Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monia25

Nie powiedział o swojej żonie

Polecane posty

Od paru miesięcy spotykam się z żonatym facetem. Problem w tym, że ja wiem, że ma żonę i dziecko a on udaje wolnego. Mi to nie przeszkadza, że ma kobietę jednak robienie że mnie,, głupiej,, że niby jest wolny mnie irytuje. Co byście zrobili w tej sytuacji? Ps, tak wiem, że źle robię, tyle jest wolnych facetów, no cóż.. Trafił się ten. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskretnie zrób rozeznanie, gdzie pracuje jego żona i jak już będziesz wiedziała, to umów się z nim w tym miejscu 🙂

A jeszcze lepiej dotrzyj do niej , byście się poznały i umów się w tym samym czasie z nim i z nią

🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze fakt że Cie oklamuje na starcie, powinnaś go od razu kopnąć w dupie. 

Po drugie dobrze ze wiesz ze robisz źle i może zaprzestań tak robic? Przyjemnie tak bawić sie zużytą zabawką? Mimo ze to ku.tas bo oklamuje i Ciebie i żonę to i tak Ty zostaniesz tą złą. 

Powiedz mu i daj sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dyskretnie zrób rozeznanie, gdzie pracuje jego żona i jak już będziesz wiedziała, to umów się z nim w tym miejscu 🙂

A jeszcze lepiej dotrzyj do niej , byście się poznały i umów się w tym samym czasie z nim i z nią

🙂

 

Dziękuję ale nie będę tego robić tej kobiecie. Chodzi mi tylko o to, że ze mnie robi wariata ze nie powiedział o niej a z niej robi też tak zwanego Rogacza. Nie wiem co gorsze. Chodzi o to tylko, żeby powiedział prawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Od paru miesięcy spotykam się z żonatym facetem. Problem w tym, że ja wiem, że ma żonę i dziecko a on udaje wolnego. Mi to nie przeszkadza, że ma kobietę jednak robienie że mnie,, głupiej,, że niby jest wolny mnie irytuje. Co byście zrobili w tej sytuacji? Ps, tak wiem, że źle robię, tyle jest wolnych facetów, no cóż.. Trafił się ten. 

Oszukał cię w tak ważnej kwestii to będzie robiła tak dalej. On ma cię za ...ke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po pierwsze fakt że Cie oklamuje na starcie, powinnaś go od razu kopnąć w dupie. 

Po drugie dobrze ze wiesz ze robisz źle i może zaprzestań tak robic? Przyjemnie tak bawić sie zużytą zabawką? Mimo ze to ku.tas bo oklamuje i Ciebie i żonę to i tak Ty zostaniesz tą złą. 

Powiedz mu i daj sobie spokoj

Dziękuję, widze ze w podobnym wieku jesteśmy to takie samo myślenie. Bo już tak myślałam, inna to by jeszcze żonie doniosła. 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oszukał cię w tak ważnej kwestii to będzie robiła tak dalej. On ma cię za ...ke 

Dzięki za słowa. Wiem, ale co mają faceci w głowach skoro myślą, że to się nie wyda. Czy ja przesadzam i żona to pikuś? Bo kurde serio już głupieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na sto będzie Cię okłamywał dalej, lepiej jak to zakończysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

 

 

na sto będzie Cię okłamywał dalej, lepiej jak to zakończysz

Dlatego trzeba zakończyc. Trudno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziękuję, widze ze w podobnym wieku jesteśmy to takie samo myślenie. Bo już tak myślałam, inna to by jeszcze żonie doniosła. 😡

No wiesz z tą żoną wcale nie takie głupie, ja jako zdradzona żona chcialabym sie dowiedzieć dużo wcześniej ze moj facet obraca jakąś na boku. Ty kończąc tą relacje możesz niby mu zrobić na złość i powiedzieć żonie tylko ze jest jedno małe "ale". To nie jemu zniszczysz życie, tylko jej. 

Więc po prostu odpuść temat chociażby za to ze kłamie i robi z Was dwóch idi.otki. A na przyszłość znajdź sobie wolnego bo ten zajęty to wiadomo na starcie ze krętacz i ku.tas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dzięki za słowa. Wiem, ale co mają faceci w głowach skoro myślą, że to się nie wyda. Czy ja przesadzam i żona to pikuś? Bo kurde serio już głupieje. 

Jaki pikuś potem kochanka 1,2 też będzie pikuś. Chodzi o kłamstwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No wiesz z tą żoną wcale nie takie głupie, ja jako zdradzona żona chcialabym sie dowiedzieć dużo wcześniej ze moj facet obraca jakąś na boku. Ty kończąc tą relacje możesz niby mu zrobić na złość i powiedzieć żonie tylko ze jest jedno małe "ale". To nie jemu zniszczysz życie, tylko jej. 

Więc po prostu odpuść temat chociażby za to ze kłamie i robi z Was dwóch idi.otki. A na przyszłość znajdź sobie wolnego bo ten zajęty to wiadomo na starcie ze krętacz i ku.tas 🙂

No właśnie, ta kobieta nic mi nie zrobiła, wiec po co mam jej niszczyć wszystko. On myśli chyba, że my nie jesteśmy domyślne itp. No cóż zdziwiłby się.  Odpuściłam temat, zakończę znajomość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jaki pikuś potem kochanka 1,2 też będzie pikuś. Chodzi o kłamstwa 

Ufff, czyli nie przesadzam. Od dzisiaj może kolejnej szukać w takim razie, znaczy mojej następczyni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można spotykać się z facetem który śpi w jednym łóżku ze swoją żona, współżyje z nią itd

Dla mnie to obleśne po prostu. Czułabym się jak zużyta .... Bo co innego spotkać rozwodnika który jest sam a co innego faceta który ukrywa potajemny romans przed żona, rodzina byle tylko zaliczyć i wrócić do żony o dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 

Nie rozumiem jak można spotykać się z facetem który śpi w jednym łóżku ze swoją żona, współżyje z nią itd

Dla mnie to obleśne po prostu. Czułabym się jak zużyta .... Bo co innego spotkać rozwodnika który jest sam a co innego faceta który ukrywa potajemny romans przed żona, rodzina byle tylko zaliczyć i wrócić do żony o dziecka. 

 

Wiem, zrozumiałam. Głupia byłam, trudno. Zakończyłam to. Chciałam się tylko dowiedzieć czy to ja przesadzam w tej kwestii. Jednak jest dużo gorzej no dopiero się ocknelam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiem, zrozumiałam. Głupia byłam, trudno. Zakończyłam to. Chciałam się tylko dowiedzieć czy to ja przesadzam w tej kwestii. Jednak jest dużo gorzej no dopiero się ocknelam. 

To dobrze że obudziłaś się kopciuszku znadzesz innego ksieciunia który będzie ciebie wart 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiem, zrozumiałam. Głupia byłam, trudno. Zakończyłam to. Chciałam się tylko dowiedzieć czy to ja przesadzam w tej kwestii. Jednak jest dużo gorzej no dopiero się ocknelam. 

najgorszy jest każdy pierwszy raz:) hahah

później to ty w sumie tez jak żona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

najgorszy jest każdy pierwszy raz:) hahah

później to ty w sumie tez jak żona:)

Tz?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To dobrze że obudziłaś się kopciuszku znadzesz innego ksieciunia który będzie ciebie wart 

🤗🤗🤗🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też nie kumam jej 

No to jak wy mnie nie kumacie to znaczy, że coś palnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to jak wy mnie nie kumacie to znaczy, że coś palnęłam

Nie koniecznie nie rozwinęłaś myśli i to wsio 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie koniecznie nie rozwinęłaś myśli i to wsio 😉

Dokładnie, może wtedy będziemy rozumieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko bardzo dobrze zrobiłaś że go zostawiłaś, on tylko bawil się Tobą... 

Znajdź porządnego wolnego faceta który nie będzie ukrywał Cię przed światem, bo dla niego to Ty będziesz całym światem a nie żona czy dziecko do których ostatecznie wróci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Autorko bardzo dobrze zrobiłaś że go zostawiłaś, on tylko bawil się Tobą... 

Znajdź porządnego wolnego faceta który nie będzie ukrywał Cię przed światem, bo dla niego to Ty będziesz całym światem a nie żona czy dziecko do których ostatecznie wróci. 

Dziękuję 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chodzi pewnie o to że miże być tą lepszą ale jednak drugą.

Niestety to tylko na chwilę.

Jak facet ukrywa że ma żonę tzn że nie chce jej zostawić. 

W takich sutuacjach trzeba się w porę obudzić by nie bolało i potraktować to jako przestrogę że bie wolno się zbytnio angażować emocjonalnie.

Miałobyć przyjemnie i nic więcej.

To już wiem. Myślisz, że jestem taka głupia i chce żeby odszedł od niej.  Potem mnie będzie tak samo zdradzać. Mi chodzi tylko, dlaczego robi że mnie durnia i mówi, że jest wolny. Za dużo wymagam. Zresztą zakończyłam to. Przejdzie mi za tydzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×