Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

damianszulc

Windykator Kruk opinie

Polecane posty

Siema, skontaktował się ze mną windykator z Kruka… Nie miałem żadnego doświadczenia z nimi wcześniej. Ktoś z Was może miał i może coś powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja miałam i mam dalej w sumie bo również jestem dłużniczką 😊 co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie jak działają i czego mogę się po nich spodziewać, bo zaproponował mi spotkanie albo powiedział, że możemy też się umówić na rozmowę telefoniczną. Czytałem trochę o tym i nie wygląda to kolorowo, ale wolałbym poznać opinie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, to na początku współpracy opowiedziałam mu trochę o swojej sytuacji finansowej (nabrałam sporo pożyczek przez swoją głupotę :/). było ciężko mi spłacać wszystko naraz i musiałam szukać dorywczych robót chociaż już i tak pracowałam po 12h dziennie. byłam wykończona psychicznie. w praktyce wygląda to tak, że oni spłacają te pożyczki, a ja im oddaję jedną ratę. i dla mnie super, bo jest jedna rata w miesiącu, a nie milion i kwota dopaqsowana do mojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to brzmi dobrze, czyli widzę, że idzie się z nimi dogadać i nie są tacy źli, bo widziałem takie opinie na innych forach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też kiedyś przeglądałam i nie kumam o co chodzi. pewnie piszą to jednostki, które nie chcą wyjść z dołka 😊 mega ludzka firma, mój windykator jest bardzo miłym człowiekiem i podchodzi do mnie jak do klientki, a nie osoby, która się zadłużyła i można nią pomiatać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To super układ, trochę mnie uspokoiłaś. A jak jest z weryfikacją długu, mogę sobie jakoś sprawdzić ile im wiszę dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, mają swoją platformę gdzie da się sprawdzić jak wygląda obecna sytuacja i stamtąd też się wysyła ratę zadłużenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie mam chyba więcej pytań obecnie, dzięki za pomoc. Jak coś się pojawi to mogę napisać do Ciebie bezpośrednio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×