Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Agreement

Czy dla facetów atrakcyjne są tylko 20-letnie kobiety?

Polecane posty

Dla mężczyzn atrakcyjne są ciekawe kobiety, mądre, do których chce się wracać. Podkreślam, że dotyczy to mężczyzn, nie bawidamków. Jaki mężczyzna i na co będzie patrzył, czym się kierował, taką kobietę sobie wybierze. A wiek tu będzie miał najmniej znaczenia. Nawet mając 40 lat, jak będziesz fajną kobietą, to nie będziesz miała takich dylematów

• Like 1

a ty co masz do zaoferowania? oprocz pozornie ladnego ryja (bo bez makijazu wygladasz paskudnie)? nic? to spier/dalaj i gnij sama - tak powinien kazdy powiedziec do ksiezniczki 😄

daj spokój,to frustratka,nie ma co się nia przejmować

Napisano (edytowany)

Znajde sobie takiego nawet starego dziada, byle żeby był majętny i zapewnił mi życie na poziomie.Każda mądra kobieta tak robi.

Tylko który stary i majętny dziad zechce taką kobietę jak Ty... nie widzę kolejki 😏

ta żona Macrona to musi albo bardzo lubić seks albo być bogata

Albo mieć dobre serce, fajny charakter... Ty się nie kwalifikujesz- gdybym była facetem, a Ty nawet laską 10/10 od tego Twojego pier.dolenia  odechciałoby mi się seksu na wieki.

Najlepiej brunet, wysoki 180 cm minimum z mieszkaniem i samochodem i dobrą pracą. Tacy są najbardziej atrakcyjni. Nie wiem jak może sie podobać komukolwiek niski facet, tacy są w ogóle niemęscy.

A napisz nam kochana co Ty masz do "zaoferowania" takiemu atrakcyjnemu i majętnemu mężczyźnie 🤔 Nie sądzę byś była modelką, miała mieszkanie, samochód i dobrą pracę. Zwykle bogaty facet nie szuka utrzymanki, a kobiety o podobnym statusie.

rolą faceta jest być brunetem z ciałem modela i 180 cm wzrostu żeby chcieć być z nim nie tylko dla jego pieniędzy

A ja napiszę, że Twoją rolą jest bycie piękną blondynką o dużych niebieskich oczach, wzrost min 175, ładna opalenizna, zgrabne wysportowane ciało, sympatyczne usposobienie, by facet chciał być z Tobą nie tylko z powodu cip.ki między nogami.

Jeszcze powinien mieć mieszkanie albo dom, dobrą prace i samochód bo z gołodupcem żadna nie chce zakładać rodziny.

Z biedaczką nikt nie chce zakładać rodziny. Powinna mieć przyjemniej kilka milionów na koncie.

Kobieta ze starym dziadem sporo od niej starszym też nie będzie z miłości tylko dla jego kasy.

Starszy dziad nie będzie z kobietą Twego pokroju wyłącznie dlatego, że masz między nogami cip.kę. Tzn może być na chwilę, puknie ją kilka razy i kopnie w doope bo co tu robić skoro nie ma o czym nawet pogadać z takim pustakiem. 

A teraz serio, życzę Ci aby jakiś fajny BOGATY facet Cię porządnie przeleciał( jeśli w ogóle warto) kilka razy, a później powiedział soczyste "nara" (gdy kapniesz się że złapałaś "Pana Boga za nogi")bo jesteś STARA i absolutnie nie zasługujesz na żadnego mężczyznę.  Żadnego.

Edytowano przez Zgrabna zołza

Czyli jak kobieta ma dziecko to już ma przeje/bane po całości gorzej niż 30-paro latka?

Tak, dlatego rozsądnie dobierz partnera. Tak abyś miała pewność że "w razie czego" nie ucieknie i nie zostawi Ciebie samej.

Wydaje mi się, że młodsze i te starsze popadacie w samozachwyt graniczący z narcyzmem a to znacznie bardziej odstrasza mężczyzn niż nieatrakcyjny wygląd.

skoro faceci kochają tylko za młody wiek to może znajde sobie takiego 10 lat starszego albo 20 lat i będe zawsze młoda dla takiego faceta ale znam kobiety który wzieły takich dziadków a i tak je zostawiali dla innych kobiet

No wlasnie, to dowód na to ze w relacjach damsko-meskich nie ma ZADNYCH regul wiec po co się martwić na zapas i zbytnio analizować. Wyglądaj najlepiej jak tylko mozesz, dbaj o siebie, nos o co.lubisz a ktoś się pewnie znajdzie tylko czasem trzeba duuzo cierpliwości. Ważną jest pewności siebie, jak będziesz wiedziała ze wygladasz super i będziesz emanowac pewnością siebie to inni tez to zauważa. Nos głowę wysoko 😉 ale bez zarozumialosci hehe. Bądź najlepszą wersja siebie..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się