Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nnnnl

Jest postęp! Dzisiaj uprawialiśmy seks w samych majtkach i to przez 6 godzin

Polecane posty

Był seks już nie tylko w spodniach ale za to w samych majtkach. Zupełnie nago. Nie było penetracji, ale czułem jej cipkę i bardzo mi się to podobało pomimo, że nie miałem orgazmu. Ona doszła dwa razy 😃. Fajnie, że jej było dobrze. Ucieszyłem się z tego powodu. 

Tylke godzin pieszczot możecie mi zazdrościć😄

Był seks już nie tylko w spodniach ale za to w samych majtkach. Zupełnie nago. Nie było penetracji, ale czułem jej cipkę i bardzo mi się to podobało pomimo, że nie miałem orgazmu. Ona doszła dwa razy 😃. Fajnie, że jej było dobrze. Ucieszyłem się z tego powodu. 

a nie można bez majtek - wyjmij i w końcu pokaż jej jakiego masz

Nwm ale Ona nie chce 😕. Nie ogarniam tego, ale jednak lepiej tak niż wcale. Lepiej być wykorzystanym niż nie doświadczyć niczego. 

Mamy Ci zazdrościć że "uprawiałeś" do tej pory "seks" w spodniach? 😂

• Haha 1

a jaka plama byłaby gdyby się spuścił do tych majtek. Niech lepiej zakłada grube bokserki

• Haha 2

Możecie mi zazdrości moich doznań w takich nigdy nie będziecie mieli 

• Haha 2

Napisano (edytowany)

Możecie mi zazdrości moich doznań w takich nigdy nie będziecie mieli 

chłopie, zedrzyj jej wreszcie te majty z dupy. Nie musisz jej wkładać jeśli nie chce penetracji aby nie oskarżyła cię o gwałt ale to już mizianie w majtach to na prawdę żałosne. Zedrzyj jej majty i w końcu też pokaż jej swojego ptaka. Bo będziesz się tak bujał przez następne lata. A kto nie ryzykuje ten nie żyje. Ona na pewno czeka na takich stanowczy ruch. Pobawcie się palcówkami ty jej a ona niech ci w końcu zrobi dobrze chociaż ręką jeśli nie buzią

Edytowano przez ddt30

chłopie, zedrzyj jej wreszcie te majty z dupy. Nie musisz jej wkładać jeśli nie chce penetracji aby nie oskarżyła cię o gwałt ale to już mizianie w majtach to na prawdę żałosne. Zedrzyj jej majty i w końcu też pokaż jej swojego ptaka. Bo będziesz się tak bujał przez następne lata. A kto nie ryzykuje ten nie żyje. Ona na pewno czeka na takich stanowczy ruch.

Dokładnie, takie mizianie to porażka. No ale od czegoś trzeba zacząć. Może autor ma 16 lat i to przez to

Dokładnie, takie mizianie to porażka. No ale od czegoś trzeba zacząć. Może autor ma 16 lat i to przez to

pisał, że ma 30 lat, chyba, że kręci

Napisano (edytowany)

a jaka plama byłaby gdyby się spuścił do tych majtek. Niech lepiej zakłada grube bokserki

Fuj... :classic_wacko: 

Toleruję spermę wszędzie, tylko nie na męskiej bieliźnie od wewnątrz 😀

Edytowano przez Laluz

pisał, że ma 30 lat, chyba, że kręci

Haha nie wierze 😂

Zatem czekam na komentarz autora, ile ma on i jego partnerka. Bo to ważna kwestia przy takich doznaniach 

Fuj... :classic_wacko: 

nie lubisz plam ze spermy ... niestety w seksie spotyka się je dość często. Na szczęście łatwo się zmywają... 😉

Na tym temacie zawsze żałuję, że w lajkach nie ma emotki "beka do łez" 😂 I znowu zastanawiam się, czy to tzw. prowo 😉

nie lubisz plam ze spermy ... niestety w seksie spotyka się je dość często. Na szczęście łatwo się zmywają... 😉

Dopisałam w poprzednim wpisie 🙂

W poprzedniej odsłonie dziewczyna autora uprawiała zdaje się seks z jego sprzączką od paska poprzez ocieranie się o nią 😉 I też wszyscy mieli zazdrościć tych doznań 😉

• Like 1
  • Haha 1

Dopisałam w poprzednim wpisie 🙂

ok, nie zauważyłem ...

W poprzedniej odsłonie dziewczyna autora uprawiała zdaje się seks z jego sprzączką od paska poprzez ocieranie się o nią 😉 I też wszyscy mieli zazdrościć tych doznań 😉

Kuuuurde! No ja to zazdroszcze bo nigdy nie doswiadczylam tak mocnych doznań, ale w sumie wszystko przede mną 😎

• Haha 1

Nooo, to sukces, ziom! Cyckami mogłeś się pobawić, czy nie pozwoliła? 😂

Pozwoliła i było jej dobrze. Pisałem przecież, że 6 godzin się bawiliśmy to jakoś czas trzeba było wypełnić. 

ok, nie zauważyłem ...

Jest to dla mnie po prostu obleśne. Rozumiem, że czasem trudno zapanować nad finałem, ale żeby chociaż nie zdążyć wyjąć ...a? 😀

chłopie, zedrzyj jej wreszcie te majty z dupy. Nie musisz jej wkładać jeśli nie chce penetracji aby nie oskarżyła cię o gwałt ale to już mizianie w majtach to na prawdę żałosne. Zedrzyj jej majty i w końcu też pokaż jej swojego ptaka. Bo będziesz się tak bujał przez następne lata. A kto nie ryzykuje ten nie żyje. Ona na pewno czeka na takich stanowczy ruch. Pobawcie się palcówkami ty jej a ona niech ci w końcu zrobi dobrze chociaż ręką jeśli nie buzią

Jak Ona nie chce to co mam ją zgwałcić 😕. Nie jest zwierzęciem nie to nie. Najwyżej mnie będzie bolało. 

Tak było na pasku. Teraz jeździła na członku tyle, że przez majtki😁😃

Jesteśmy w wieku ja 32 Ona 29. 

Pozwoliła i było jej dobrze. Pisałem przecież, że 6 godzin się bawiliśmy to jakoś czas trzeba było wypełnić. 

Ona 2 razy, a ty raz przez 6 godzin..... sukces.... Oby tak dalej, a cnotę do ślubu doniesie. 

Jak Ona nie chce to co mam ją zgwałcić 😕. Nie jest zwierzęciem nie to nie. Najwyżej mnie będzie bolało. 

zgwałcić nie ale wylizać jej cip**ę - i pokazać jakiego masz chu**ja - macie przecież 30 lat a nie 13 ście!

Jest to dla mnie po prostu obleśne. Rozumiem, że czasem trudno zapanować nad finałem, ale żeby chociaż nie zdążyć wyjąć ...a? 😀

ja to już przy takim pobudzeniu wyjąłbym i na jego miejscu sam sobie przy niej zwalił ...

A może jemu jest dobrze tak jak jest... 

A może jemu jest dobrze tak jak jest... 

może fakt - lubi zabawy typu orgasm denial/orgasm control - bywa tak faktycznie.

To się zdarza niestety... biedactwo 😪 

zgwałcić nie ale wylizać jej cip**ę - i pokazać jakiego masz chu**ja - macie przecież 30 lat a nie 13 ście!

Zaraz zaraz to mam jej jeszcze więcej przyjemności dawać 🤔

Ona i tak doszla dwa razy a ja spuchnięte jajca. Sami się gubicie w tych podpowiedziach 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się