Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susanna

Przefarbowalam włosy z ciemnego brązu na blond i wyglądam koszmarnie

Polecane posty

Dodatkowo trzeba było ściąć i teraz mam włosy przed ramionami. Wyglądam źle 😞 za miesiąc się przefarbuje bo wysłałam sporo 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brunetki fajniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy kobiety powinnyście mieć jakieś dopinane fryzury tak do testowania przedtem jak sie zdecydujecie farbować. A jaki blond jasny? Bo szkoda tego podniszczania tych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wy kobiety powinnyście mieć jakieś dopinane fryzury tak do testowania przedtem jak sie zdecydujecie farbować. A jaki blond jasny? Bo szkoda tego podniszczania tych włosów.

Jasny. Wyglądam staro.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze popytaj niech Ci powiedza znajomi, czy dobrze wygladasz, czy by woleli Cie w innym kolorze wkosow, nie zawsze samemu sie siebie docenia i ocenia dobrze, moze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jesteś naturalną blondynką to blond niekoniecznie będzie dobrym wyborem, ale na szczęście włosy odrastają, a kolor też szybko można zmienić... wrócić do wcześniejszej wersji.

U mnie zmiana na blond lub rudy też nie była korzystna... ale podobnie jak Ty musiałam się o tym sama przekonać .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam podobnie.

Proponuję fioletowy szampon do rozjaśnianych włosów z Joanny. Może trochę uda się uratować ten kolor.

Domyślałam się, że pewnie wyszedł nie za ciekawy odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kobieta ma swój wiek jasny blond podchodzi pod siwe, to za ciekawie nie wygląda. 

Istnieją różne odcienie blondu i różne jego tonacje... ponoć dla każdego można dobrać odpowiedni, więc jak komuś się zamarzy to niech testuje... przy blondzie siwy odrost jest mniej widoczny. : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

To dziwne, jasny blond odmładza. 

Ja też nie mogę być w blondzie😄 Jestem szatynką( dość ciemny odcień) i tak się maluję, tylko mam kilka jaśniejszych pasemek z przodu dla rozjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wszytko fajnie ale farba długo nie trzyma 🙂

Trzyma oj trzyma się : ) bywa, że i włos potrafi spalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja też nie mogę być w blondzie😄 Jestem szatynką( dość ciemny odcień) i tak się maluję, tylko mam kilka jaśniejszych pasemek z przodu dla rozjaśnienia.

Dla szatynek to ewentualnie jakiś ciemny blond może być : ) tzn można próbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Bardziej jestem za tym aby mieć zdrowe naturalne włosy odżywki  i inne, nie słomę na głowie.

Ja też😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tydzień? nie znam się na farbach która dobrze trzyma, chodzi o to wyblakną. 

... czasem pigment lubi się wypłukiwać, ale nie zawsze... różnie włos przyjmuje farbę. Nie jestem fryzjerka : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od bardzo dawna farbuje włosy i nie są przez to zniszczone... co prawda dwa razy je spaliłam ale to w ramach eksperymentu. .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×