Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monia25

Nie powiedział o swojej żonie

Polecane posty

Tyłu wolnych fajnych facetów to największych chuujow chcą kobiety, nie w tym sensie co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Spoko widzę, że nikt nie ma problemu, że laska nie ma problemu, że sypia z żonatym kolesiem. Jeszcze rady dostaje, że znajdzie swojego księcia... to forum to naprawdę inny stan umysłu

O proszę, czekalam na taki komentarz, nie zawiodłaś mnie. Może dlatego napisałam, dzięki innym otworzyłam oczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tyłu wolnych fajnych facetów to największych chuujow chcą kobiety, nie w tym sensie co myslicie

Właśnie, ...ka że mnie wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gratuluję, oby tak dalej. Przy następnym kochanku będziesz już wiedziała kogo spytać żeby "otworzyć oczy"

Nie będzie następnego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Właśnie, ...ka że mnie wiem. 

Znajdź normalnego który cię pokocha i nie będzie się ciebie wstydził, którym nie będziesz musiała się dzielić. Zajęty to jeszcze ale żona dziecko, zobowiązania, bez szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że wkońcu ogarnelam, lepiej późno niż wcale 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Znajdź normalnego który cię pokocha i nie będzie się ciebie wstydził, którym nie będziesz musiała się dzielić. Zajęty to jeszcze ale żona dziecko, zobowiązania, bez szans

Tak, wiem.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to bardzo fajnie 🙂

Ucze się na błędach, tylko wiem, że on nie odpuści łatwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ucze się na błędach, tylko wiem, że on nie odpuści łatwo 

Zablokuj gdzie się da i nie ustępuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zablokuj gdzie się da i nie ustępuj

Juz to zrobiłam😌😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Juz to zrobiłam😌😌

I szukaj już nowego kawalera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Od paru miesięcy spotykam się z żonatym facetem. Problem w tym, że ja wiem, że ma żonę i dziecko a on udaje wolnego. Mi to nie przeszkadza, że ma kobietę jednak robienie że mnie,, głupiej,, że niby jest wolny mnie irytuje. Co byście zrobili w tej sytuacji? Ps, tak wiem, że źle robię, tyle jest wolnych facetów, no cóż.. Trafił się ten. 

Jeśli wiesz że ma żone po co się z nim dalej spotykasz? Karma wraca, zapamiętaj. W obecnych czasach gdy wszystko o wszystkich łatwo znaleźć w necie żadna kobieta nie powinna mieć problemu aby znaleźć info czy facet jest żonaty lub w związku i go odstawić. Chyba że wam nie przeszkadza gdy inna kiedyś waszemu facetowi będzie dawać za waszymi plecami. Troche moralnośli dziewczyny, proszę was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli wiesz że ma żone po co się z nim dalej spotykasz? Karma wraca, zapamiętaj. W obecnych czasach gdy wszystko o wszystkich łatwo znaleźć w necie żadna kobieta nie powinna mieć problemu aby znaleźć info czy facet jest żonaty lub w związku i go odstawić. Chyba że wam nie przeszkadza gdy inna kiedyś waszemu facetowi będzie dawać za waszymi plecami. Troche moralnośli dziewczyny, proszę was.

Pisałam, że zakończyłam to wczoraj. Wiem, że można sprawdzić, głupia nie jestem. Chodzi, że od początku wiedziałam, że ma żonę a on kreował się na samotnego. Kilka razy nawet go sprawdzałam czy powie to,, no jak człowiek jest wolny,,. Wiem, że on łatwo nie odpuści, bo już raz z nim,, zerwałam,,. I tak dopiął swego. Teraz będę twarda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chodzi pewnie o to że miże być tą lepszą ale jednak drugą.

Niestety to tylko na chwilę.

Jak facet ukrywa że ma żonę tzn że nie chce jej zostawić. 

W takich sutuacjach trzeba się w porę obudzić by nie bolało i potraktować to jako przestrogę że bie wolno się zbytnio angażować emocjonalnie.

Miałobyć przyjemnie i nic więcej.

Nom tak, a ty pewnie jesteś jej tłumaczem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko interpretatotem choć jak będzie skłonna to mogę jej co nieco przetłumaczyć😉

Skłonna chyba chętna próbuj jak to mówią do odważnych świąt należy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi przeszkadzalo, ze sie spotyka z zonatym, ale sie nie wtracalam, bo szkoda mi bylo slow..... Ja to bym wolala sobie pospac w tym czasie a nie czas marnowac na takiego... Koles odpusci, bo na tym zabawa takiego zloba polega, ze on sie nie wysila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mi przeszkadzalo, ze sie spotyka z zonatym, ale sie nie wtracalam, bo szkoda mi bylo slow..... Ja to bym wolala sobie pospac w tym czasie a nie czas marnowac na takiego... Koles odpusci, bo na tym zabawa takiego zloba polega, ze on sie nie wysila...

On dzwonił, pisał dzisiaj. Nie odbierałam. Zobaczymy kiedy odpusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×