Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość04

Straszne mdłości w 5 tygodniu ciąży

Polecane posty

Nie wiem czy to przez ciąże czy po prostu jakiś wirus.. dzis cały dzień mam mdlosci.. rano i wieczorem  wymioty.. caly dzien nic nie jadlam.. nawet wodę średnio przyjmuje..

Mialyscie tak ? Czy to po prostu wirus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety może tak być w ciąży...Oby takie stany ci szybko przeszły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

24. II. Imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą:

Ermegarda, Flawian, Irmegarda, Jan, Jaśmina, Julian, Józefa, Lucjusz, Łucjusz, Maciej, Marek, Modest, Montan, Piotr, Sergiusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też miałam okropne mdłości, aż wpadłam na to że muszę co godzinę zjeść malutkie coś i mdłości nie dokuczały, ale wystarczyło kilka minut się spóźnić, to znów... przeszło gdzies w okolicach 16 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mnie nie pocieszyłyscie 😔🙉

W pierwszej ciąży nie miałam żadnych mdlosci. Czasem tylko jak mało zjadlam to na drugi dzień rano wymiotowalam, ale może 2 razy przez całą ciążę. 

Dziś moja mama ma to samo co ja wczoraj więc to chyba jakiś wirus. Męża też coś mdli dziś. Mam nadzieję że to był tylko wirus i przez ciążę aż tak źle nie będzie 😁😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzieś do 12. tc miałam mdłości, na szczęście nie wymiotowałam, ale musiałam jeść bardzo selektywnie, żeby nic nie poszło. Mi w tym czasie życie ratowały wafle ryżowe - jadłam albo na sucho, albo coś na nie kładłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×