Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
tutejsza

nie mogę przestać o nim myśleć :/

Polecane posty

Baby nigdy nie wiedzą czego chcą 

Tylko ze to może zranić mnóstwo osób , a tak naprawdę nie wiem co siedzi w jego głowie 

Po tych piosenkach które gdzieś umieścił wnioskuje ze się zakochał, albo zako...e , ze sam nie wie co się dzieje . Ale to tylko moje domysły , które na dodatek mogą nie dotyczyć mojej osoby. 

A nie możesz tak zapytać wprost? Jeśli się zakochał w Tobie,to pytanie co dalej zarobisz

Wybacz, doczytałem temat🤪 wycofuję pytanie.Powodzenia w tym...🤔...wszystkim.

A nie możesz tak zapytać wprost? Jeśli się zakochał w Tobie,to pytanie co dalej zarobisz

Nie mogę , bo nie znamy się na tyle i jest mnóstwo przeszkód żebyśmy mogli być razem. On jest młody , fajny, wolny,sądzę, ze zakochał się w jakiejś fajnej,młodej , wolnej lasce. Nic tam po mnie, w jego życiu. 

Baby nigdy nie wiedzą czego chcą 

Wiem czego chce,ale nie mogę tego mieć ..ani chcieć. 

Wiem czego chce,ale nie mogę tego mieć ..ani chcieć. 

To płacz dalej na forum na pewno Ci to pomoze

To płacz dalej na forum na pewno Ci to pomoze

A wiesz ze pomaga ., dlatego się zalogowałam. Coś w tym jest ze pisząc trochę sobie żalu upuszczamy

eee... trochę jednak nie rozumiem,skoro piszesz że on się na Ciebie patrzy, później że sluchasz tych piosenek,to gdzie wy jesteście razem i gdzie on wkleja te piosenki🤔w pracy? A jesli tak,to ile osób ,czytaj kobiet,jest wkoło was,skoro nie jesteś pewna czy to ty jesteś obiektem westchnień?

Zagmatwane to,bo możnaby pomyśleć że prócz Ciebie jest przynajmniej parę kobiet w różnym wieku,to by wyjaśniało niepewność,ale piosenki musiałby wklejać na ogół abyś mogła tak pomyśleć.🤔

No i kuźwa dałem się wciągnąć w temat 🤣🤣

Trochę to zagmatwane bo nie mogę wszystkiego tu napisać. wkleja w miejsce ogólnodostępne w internecie i każdy może tam zajrzeć. nie widujemy się codziennie , raczej bardzo rzadko. A w okol niego kręci się wiele kobiet I racji jego pacy i tego ze jest bardzo otwartym i kontaktowym człowiekiem. dlatego nie sadze , ze mógłby mnie wyróżnić z tego tłumu , mnie właśnie mnie, osobę z która ma mały kontakt,starsza od niego i zajęta :/Skoro tyle fajnych kobiet zna. Ja jestem dla niego tajemnica czymś nieznanym. 

No i kuźwa dałem się wciągnąć w temat 🤣🤣

Ponoc nowele wciągają 😅

Bede trochę później 

To nie spotyka się w ogóle i problem rozwiązany. A jak szukasz innych gaci to zostaw obecnego

Pewnie chce cię przelecieć, więc wyrzuć go z głowy i kochaj się z mężem.

Trochę to zagmatwane bo nie mogę wszystkiego tu napisać. wkleja w miejsce ogólnodostępne w internecie i każdy może tam zajrzeć. nie widujemy się codziennie , raczej bardzo rzadko. A w okol niego kręci się wiele kobiet I racji jego pacy i tego ze jest bardzo otwartym i kontaktowym człowiekiem. dlatego nie sadze , ze mógłby mnie wyróżnić z tego tłumu , mnie właśnie mnie, osobę z która ma mały kontakt,starsza od niego i zajęta :/Skoro tyle fajnych kobiet zna. Ja jestem dla niego tajemnica czymś nieznanym. 

Lecz jednak patrzy się na Ciebie ,dobrze rozumiem 🤔 Ufff.... trochę tak ciężko to zrozumieć, życie w niepewności jest męczące,jako bardziej doświadczona osoba powinnaś dążyć do wyjaśnienia.Ale to tylko moja ocena względem postów przeczytanych,nie wiem wszystkiego jak mówisz,i masz rację,to nie miejsce na "pełne story".No nic, rób tak,aby nie żałować niczego.Pozdrawiam.🙂

Ponoc nowele wciągają 😅

Bede trochę później 

Obiecałem sobie ,nigdy wiecej "maratonu seriali"🤣nie żeby było nudno,ciekawie się zapowiada,lecz ogladanie bez "pilota" to jakby oglądać od środka,akcja już trwa,a ja nic nie kumam kto jest kim😉😁

To nie spotyka się w ogóle i problem rozwiązany. A jak szukasz innych gaci to zostaw obecnego

Racja

Pewnie chce cię przelecieć, więc wyrzuć go z głowy i kochaj się z mężem.

Tez tak myśle 

tylko te piosenki o miłości ...

wiem, mnie chce przelecieć, a zakochał się w innej 😅

Lecz jednak patrzy się na Ciebie ,dobrze rozumiem 🤔 Ufff.... trochę tak ciężko to zrozumieć, życie w niepewności jest męczące,jako bardziej doświadczona osoba powinnaś dążyć do wyjaśnienia.Ale to tylko moja ocena względem postów przeczytanych,nie wiem wszystkiego jak mówisz,i masz rację,to nie miejsce na "pełne story".No nic, rób tak,aby nie żałować niczego.Pozdrawiam.🙂

Tak, patrzy się, czasem wręcz wgapia. przyznam,ze kiedy sie widujemy, to w okolicznościach takich,które skłaniaja mnie do fajnego "zrobienia sie" na bóstwo. No może półbóstwo 😂

On zachowuje się trochę dziwnie, a mianowicie,gdy patrzy z daleka to wciąż łapie jego wzrok, wciąż gdzieś nasze oczy się spotykają, a z bliska ucieka wzrokiem i traci trochę ta swoją pewność siebie. czasem zagada, powie coś fajnego, wesołego, ale to tylko z bezpiecznej odległości. Gdy jestem bliżej niego, to poważnieje i nieflirtuje

Brzmi jak historia którą już gdzieś czytałem,ale mogę się mylić.W każdym razie, jesteś dorosła, możesz decydować i podejmować wybory, a później z nimi żyć.Skoro pasuje ci samo adorowanie,to ok, jeśli jesteś ciekawa co może być dalej,daj mu powód lub sama zacznij.Forum kafe da ci jedynie chwilowe odreagowanie,w dłuższej perspektywie będziesz nadal uwiązana niepewnością.

Jesli masz rodzinę, kwestia moralna , wewnątrz Ciebie i twoich zasad znajdziesz odpowiedzi.Reszta , cóż,samo życie 😉

Pozdrawiam.

Wszystko powinno być dla mnie proste ,a nie jest. 

powinnam nawet nie zawracać sobie głowy rozmyślaniami o nim.

Pewnie za jakiś czas zobaczę go za rączkę z jakąś wystrzałową laską i sprawa się sama rozwiąże 😄

Dlaczego kobiety są tak głupie? Nie dość że masz faceta to jak piszesz jesteś starsza od tego gościa a on może wybierać w kobietach więc dlaczego miałby akurat ciebie wybrać skoro może mieć wolną i młodszą? Po co jesteś ze swoim facetem w takim razie? 

Dlaczego kobiety są tak głupie? Nie dość że masz faceta to jak piszesz jesteś starsza od tego gościa a on może wybierać w kobietach więc dlaczego miałby akurat ciebie wybrać skoro może mieć wolną i młodszą? Po co jesteś ze swoim facetem w takim razie? 

życie

więc dlaczego miałby akurat ciebie wybrać skoro może mieć wolną i młodszą? 

też się nad tym zastanawiam i doszłam do wniosku,że piszę sobie jakieś bajki w głowie 😄 

Znam to uczucie... Kocham, choć on o tym nie wie, choć czasami, kiedy na mnie patrzy wydaje mi się, że on czuje to samo... Mam w głowie milion scenariuszy o nas, o naszym wspólnym życiu...tylko, że ja go znam, bardzo dobrze, byliśmy razem przez 2 lata ponad 10 lat temu. Nie wyszło nam, bo myślałam, że to nie to i zostawiłam go zanim on by mnie zostawił. Postanowiłam, że nie będę go kochac i mimo, że kocham nadal, to nauczyłam się nie zwracać uwagi na swoje uczucia i nie przyznam się do nich nikomu. Nawet mam męża, którego z kolei postanowilam,ze będę zawsze kochać. I kocham, choć inaczej, ale to trudne, może byloby latwiejsze, gdyby mój mąż był dobrym człowiekiem, gdyby mnie szanował. Mam pokręcone życie

zestresowanaja- może my troche uciekamy w fantazje zeby nie myslec o rzeczywistości ? 

ja tamtego chłopaka nie kocham [jeszcze] , coś mnie w nim fascynuje.

jest ciekawą osobowością

Zauroczyłaś się... Jak ja, kiedy poznałam męża. I wtedy postanowiłam, że to będzie ten jedyny, mimo, że nie jest miłością mojego życia. I faktycznie uciekam w fantazje, bo prawdziwe życie jest dla mnie jednym wielkim rozczarowaniem. Ciągle sobie tłumaczę, że tamten mnie nie kocha, musiałby chyba być ślepy i głupi. Przecież nie jestem jakas wyjątkowa, a i wygląd pozostawia wiele do życzenia. Ale to takie mile pomyśleć, że jemu może dalej zależeć właśnie na mnie... Że to uczucie, że łączy mnie z nim jakas niewidzialna nić, to nie jakieś depresyjne wymysły... 

myślisz, że jestes nieszczesliwa przez to,że mąż nie jest tym, którego uwielbisz i kochasz ponad życie ? to jest przyczyna Twojej depresji?

też się nad tym zastanawiam i doszłam do wniosku,że piszę sobie jakieś bajki w głowie 😄 

E tam, ja się dwa razy zauroczylem starsza. Ile starsza? Jak jesteś atrakcyjna to nie ma znaczenia 

Jeszcze nie przeszło? Mi też. Mam nadzieję że ta "moja" też tak o mnie myśli. 

E tam, ja się dwa razy zauroczylem starsza. Ile starsza? Jak jesteś atrakcyjna to nie ma znaczenia 

duuużo starsza, coś około 9-10 lat 😄

nie jestem modelką z okładki, ale jestem świadoma swoich atutów i je podkreślam,a o mankamentach urody nie myślę, do tego widując się z nim w takich okolicznościach, które wymagają mocniejszego zadbania o siebie. podkreślam urodę i nabieram pewności siebie, może to go do mnie przyciąga ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się