Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
KLAUN96

Pytanie moze ktos wie?

Polecane posty

No a miałby np kawalerkę w łodzi bo kiedyś tam były po 80tys...

Takie coś to się nazywa mamisynek a ja nie jestem. Mieszkam bo ona chce a mi też dobrze bo małe koszty. Jeden woli wynajem inny kredyt a inny oszczędności. 

Średnia wyprowadzki w wielu krajach to też 30 pare lat. Lepiej się martw sobą bo nie masz żadnych perspektyw. Ja mógłbym już dawno temu. 

• Haha 1

https://youtu.be/qPEz23pBHZU Przem wyjasniony 😁

3 minuty temu, 4343eee napisał: Nie rozumiem co on tam mówi Jeszcze nie śpisz stulejarzu? Ja już zdążyłem się wyspać i zara zaczynam nowy dzień Nawet angielskiego nie znasz 😮

3 minuty temu, 4343eee napisał: Tak pod most, grzebałbyś w koszach a śmieci podobno to lubisz Ty jesteś w gorszej sytuacjii niż ja X w gorszej niż ty nie da się być, 😁

2 minuty temu, 4343eee napisał: Przecież ty i tak nie oszczedzasz bo nie masz dochodów żadnych Mam m.in z inwestycji i oszczedzam 😮

4 minuty temu, 4343eee napisał: Jak chce a nie jest jej przykro że ty tak żyjesz? Nie masz żadnych znajomych, nigdy w życiu nie miałeś dziewczyny, nigdzie nie wychodzisz? X nie jest, nie chce znajomych kiedyś miałem dużo za dużo, miałem dziewczynę i to nie jedną, wychodzę do hipermarket, ipost, banku, poczty itd itp 

Rodzinę byłem odwiedzić raz, u lekarza, sąsiada, zależy co wypadnie ale staram się jak najmniej bo nie lubię 👍 

Witam Serdecznie WAS :)

Mam pare pytan (Nie zwiazane z uczuciami) (Pytanie jest bardziej do osob Niepelnosprawnych).

Otoz Wczoraj dostałam pismo z ZUS : Od Lekarza Orzecznika ze: Jestem osoba całkowicie Niezdolna do Pracy. (Nie moge pracowac na otwartym rynku Pracy).(Jestem osoba niezdolna do samodzielnej egzystencji).-(?) (Funkcjonuje ponizej Lekkiej Niepel. Intelektualnej)

Czytalam troszke o tyn w necie i wiem ze: Pomimo całkowitej Niezdolnosci do Pracy mozna pracowac w Zakladzie Pracy Chronionej/Aktywnosci Zawodowej.-(Pytanie. Czy to jest Pewne?) I jaki mam stopien niepelnosprawnosci skoro mam całkowita Niezdolnosc do Pracy?

I jak sie załatwia ta prace w : ZAZ/ZPCH? Jesli ktos sie orientuje w takich tematach Bardzo Prosze o Odpowiedzi.

(Jestem Niezdolna do Pracy do lutego2021r + dostane rente za 3miesiace-najnizsza bo mam 0 lat Pracy) (Jestem poczatkujaca w tych tematach dlatego prosze o odpowiedzi) Mam 24lata.

(To NIE Prowo! Prosze o Powazne Odpowiedzi!)

To chyba Tyle ..:-X

Co to jest niesprawność intelektualna, może ja to też mam. Czy to mogą mieć tylko kobiety?

Lezaczek: Moze warto pochodzic troche po lekarzach i po udawac? Moze by Ci Przyznali Umiarkowany stopien niepelnosprawnosci... Masz jakas Niepelnosprawnosc? Zaburzenia Myslenia? Schizofrenia Paranoidalna? Nerwica,Depresja,Psychoza?

Ja napewno coś mam z tej listy, co polecasz?

Ja robiłem taki test to też przygłupi jestem. Te zadania zresztą są dziwnie zrobione. Np było w przedwczoraj po jutrze była środa jaki dzień jest jutro, coś takiego 😮 i nie wiem albo było są dwie monety jedna nie może być 2zł, czy da się zrobić 7zl razem, wziąłem nie i źle, czyli są kolekcjonerskie monety 3,5? 😮 nie czaje a potem był ciąg liczb 2,6,14... I leżaczek od razu że wzór to poprzednia x 2+2... Normalnie 30 od razu, 100% autyzm 😂

3 minuty temu, 4343eee napisał: Miałeś dziewczynę a jesteś prawiczkiem 😄 te dziewczyny chyba istniały tak samo jak twoje oszczędności 😄 X no miałem ale nie było seksu ani nic takiego, randki tylko, bujanie się, siedzenie razem w domu, takie rzeczy 😗

• Haha 1

Gadanie przez telefon takie rzeczy 😄

• Haha 1

9 minut temu, Wrażliwy chłopak napisał: Ja napewno coś mam z tej listy, co polecasz? X ja mam wszystko po trochu, a najbardziej cierpię na brak miliona dolarów 👌😌 to powoduje stany leków i depresji 😂

Przed chwilą, 4343eee napisał: A ile wtedy miałeś lat? X piersza koło komuni, druga nastolatki, trzecia wakacje 18 latek, a potem byłem na piwie tylko jako 21, i nad morzem w deszczu jako 24 😗

Przez telefon niezła beka jest jak kotki lecą i jakieś głupoty 😂

1 minutę temu, 4343eee napisał: A macałeś kiedyś cycki? X nie takie rzeczy bez ślubu nie były w głowie leżaczek 😵 ale w pokera grałem rozbieranego do stanika 😂

Co to znaczy przed wczoraj po jutrze 😮 nie ogarniam tego 😮 -2 1+ środa a co to ma do tego co jest jutro czego nie wiadomo z tych danych chyba 😮 aaa że w sensie trzeba cofnąć się w między -2 1+ czyli co poniedziałek 😮 nie wiem 😵

Kto tak mówi albo to albo to 😔👋

1 minutę temu, 4343eee napisał: I CO STANĄŁ CI PEENIS JAK ZOBACZYŁEŚ DZIEWCZYNE W STANIKU? X nie pamiętam 😴

1 minutę temu, 4343eee napisał: A TY MASZ STULEJKE? X nie 😴

Co to jest niesprawność intelektualna, może ja to też mam. Czy to mogą mieć tylko kobiety?

Teraz chyba żartujesz, prawda? A miałam o tobie, tak dobre zdanie😄

Oj Panowie... Troszke wypisujecie tu glupoty... No ale Daruje Wam...:)

Lezaczek: Skoro masz mature/studia to...Raczej by Ci Nie dali papieru na Niepelnosprawnosc Intelektualna...Ja radzilabym Ci robic papiery na: Schizofrenie Paranoidalna lub Nerwice/Depresje .. (W przypadku schizofreni paranoidalnej pochodzisz z okolo pol roku do Psychiatry bedziesz mowil jej ze masz urojenia np czesto widzisz Jezusa, ze masz bardzo kiepskie samopoczucie ze ledwo funkcjonujesz...A jesli Ci Psychiatra bedzie leki przepisywal to bedziesz psychiatrze mowil ze leki bierzesz a tak Naprawde to Nie bedziesz ich wykupywał lub jesli juz to do smieći...) Poudawaj-Ponarzekaj mocno u Psychiatry...:) (Przy schizofreni Paranoid. wyksztalcenie Nie ma Zadnego Znaczenia) I mozesz Psychiatrze powiedziec ze w dzien spisz a w nocy funkcjonujesz...Chodzisz w nocy po miescie, lesie,koty dokarmiasz itp (Pisze tu o Niedostosowaniu spolecznym jesli dobrze pisze)

Lezaczek ..ja tez od 4rech lat Nie mam chlopaka, od ukonczenia szkoly (2lata temu) tez Nie mam znajomych zadnych kazdy poszedł w swa strone... A na dwor wychodze co 2gi dzien...(Ja jesten po zawodowce Kucharz + 2letnie LO zaoczne (po zsz) bez matury oczywiscie...)

Do: Wrazliwy Chlopak: Niepelnosprawnosc Intelektualna moze miec kazdy (ja akurat mam zaburzenia myslenia od urodzenia stwierdzone). Niepelnosprawnosc Intelektualnie to inaczej Zaburzenia Myslenia. Moi rodzice wcale Nie maja ze Mna za Lekko :/.  Jesli chcesz sb zrobic Niepelnosprawnosc to zrob sobie na: Schizofrenie Paranoid. lub depresje (wyksztalcenie jest Nie istotne)

Poczytaj sobie co teraz napisalam do Lezaczek (o schizofreni Paranoid.) 

I Panowie poczytajcie sobie przed wizyta u Psychiatry o poczatkach Schizofreni Paranoidalnej. Lub depresji.

Pozdrawiam Serdecznie :)

Co z tego że ktoś w nocy siedzi, mój kolega piekarz pół życia na nicki pracuje 👌😗

7 minut temu, 4343eee napisał: to ty masz kolegów?  on pracuje zarabia na życie a ty jesteś pasożytem na utrzymaniu matki On też mieszkał z mamą i miał dużo mniej oszczędności bo płacili mu tygodniowo i mu się rozchodzily przez samochód. 

Raz zrobiliśmy sobie czeledz kto więcej zarobi na inwestycje przez rok. Po roku on zarobił 400 a ja 7000 👌😙

3 minuty temu, 4343eee napisał: Leżaczku 7000 to ty widziałeś ale w telewizjii najwyżej X zarobiłem gdzieś mając 24 lata na inwestycje 😞

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się