży (a nawet dzieci dla tych biednych i bardzo zdesperowanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

i w ogóle nie było domowych sposób pozbywania się niechcianych ciąży (a nawet dzieci dla tych biednych i bardzo zdesperowanych)

Obawiam się, że to nie jest zbyt trafiony kontrargument. Nie widzę związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Owszem, wymieniłem tematy które mnie interesują. Ale o sporcie czy samochodach, czyli tematach interesujących większość facetów mało która ma coś do powiedzenia. Niedawno angielskie feminazistki podjęły próbę wprowadzenia zakazu rozmowy o sporcie w miejscu pracy, bo ten temat wyklucza kobiety. Więc o czym faceci mają z wami rozmawiać? O ciuchach czy kremach do twarzy?

Jeżeli dla kogoś sport i samochody to jedyne tematy to...no pewnie jakaś zdesperowana się znajdzie. Z zasady ludzie wchodzą w związki z osobami z którymi mają wspólne tematy. To nie znaczy, że wszystkie zainteresowania mają wspólne. 

Co do rozmów o sporcie w wielkiej brytanii, do tego jest kontekst. Było parę skandali, gdzie awansowani byli tylko ludzie kibicujący tej samej drużynie co szef. Kontekst jest ważny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zawsze uprawiali sex, a będą uprawiać częściej i z kim popadnie od tak dla przyjemności, nie będzie to temat tabu bo normy społeczne się zmienią

czyli jak klasa wyższa w 18 wieku? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Największym problemem naszych czasów jest wszędobylski i łatwy sex. Ale jeszcze jedno pokolenie i problem zniknie (jedynie prostytutki zbankrutują) sex stanie się tak powszechny że będzie traktowany jak jak coś normalnego, jak wyjście razem na fajkę na przerwie w pracy, nie będzie już terminu zdrady w sensie sexualnej bo nikt do tego nie będzie przywiązywał wagi.

Dlaczego uważasz że prostytutki znikną? Przecież one zawsze będą to lepiej robić niż zwykłe babki. Na pewno będzie zapotrzebowanie na takie usługi....

 

 

A na jakie tematy interesujące facetów potraficie rozmawiac?  Znacie się na przykład na żeglarstwie, sprawach morza, motoryzacji czy choćby polityce? 

Na tematy, które mnie interesują zazwyczaj nie mogę rozmawiać ani z mężczyznami, ani kobietami. Stąd prosty wniosek, że nie powinnam się odzywać do ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Obawiam się, że to nie jest zbyt trafiony kontrargument. Nie widzę związku. 

chodzi o hipokryzję, bo to co było piętnowane to tak naprawdę było posiadanie tych dzieci. Jeżeli zdarzyła się niechciana ciąża i udało się to ukryć i jej pozbyć to nikt okiem nie mrugnął. Tessa d’Urberville nie miałaby problemu gdyby nie to, że urodziła, a potem nie ukrywała faktu, że je miała po tym jak zmarło - owszem, to tylko powieść, ale idealnie pokazuje jakie kiedyś podejście do tego tematu było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

U mnie jak były robole tacy czy inni zawsze samochody i mecze w pracy, nigdy się nie dorobia bo nie są wyedukowani finansowo ale gadać będą. 

Czasem mam wrażenie, że jesteś tylko kiepsko napisanym programem - bootem wzorowanym na zaściankowym Marianie z Grudziądza, który jest zdolny jedynie do kiepskich uogólnień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakie wspólne tematy może mieć facet z kobietą. Wymień kilka. 

Nie taki kontekst, tylko inicjatywa Ann Francję, szefowej pewnej organizacji feministycznej. 

możesz podać dokładne nazwisko, jestem ciekawa co to za inicjatywa 🙂

 

Co do tematów - to zależy od ludzi. Większość tematów jest neutralnych i mogą interesować każdego. Podam parę przykładów: z mężem oboje interesujemy się historią, słuchamy podobnej muzyki i lubimy podobne filmy. Poza tym rozmowy o codziennym życiu prawie zawsze są przesiąknięte polityką, więc od tego się nie ucieknie. Nawet trooochę o motoryzacji rozmawiamy (w kontekście podróży), aczkolwiek to bardziej mój konik niż jego. Można też rozmawiać o rzeczach które nie są naszym konkretnym hobby, ale rozmowa może być i tak ciekawa. 

 

Ogólnie mam sporo znajomych facetów i z większością bardzo fajnie mi się rozmawia właśnie na luźne, codzienne tematy. Jak kumepl opowiadał mi o budowaniu gitar to znaczy, że rozmowa była nudna bo ja nie buduję gitar? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

chodzi o hipokryzję, bo to co było piętnowane to tak naprawdę było posiadanie tych dzieci. Jeżeli zdarzyła się niechciana ciąża i udało się to ukryć i jej pozbyć to nikt okiem nie mrugnął. Tessa d’Urberville nie miałaby problemu gdyby nie to, że urodziła, a potem nie ukrywała faktu, że je miała po tym jak zmarło - owszem, to tylko powieść, ale idealnie pokazuje jakie kiedyś podejście do tego tematu było. 

Bardzo rozległy temat. Z jednej strony dużo racji w tym co piszesz, a z drugiej taka hipokryzja bywa społecznie pożyteczna, nie jest jedynie zła i tylko zła. Wystarczy spojrzeć na religię (nie mówię o instytucji kościoła w obecnej formie), żeby to zrozumieć. Trzymanie ludzi w ryzach, niezależnie od tego czym one są, zapobiega anarchii. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bardzo rozległy temat. Z jednej strony dużo racji w tym co piszesz, a z drugiej taka hipokryzja bywa społecznie pożyteczna, nie jest jedynie zła i tylko zła. Wystarczy spojrzeć na religię (nie mówię o instytucji kościoła w obecnej formie), żeby to zrozumieć. Trzymanie ludzi w ryzach, niezależnie od tego czym one są, zapobiega anarchii. 😉 

Kwestia dobra i zła to jeszcze szerszy temat i pole minowe. Zwróciłam tylko uwagę, że tak naprawdę niewiele się zmieniło poza tym, że ludzie znowu przechodzą okres wyzwolenia (to wraca falami, jak moda na dzwony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kwestia dobra i zła to jeszcze szerszy temat i pole minowe. Zwróciłam tylko uwagę, że tak naprawdę niewiele się zmieniło poza tym, że ludzie znowu przechodzą okres wyzwolenia (to wraca falami, jak moda na dzwony)

I z tym się zgadzam. Jednak za każdym razem pewne granice zostają bezpowrotnie przekroczone. Ale taka jest cena postępu. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to mówcie od razu, że nie chodzi o rozmowy, tylko wypełnienie czymś czasu w drodze do łóżka. Takie sobie pogadanie o niczym.

Tak tylko delikatnie zapytam... dlaczego zwracasz się do mnie w liczbie mnogiej?

I gdzie była mowa o wypełnianiu sobie czasu w drodze do łóżka? Ja o tym mówilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A o czym ciekawym ty byś potrafiła opowiedzieć?

no cóż, nie mnie to oceniac co jest ciekawe, ale uchodzę za ciekawą osobę 🙂 O historii (często miejsc w których osobiście byłam), o książkach, o przerabianiu vanów, o muzyce, o filmach, o komiksach, sporo o polityce i socjologii (ale to przez związek z pracą, więc trochę mi temat w gardle staje). Z facetem od gitar przez kilka godzin rozmawialiśmy o twórczości zespołu który oboje lubimy, co przeszło w rozmowę o tym jak rozwijał się dany nurt itd... Większość takich rozmów rozwija się zupełnie naturalnie kiedy ludzie trafią na wspólny temat i prawie każdy ma coś ciekawego do dodania (zakładając, że twoi znajomi to ciekawi ludzie)

to jak się ta kobieta nazywa? EDIT: Dobra, mam. To radykalna feministka która została skrytykowana przez przedstawicielki wielu innych nurtów i zgrupowań feministycznych. Taki "Red Piller" w staniku. Kiepski przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

A na jakie tematy interesujące facetów potraficie rozmawiac?  Znacie się na przykład na żeglarstwie, sprawach morza, motoryzacji czy choćby polityce? 

Glebsze emocje to facet wykaże wobec kobiety która pokocha. Ale przedtem chce użyć życia 😃

My nie musimy znać się na żeglarstwie, sprawach morza, motoryzacji itd. Wystarczy, że coś nie coś wiemy i możemy umiejętnie poprowadzić rozmowę tak , żeby dany mężczyzna który jest w naszym towarzystwie poczuł się ważny, jeśli na to zasługuje🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I z tym się zgadzam. Jednak za każdym razem pewne granice zostają bezpowrotnie przekroczone. Ale taka jest cena postępu. 😉 

Osobiście nie do końca widzę w tym coś złego. Byle się ludzie nie krzywdzili wzajemnie, a szczerość to ułatwia

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

My nie musimy znać się na żeglarstwie, sprawach morza, motoryzacji itd. Wystarczy, że coś nie coś wiemy i możemy umiejętnie poprowadzić rozmowę tak , żeby dany mężczyzna który jest w naszym towarzystwie poczuł się ważny, jeśli na to zasługuje🙂

to chyba dotyczy rozmowy z każdym i działa w obie strony. Mój mąż nie zna się na niektórych moich zainteresowaniach, ale chętnie słucha i rozmawia ze mną na te tematy z pozycji laika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×