Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Termosa

Dlaczego tak się zachował?

Polecane posty

Nie jesteś wyjątkiem dobrze że mnie chociaż nie widzisz to by było to co zawsze.

Dlaczego tak negatywnie 🤔

Dlaczego tak negatywnie 🤔

Od przybytku głowa boli.

Panie Piotrze nie wiem co jest zawsze, prosze jaśniej, nie znosze rutyny

Podobno najważniejsze jest wrażenie, ja wzbudzam je non stop 🙂

Lubi pan wzbudzac zazdrość? 

Nie specjalizuje się w tej dziedzinie to dziedzina Kobiet.

A skoro on cie nie interesuje to po co ci wiedzieć czy się umawia z innymi 🤣 a może zaprosił cię tylko jako znajomą z pracy? nie masz znajomych z pracy?

A skoro on cie nie interesuje to po co ci wiedzieć czy się umawia z innymi 🤣 a może zaprosił cię tylko jako znajomą z pracy? nie masz znajomych z pracy?

👏  nie chadzam ścieżkami.

Dobranoc i innym tez jak zasną 🙂

Autorka jest chyba rozczarowana że facet tej odmowy bardziej nie przeżywa.

No dokladnie, myślała ze będzie miał focha, ze będzie przeżywał a tu zonk, on przeszedł nad tym do porządku dziennego i nie pokazuje by go to obeszlo. A autorka juz niezadowolona ze on juz nie pompuje jej ego 😂 zalosna jesteś. Miał płakać bo mu odmówiłas? Nie Ty to inna będzie, nie wiem.za kogo się uwazasz.  

No dokladnie, myślała ze będzie miał focha, ze będzie przeżywał a tu zonk, on przeszedł nad tym do porządku dziennego i nie pokazuje by go to obeszlo. A autorka juz niezadowolona ze on juz nie pompuje jej ego 😂 zalosna jesteś. Miał płakać bo mu odmówiłas? Nie Ty to inna będzie, nie wiem.za kogo się uwazasz.  

Z tym że on może wewnętrznie być zawiedziony, zrozpaczony i cierpieć ale tego na zewnątrz nie okaże. Też tak miałem dawno temu i pamiętam jak ciężko było udawać że wszystko jest w porządku.

Dla mnie jego zachowanie jest nienaturalne. Po co udawać, że nic się nie stało, skoro dziewczyna zwyczajnie go olała. Przecież nie jest wszystko ok, potraktowała go jak śmiecia. 

Kochany mylisz się bardzo. Nic nie działa bardziej na kobieca psychike niż to że koles nie przeja się naszym nie. I potrafi byc mily. Kobieta bedzie sie zastanawiac czemu on teraz tak się zachowuje, a za chwile to ona sie w nim zakocha. Tyke ze on nie moze wychodzic teraz z żadną inicjatywą. 

Kochany mylisz się bardzo. Nic nie działa bardziej na kobieca psychike niż to że koles nie przeja się naszym nie. I potrafi byc mily. Kobieta bedzie sie zastanawiac czemu on teraz tak się zachowuje, a za chwile to ona sie w nim zakocha. Tyke ze on nie moze wychodzic teraz z żadną inicjatywą. 

Prawda, przeżyłem to 

Nie czuł zażenowania bo powodu do żenady nie było... 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się