Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
tutejsza

nie mogę przestać o nim myśleć :/

Polecane posty

Tzn. ? Kiedy będziemy się widzieć następnym razem czy ogólnie ? 

A to nie to samo? 

Napisano (edytowany)

A to nie to samo? 

Nie wiem, może i to samo   

Jeśli dobrze pójdzie to zobaczymy się w przeciągu tygodnia, jeśli nie , to może za miesiąc, lub dwa  

rzadko mamy okazje się spotkać i przez to nie znamy się za dobrze 

Edytowano przez tutejsza
Cv

koleś na pewno zajęty 

koleś na pewno zajęty 

Ty jesteś wolny i gotowy 🙂  nawet nie wiesz ile ma lat może jest w wieku twojej mamy.

Ty jesteś wolny i gotowy 🙂  nawet nie wiesz ile ma lat może jest w wieku twojej mamy.

Dzień dobry. ☺️

• Like 1

Dzień dobry. ☺️

Dzień dobry proszę Pani nie będę tutaj śmiecił  🙂

wiem, że tak jest , tylko ze jest jeszcze duzo przeszkod miedzy nami..,takze wiem,ze zasługuje na fajny związek z ciekawą kobietą ☺️i tego jemu życzę.

Heh napewno wiekiem młodszy ty zajęta i takie buty ale spokojnie przynajmniej ci się nie nudzi masz zajęte myśli nie jest tak ponuro 😛zawsze pomarzyć można ..

Nie wiem czy zajęty 

chyba nie był  teraz już jest , takie piosenki wkleja o miłości 

Heh napewno wiekiem młodszy ty zajęta i takie buty ale spokojnie przynajmniej ci się nie nudzi masz zajęte myśli nie jest tak ponuro 😛zawsze pomarzyć można ..

I marze ale to grozi jakaś choroba głowy 😅Bo sobie wkręcam różne rzeczy 

Dobre 😅

Ale może być prawdziwe 

I marze ale to grozi jakaś choroba głowy 😅Bo sobie wkręcam różne rzeczy 

Tez tak miałam  jeszcze nie zgłupiałam ani choroby głowy też się nie nabawiłam 😂jak nie dojdzie do niczego to ci to poprostu minie aż pojawi się inny obiekt tak dla pocieszenia hahaha😂

Ja zwyczajnie zgłupiałam na chwile ale zaraz się obudzę z tego głupiego snu 😅

Ja zwyczajnie zgłupiałam na chwile ale zaraz się obudzę z tego głupiego snu 😅

Oby. Po co sobie komplikować życie 😉 Miło jest żyć marzeniami, ale potem trudno się pogodzić z rzeczywistością, która nie chce być aż tak różowa, nie ważne ile byśmy lukru nie przyjęli. Wiec lepiej się obudzić póki jeszcze nie jest za późno.

Wiem, wiem łatwo mówić 😁 Ale spokojnie, ja mam podobnie... Też często mam tak, że poznaję miłe mężatki, z którymi się super dogaduje. A żeby mi jeszcze bardziej dowalić chyba, stale powtarzają, że gdyby nie miały męża, to na pewno by się mną poważnie zainteresowały... Aż potem nie wiem czy mnie tym chcą pocieszyć czy dobić 😋

Oby. Po co sobie komplikować życie 😉 Miło jest żyć marzeniami, ale potem trudno się pogodzić z rzeczywistością, która nie chce być aż tak różowa, nie ważne ile byśmy lukru nie przyjęli. Wiec lepiej się obudzić póki jeszcze nie jest za późno.

Wiem, wiem łatwo mówić 😁 Ale spokojnie, ja mam podobnie... Też często mam tak, że poznaję miłe mężatki, z którymi się super dogaduje. A żeby mi jeszcze bardziej dowalić chyba, stale powtarzają, że gdyby nie miały męża, to na pewno by się mną poważnie zainteresowały... Aż potem nie wiem czy mnie tym chcą pocieszyć czy dobić 😋

Widocznie masz w sobie coś takiego co przyciąga kobiety.

bedac w małżeństwie trzeba się z tym pogodzić , ze na randkę z przystojnym brunetem z sąsiedztwa to już się nigdy nie pójdzie 😃

Fajnie jeśli można się Zaprzyjaźnić z danym panem 

bedac w małżeństwie trzeba się z tym pogodzić , ze na randkę z przystojnym brunetem z sąsiedztwa to już się nigdy nie pójdzie 😃

Przyjaźń mężatki z obcym mężczyzną? Przecież to od razu łóżko:)

Przyjaźń mężatki z obcym mężczyzną? Przecież to od razu łóżko:)

To pewnie zależy od podejścia obu stron. 

Mysle , ze ja dałabym radę tak czysto się przyjaźnić 

To pewnie zależy od podejścia obu stron. 

Mysle , ze ja dałabym radę tak czysto się przyjaźnić 

Ja też, ale nie jestem pewna w 100 proc. Bo co było by gdyby mój przyjaciel mi się spodobał? Pewnie wyladowalibysmy w łóżku z czasem co raz częściej i w końcu zakochalabym się...e tam, nie chcę!

Ja też, ale nie jestem pewna w 100 proc. Bo co było by gdyby mój przyjaciel mi się spodobał? Pewnie wyladowalibysmy w łóżku z czasem co raz częściej i w końcu zakochalabym się...e tam, nie chcę!

Dla mnie sama przyjemnością byłoby przebywanie w jego towarzystwie , nawet bez sexu 🙂

Nie każda przyjaźń ma podtekst erotyczny ale do tego trzeba dojrzałości obu stron

Myśle, ze dałabym radę 🙂

Tłumaczę sobie to tak, że te w związkach (niekiedy same mówią głośno, że niezbyt udanym) zwyczajnie po czasie poznały się na swoich partnerach i nie widząc we mnie wad swojego obecnego partnera, uznają, że ze mną mogłoby być im lepiej 🙂 Ale to pewnie takie tam idealizowanie mojej skromnej osoby w swoich głowach. 

Niemniej jednak będąc człowiekiem z dość niską samooceną, czasem miło usłyszeć coś tak pozytywnego. Zwłaszcza od tak atrakcyjnej kobiety 😉 Wtedy sobie uświadamiam, że może jest jeszcze dla mnie nadzieja 🙂

Z drugiej strony istnieje niebezpieczeństwo, że jeśli tamta strona nie ma specjalnie hamulców moralnych, może nas wciągnąć w jakiś chory układ. Raz o mało do tego nie doszło... Na szczęście nie z tą, o której pisałem wyżej. Ta sprawia wrażenie zadowolonej z życia i raczej mi to nie grozi, choć jej śmiałość czasem mnie przeraża 😁  Choć pewnie i tak znowu mi podniesie poprzeczkę odnośnie oczekiwań wobec potencjalnej partnerki, co też może być kłopotliwe 😕

Dla mnie sama przyjemnością byłoby przebywanie w jego towarzystwie , nawet bez sexu 🙂

Prędzej czy później jedno z was by się zadluzylo i po całej tej przyjaźni by było. Mówię ci, chyba że oboje postawilibyscie na fajną, luźną przyjaźń z sexem

Napisano (edytowany)

No to też ma swoje uroki 😉 Jeszcze jakby chociaż przytulasy dopuścić, to w ogóle byłbym w niebie 😍😁 Obawa jest taka, że apetyt zawsze rośnie w miarę jedzenia i którego razu ta jedna osoba przekroczy tę magiczną granicę, a wtedy można stracić wszystko 😩 

Dlatego lepiej już trzymać ten zdrowy dystans i mieć chociaż to,co się ma 😉

Edytowano przez Jakiś dewiant

Napisano (edytowany)

Ja moją koleżankę dziś widziałem i już jest ok 🙂

Edytowano przez PawdziwyAutor

Prędzej czy później jedno z was by się zadluzylo i po całej tej przyjaźni by było. Mówię ci, chyba że oboje postawilibyscie na fajną, luźną przyjaźń z sexem

Ech... musiałabym się ostro pilnować żeby do tego nie doszło ... 

Ja moją koleżankę dziś widziałem i już jest ok 🙂

Cieszę się 🙂Rozmawialiście ?

Jakiś dewiant - może za mało się cenisz ? Widocznie jesteś fajnym , wartościowym mężczyzna skoro kobiety zwracają na Ciebie uwagę 🙂Masz racje , trzymaj na dystans znudzone mężatki , bo jednak większość z nich nigdy od męża nie odejdzie 

Ale jeśli czujesz się przy jakieś dobrze to spróbuj się zaprzyjaźnić , może być z. Tego coś fajnego 

Niestety nie udało się. 

Pewnie samo patrzenie na nią powoduje radość ? 🙂

Pewnie samo patrzenie na nią powoduje radość ? 🙂

Pewnie. Trochę uspokaja, ale dalej czuć ten głód jej towarzystwa. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się