Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
KLAUN96

Pytanie moze ktos wie?

Polecane posty

Witam Serdecznie WAS :)

Mam pare pytan (Nie zwiazane z uczuciami) (Pytanie jest bardziej do osob Niepelnosprawnych).

Otoz Wczoraj dostałam pismo z ZUS : Od Lekarza Orzecznika ze: Jestem osoba całkowicie Niezdolna do Pracy. (Nie moge pracowac na otwartym rynku Pracy).(Jestem osoba niezdolna do samodzielnej egzystencji).-(?) (Funkcjonuje ponizej Lekkiej Niepel. Intelektualnej)

Czytalam troszke o tyn w necie i wiem ze: Pomimo całkowitej Niezdolnosci do Pracy mozna pracowac w Zakladzie Pracy Chronionej/Aktywnosci Zawodowej.-(Pytanie. Czy to jest Pewne?) I jaki mam stopien niepelnosprawnosci skoro mam całkowita Niezdolnosc do Pracy?

I jak sie załatwia ta prace w : ZAZ/ZPCH? Jesli ktos sie orientuje w takich tematach Bardzo Prosze o Odpowiedzi.

(Jestem Niezdolna do Pracy do lutego2021r + dostane rente za 3miesiace-najnizsza bo mam 0 lat Pracy) (Jestem poczatkujaca w tych tematach dlatego prosze o odpowiedzi) Mam 24lata.

(To NIE Prowo! Prosze o Powazne Odpowiedzi!)

To chyba Tyle ..:-X

To ci się pofarcilo chyba z 1600brutto będzie za darmo... 😮 

7 minut temu, 4343eee napisał: przecież ty też masz Nie mam, chciałbym 😱 to jest lepsze niż ćwierć miliona złotych w kawalerka Warszawa 😞

Bo zus będzie waloryzacji i jest nfz, nie trzeba się rozliczyć, uzerać z cieknacy kran i najemcy 😱😵

• Like 1

3 minuty temu, 4343eee napisał: no to musisz iść do lekarza zbadają cię że jesteś niezdolny do pracy i ci dadzą Wątpliwości żeby tak wyszło 😞

3 minuty temu, 4343eee napisał: no to musisz iść do lekarza zbadają cię że jesteś niezdolny do pracy i ci dadzą Wątpliwości żeby tak wyszło 😞

Wystarczy udawać wariata

1 minutę temu, Nba napisał: Wystarczy udawać wariata Nie umiem 😞

Do: 43- Ok Dzieki Bardzo :).

Do : Lezaczek- Nie wiem ile tej renty dostane... (Beda Mi naliczac...chociaz tak Naprawde to Nie ma co naliczac bo ja w wieku 24lat Mam 0 Lat Pracy) Na dodatek zalezy Mi zeby (pomimo renty) sobie troche dorobic w Zakladzie Pracy Chronionej/ZAZ. Dlaczego Tylko do Lutego2021r? Bo u Mnie mozliwa jest poprawa funkcjonowania samodzielnosci, i rozwoju Intelektualnego...(Przy wsparciu Psychologa, niekiedy Psychiarty + Specjalni Trenerzy Pracy dajacy Wsparcie w Pracy)

Lezaczek: Masz stopien niepelnosprawnosci? Jaki?

E to lipa mi by się nie chciało co roku latać po lekarzach 😞 to już lepiej się dorobić kawalerki u mnie 😟😞

1 minutę temu, 4343eee napisał: Bez problemu byś dostał bo jesteś niezdolny do pracy Na jakiej podstawie niby 😟😞

1 minutę temu, 4343eee napisał: Nie musisz udawać wystarczy że opowiesz na komisjii o swoich inwestycjach i pokażesz wpisy z kafeterii    XD X niestety są prawdziwe 😔

Do : Nba: Masz Racje....

Ja na komisji w ZUS u lekarza orzecznika + konsultanta Psychologa-(U Psychologa Bardzo Udawałam ...ke) Kiedy Psycholog Mi zadawala pytania to mowilam: Nie wiem + dlugo sie zastanawialam... A testy Psychologiczne: Robilam je ponad 1godzine i np Zrobilam 2/3przyklady dobrze a potem mowilam Nie Wiem Nie wiem... (I mam teraz napisane ze mam funkcjonowanie ponizej Lekkiej Niepelnosprawnosci Intelektualnej)+Niezdolnosc samodzielnej egzystencji...

• Like 1

Zresztą za stary jestem nie dadzą nic 😞

Lezaczek: Moze warto pochodzic troche po lekarzach i po udawac? Moze by Ci Przyznali Umiarkowany stopien niepelnosprawnosci... Masz jakas Niepelnosprawnosc? Zaburzenia Myslenia? Schizofrenia Paranoidalna? Nerwica,Depresja,Psychoza?

Ta a potem nie dadzą grać na giełdzie 😵 nie przyjmą do pracy 😵

A po 30 socjalnej nie dadzą trzeba mieć 5 lat składek 😞

8 minut temu, KLAUN96 napisał: Lezaczek: Moze warto pochodzic troche po lekarzach i po udawac? Moze by Ci Przyznali Umiarkowany stopien niepelnosprawnosci... Masz jakas Niepelnosprawnosc? Zaburzenia Myslenia? Schizofrenia Paranoidalna? Nerwica,Depresja,Psychoza? X nie na nic się nie lecze 😕

10 minut temu, 4343eee napisał: Dlaczego? Matka nie widzi twojej choroby?  X jakiej 😮

13 minut temu, 4343eee napisał: Właśnie wprost przeciwnie jak zobaczą 31 latka o umyśle 10 letniego dziecka który jest niezdolny do normalnego życia to dadzą odrazu  Przecież to jest ciężkie upośledzienie umysłowe X no nie dadzą trzeba mieć 5 lat składek 😞 

Autorka ma 24, zresztą ja wszystkie testy przejdę bo jestem zbyt inteligentny i mądry 😟😞

Ja nie mam IQ poniżej 70 😮 no co ty 😕

2 minuty temu, 4343eee napisał: Umysłowej tego że nie możesz przez to żyć normalnie... Że ma w domu 31 letniego nieroba który zachowuje się jak małe dziecko Ale ja nie zachowuje się jak małe dziecko  😕

Człowieku ja mam mature i dwa kierunki 😕 przecież to nie możliwe żebym miał poniżej 70.

5 minut temu, 4343eee napisał: Czyli wg CIEBIE tak jak ty zachowuje się mężczyzna w wieku 31 lat?  Czyli jak 😟 Mam sąsiadów starszych i też mieszkają z matkami...

Daj se siana przem, każdy własną rzepke skrobie. Sąsiad zainwestował w remont mieszkania matki i teraz nie ma pieniędzy na mieszkanie czy inwestowanie. Wolałbym się wyprowadzić, niż utopić tu kapitału. 

21 minut temu, 4343eee napisał: Ale pewnie pracują i żyją normalnie I dokładają się matkom do mieszkania Każdy zarabia jak chce, żyje jak chce i dokłada się ile trzeba. A jeśli nie ma porozumienia to jest wyprowadza. Tu nie ma co decyzji za wszystkie matki. Znam taką co mieszka sama a matka jej daje pieniądze i też nie pracuje, tylko sobie jako freelancer czasami dorobi. Znam też takie co więcej dostały od matki i ojca niż ja kiedykolwiek dostanę. 

1 minutę temu, 4343eee napisał: No to przecież to też jego mieszkanie to dla siebie zrobił ten remont a nie dla matki X 😮 notarialnie by musiał mieć 50% pewnie nie ma nic, kiedyś może będzie jego 100% albo tylko 50-75% bo jeszcze ma brata. Nigdy się nie inwestuje bez 100% własności bo wydajesz swoje pieniądze, wartość nieruchomości wzrasta a potem większy zavhowek się należy rodzinie. Więc tracisz podwójne. Można by odmalować i to tyle. 

Matka może go jutro wyrzucić i co zrobi nic... 😂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się