Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrażliwy chłopak

Najlepsze dziewczyny to spokojne, ciche, wrażliwe myszki

Polecane posty

 

które są skromne i mają dobre serce

Hehehe nic bardziej mylnego, też byłam taką myszką i tylko obrywałam od wszystkich ,a teraz jestem sama w wieku 34 lat😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

też byłam taką myszką

A teraz zmieniłaś oblicze ? 🙂. Najlepiej jest być sobą. Długich szczęśliwych związków chyba nie ma wiele. Tak mi się wydaje. Czasy są jakieś dziwne. Ludzie się nie szanują i rządzi mamona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

i obyś sobie taką znalazł 

Biedna ,życie by jej złamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A teraz zmieniłaś oblicze ? 🙂. Najlepiej jest być sobą. Długich szczęśliwych związków chyba nie ma wiele. Tak mi się wydaje. Czasy są jakieś dziwne. Ludzie się nie szanują i rządzi mamona.

Nie zmieniłam ale się nad tym zastanawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

które są skromne i mają dobre serce

Uważaj , bo te akurat często maja diabła za skóra tyle ze ukrytego . To jak bomba z opóźnionym zapłonem . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są też faceci którzy uważają się za dobrych wrażliwych a potem okazuje się że kłamią,oszukują,manipulują,bawią się uczuciami delikatnych kobiet doprowadzając je do zalamania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hehehe nic bardziej mylnego, też byłam taką myszką i tylko obrywałam od wszystkich ,a teraz jestem sama w wieku 34 lat😭

Myślałem że masz mniej lat stąd takie rady. Pewnie rocznikowo nawet 35. No to moja ocena Twojej sytuacji (odnośnie tego drugiego tematu) jest mniej surowa. Korzystaj z życia (ale rozsądnie) póki jesteś jeszcze młoda. Chociaż nie chce mi się wierzyć żeby tamten jeden jedyny facet tylko Ciebie chciał.

 

 

Są też faceci którzy uważają się za dobrych wrażliwych a potem okazuje się że kłamią,oszukują,manipulują,bawią się uczuciami delikatnych kobiet doprowadzając je do zalamania

Pełno wilków w owczej skórze chodzi po tym świecie. No cóż, intuicja Cię zawiodła i trafiłaś na takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka wrażliwa może się okazać nieokielznanym kotem i okazać pazurki a nawet szpony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hehehe nic bardziej mylnego, też byłam taką myszką i tylko obrywałam od wszystkich ,a teraz jestem sama w wieku 34 lat😭

czemu dałaś się podrywać niewrażliwym s...ielom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Biedna ,życie by jej złamał.

Czemu złamał? Bym ją kochał i szanował do śmierci, nawet jakby była chora i rzygała i miała zmarszki i celulit, bo kocha się serce takiej słodkiej istoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Są też faceci którzy uważają się za dobrych wrażliwych a potem okazuje się że kłamią,oszukują,manipulują,bawią się uczuciami delikatnych kobiet doprowadzając je do zalamania

To kobiety błędnie ich za takich uważają, zamiast widzieć co jest i olewać s...ieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślałem że masz mniej lat stąd takie rady. Pewnie rocznikowo nawet 35. No to moja ocena Twojej sytuacji (odnośnie tego drugiego tematu) jest mniej surowa. Korzystaj z życia (ale rozsądnie) póki jesteś jeszcze młoda. Chociaż nie chce mi się wierzyć żeby tamten jeden jedyny facet tylko Ciebie chciał.

 

Pełno wilków w owczej skórze chodzi po tym świecie. No cóż, intuicja Cię zawiodła i trafiłaś na takiego.

Rocznikowo 34..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

czemu dałaś się podrywać niewrażliwym s...ielom?

Glupie pytania zadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Glupie pytania zadajesz

Dokładnie ...skąd mogłam wiedzieć, że okaże się s...ielem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tyle lat doświadczenia z facetami i dalej nie wiesz który to skur/wiel??? 

Jakiego doświadczenia? Byłam z trzema facetami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Są też faceci którzy uważają się za dobrych wrażliwych a potem okazuje się że kłamią,oszukują,manipulują,bawią się uczuciami delikatnych kobiet doprowadzając je do zalamania

Bo oni są i dobrzy, i wrażliwi, i mają w sobie tyle uczuć, że nie potrafią ich odmówić, żadnej, która o nie poprosi. 

 

 

które są skromne i mają dobre serce

Tiruriru. Dobre serce to trzeba mieć dla swoich dzieci i zwierząt. Całej reszcie tylko na pokaz. A w głowie wiedzieć czego się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo oni są i dobrzy, i wrażliwi, i mają w sobie tyle uczuć, że nie potrafią ich odmówić, żadnej, która o nie poprosi. 

Nie przesadzajmy, przyjaźni się nie odmawia ale trzeba znać swoje granice będąc w związku 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, takie są najlepsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Introwertyczek nie spotkasz w klubie. Ciche dziewczyny siedzą w domu przy lekturze z kotem u boku, albo oddają się domatorstwu w innej formie. Malują, robią zdjęcia, gotują. Do mnie ciągnęli ekstrawertycy, bo byłam cicha, nie rzucająca się w oczy, niehałaśliwa ale byłam zmuszana do latania po ludziach wszędzie wbrew mojej woli i moja cichość po etapie fascynacji stawała się ością niezgody:) Miałam wygadywane że w towarzystwie obcych ludzi, całej grupy, właśnie jestem cicha. Za wrażliwość też mi się obrywało. To wcale nie ma tylko dobrych stron... Ekstrawertyczki są bardziej dostępne, nie dają sobie tak wejść na głowę, lepiej funkcjonują w realiach życia i chyba są szczęśliwsze? Chociaż to tylko osobiste obserwacje, więc nie można brać tego za prawdę objawioną. Dlatego jestem już sceptyczna, gdy to słyszę u mężczyzn i po tych stresach wolę siedzieć sama z pędzlami w spokoju w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

bredzisz, ekstrawertyczki mają zrąbane mózgi, nie wiedzą co z sobą zrobić, nie cierpie taki typów są sztuczne i wiele udają

bo fakt, że ktoś lubi towarzystwo innych i odpoczywa przy nich musi oznaczać, że jest sztuczny i udaje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×