Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguusia88

Ubiór na wesele (nie ...enka)

Polecane posty

W was ostatnia deska ratunku. Za 2.5 tygodnia kuzyn - syn siostry taty bierze ślub cywilny. Ma być zorganizowane przyjęcie, z dj, itd.

mam problem z ubraniem się. Nosze rozmiar 44-46 (biust 70 Ł- ok 106 cn, w talii 92-94 , biodra 112)

 

Zostały mi 2 soboty aby coś kupić

Mierzyłam ...eenki - różne fasony i źle we wszystkich wyglądałam, boczki, brzuch wszystko widać przez materiał, a niektóre ...eenki typu proste czu typu trapez zniekształcały sylwetkę, gubiły talie, zwisały z biustu jak namiot.. Spódnice czy proste czy tiul czy zakładki poszerzały cały dół, pupę, biodra. 

 

Zostają mi spodnie z bluzka. Nie wiem co dobrać. Chodzi o propozycję. Jakie kolory. Mogę nie dostać identycznej bluzki ale kolor już znajdę. Najpewniej to kupię czarne czy granatowe spodnie bo tego jest dużo. Mam torebki obag i czarne i różowe (phard), granatowe. Kwestia kupienia butów. Ale tu raczej czarne najpewniejsze do kupienia. 

W tym tygodniu muszę powiadomić Państwa młodych a na ten moment jestem na nie. Nie mam też żadnej kobiety która by mi pomogła. Wychowywana przez mężczyznę nie mam stylu i gustu. Zawsze pomagała mi siostra taty, ciocia ale jest teraz niedyspozycyjna.  Jeśli teraz nie pójdę a to bliska rodzina to znaczy że na żadne wesele już nie pójdę bo nie będę miała w co ubrać. 

(Mam sieciówki h&m, orsay, green point, tatuum, reserved, carry, monarri), mohito)

Nie chce wyglądać jak uboga krewna. W rodzinie dawno nie ma ślubów, Komunii, chrzcin więc w szafie pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaw na czarne spodnie z wysokim stanem, but na obcasie, do tego elegancka koszula niekoniecznie w jednym kolorze, wystawna biżuteria, może to być naszyjnik lub wiszące rzucające się w oczy kolczyki. Oczywiście bez przesady wszystko w zachowanych proporcjach. Elegancka torebka i powinno być ok.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×