Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sabina25

Ciąża lub jej brak Proszę o Pomoc

Polecane posty

Witam mam 25 lat , staramy sie z mężem o dzidziusia. Od 27 stycznia do 30 mialam dni plodne i z 31 na 1 lutego owulacje kochalismy sie z mężem kazdego dnia bez zabezpieczeń po czym zakączał w mnie. Moj cykl trwa 26/27dni jest nie regularny , miesiaczka trwa 5 dni nie więcej.  Powinnam dostać okres 12 , 13 luty niestety nie dostałam jak również nie bylo zadnych objawów jak np. Straszne bóle brzucha gdzie musiałam leżeć z nogami zgjetymi zeby przeszlo. 15 lut. W sobotę  Dostalam w pracy dziwne plamienie na wkladce koloru brazowego gdy sie podcieralam lekko różowy.  Trwało do wieczora i na drogi dzien sie skaczylo do dnia dzisiejszego czyli 21 lutego. Martwie sie i denerwuje naprawdę nie wiem co myslec. Pierwszy test wykonałam 16 w Niedziele z rana wyszly 2 kreski jedna gruba, droga cienka ledwie widoczna pod kątem cienia jest jednak widać okiem. Dzisiejszego dnia okolo godziny 13 zrobiłam kolejne 2 testy jeden paskowy drogi strumieniowy oby dwa wyszły negatywne. W tamtym tygodniu czulam sie źle czułam straszną senność i zawroty głowy,  jednak nudnosci brak. Co jeszcze moge dodać iż strasznie duży popęd do toalety mam na siusianie jak nigdy dotad tak czuć jak by coś uciskalo z prawej strony naprawdę zawsze malo siusiam a teraz od paru dni jak by ktos reka przyciskal co godzine na toalete. Wczoraj bylam u ginekologa zbadał mnie w środku i powiedział ze niema widac dziecka ale ze jest wszystko okej. Mieszkam za granicą wiec tez ciężko cos zrozumieć.  Proszę powiedzcie mi teraz co sądzicie,  co robić? Czy czekać byc moze jest za szybko na wynik testu ? Czy jednak sie nie udało? Mam straszny mętlik w głowie.  Pozdrawiam Sabina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety każdy je czasami robi , ja również.  Zwłaszcza w takiej sytuacji jak ta. Wiec proszę o zrozumienie a nie pouczanie na inny temat. Wyraźnie napisałam co sie dzieję , jeśli ktoś miał podobną sytuację proszę o informacje. Dlatego pytam co myśleć, pare osób mówi daj spokoj to za szybko , wstrzymaj sie i poczekaj tydzień.  Proszę o rozsądne informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pomijam błędy ort i językowe...

Z czym masz dziewczyno problem? Testy negatywne, ginekolog nie stwierdził ciąży więc sama odpowiedz sobie na pytanie "Czy jednak się nie udało ?" .

Twoje obawy to co najwyżej ciąża, ale urojona 🖐

Jeśli miała by to być ciąża urojona jak to mówisz,  to myślę ze te 2 kreski na tescie ciazowym jednak by sie nie pojawiły.  Wiec proszę jeśli w ten sposób chcesz komuś pomóc to dziekuje ale nie mi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pomijam błędy ort i językowe...

Z czym masz dziewczyno problem? Testy negatywne, ginekolog nie stwierdził ciąży więc sama odpowiedz sobie na pytanie "Czy jednak się nie udało ?" .

Twoje obawy to co najwyżej ciąża, ale urojona 🖐

Strasznie jesteś chamska.

A teraz do autorki tematu:  Jest jeszcze troszkę za wcześnie, żeby lekarz mógł stwierdzić ciążę. Na usg widać coś dopiero po ok. 6 tygodniach. Choć u mnie nawet po 6 tyg. ginekolog stwierdziła, że nie widzi jeszcze zarodka i kazała przyjść za kolejne 2 tyg.

Spróbuj powtórzyć test, ale najlepiej rano, z pierwszego moczu, i taki o najwyższej czułości, czyli 10 mlU/ml. Możesz też zrobić w laboratorium test z krwi, czyli beta hCG. To daje najbardziej wiarygodny wynik.

Powodzenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Strasznie jesteś chamska.

A teraz do autorki tematu:  Jest jeszcze troszkę za wcześnie, żeby lekarz mógł stwierdzić ciążę. Na usg widać coś dopiero po ok. 6 tygodniach. Choć u mnie nawet po 6 tyg. ginekolog stwierdziła, że nie widzi jeszcze zarodka i kazała przyjść za kolejne 2 tyg.

Spróbuj powtórzyć test, ale najlepiej rano, z pierwszego moczu, i taki o najwyższej czułości, czyli 10 mlU/ml. Możesz też zrobić w laboratorium test z krwi, czyli beta hCG. To daje najbardziej wiarygodny wynik.

Powodzenia.

 

Dziekuje bardzo za informacje . Niestety niemam mozliwosci zrobienia testu krwi . Jestem w Niemczech i tu nie bardzo chcą robić niemam pojęcia czemu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziekuje bardzo za informacje . Niestety niemam mozliwosci zrobienia testu krwi . Jestem w Niemczech i tu nie bardzo chcą robić niemam pojęcia czemu.  

Czytam w internetach, że w Niemczech można zrobić test z beta HCG krwi w aptece (ale nie byłam to nie wiem jak to działa).

Może być sporo przyczyn : jakieś zawirowania hormonalne, może to być ciąża biochemiczna (niski poziom HCG),
a może to być prawidłowa ciąża. Jeżeli nie chcesz iść na ten test z krwi to powtórz z moczu porannego może jutro/pojutrze i za kilka dni.
Jak miesiączka nie przyjdzie, to znowu do lekarza, jak potwierdzi, że to nie ciąża to niech Ci przepisze coś na wywołanie miesiączki.
Dodatkowo zbadałaby hormony : prolaktyna, TSH, progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

" zakączał w mnie"

"z nogami zgjetymi"

"droga cienka"

" na drogi dzien sie skaczylo"

" powiedział ze niema widac dziecka"

"strasznie duży popęd do toalety mam"

Tak na szybko tyle. Ja rozumiem stresy, ale za chwilę będziemy pisać "Kali jeść, Kali spać ", zatem nie uważam by stres powodował zaniki szarych komórek i pisanie z takimi błędami.  Jeśli dla Was- kobiet powyżej takie zjawiska są ok, to spoko- mnie to jednak przeszkadza, i dla dobra języka polskiego, jak i Waszych przyszłych pociech (które zapewne będziecie uczyć tego języka) zwracam na to uwagę.  

Ostatnie- sądzę, że może to być "problem natury kobiecej", jesteśmy "specyficznie" zbudowane więc możliwe, że jest to zapalenie dolnych dróg moczowych. Tym bardziej, że niedawno współżyliście. Szczegóły wygooglaj.

 

No niestety każdy je czasami robi , ja również.  Zwłaszcza w takiej sytuacji jak ta. Wiec proszę o zrozumienie a nie pouczanie na inny temat. Wyraźnie napisałam co sie dzieję...

Wyraźniej gdyby nie było tylu błędów tylko konkrety. Poza tym sama mapisałaś, że nie rozumiesz nic z tego, co powiedział Ci lekarz bo jesteś za granicą.... Więc jak zamierzasz dalej zajmować się zdrowiem swoim i swojego dziecka skoro nie potrafisz się dopytać lub nie rozumiesz no właśnie czego? Języka? Tym bardziej życzę powodzenia.

 

Strasznie jesteś chamska.

Specjalistko... nie chamska, tylko konkretna. 

Żegnam czule 🖐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 

Wydaje mi sie że pomyliłaś forum... nikt nie zamierza czytać twoich głupich wypowiedzi.  Wiec lepiej nie komentuj . Żegnam

 

Czy mogła byś wysłać stronę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli miała by to być ciąża urojona jak to mówisz,  to myślę ze te 2 kreski na tescie ciazowym jednak by sie nie pojawiły.  Wiec proszę jeśli w ten sposób chcesz komuś pomóc to dziekuje ale nie mi. Pozdrawiam

Na pierwszym owszem, kolejne dwa jak i wizyta u lekarza tego nie potwierdziły, zatem? 

Nie zamierzam Ci w niczym pomagać, jestem tylko głosem rozsądku, a Ty młodą, "napaloną" kobietą na dziecko więc to tłumaczy wiele.

Na przyszłość wyluzuj, mniej stresów, przeżywania, wyczekiwania i uda się 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zakączał w mnie

Kiedy wydaje ci się, że w temacie internetowej ortografii widziałaś już wszystko...  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie 2x test oszukał i to tak samej firmy. Pokazał 2 kreski widoczne nawet na zdj jak mężowi pokazywałam a inne testy były negatywne, ciąży nie było. Jak zaszłam w ciążę to z dnia na dzień kreska robiła się bardziej czerwona tylko. 

Trzrvs poczekać, gin pewnie da coś na wywołanie, chociaż parę dni spóźnienia to jeszcze nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×