Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czerwone korale

Czy jak mężczyźnie bardzo podoba się kobieta, to może też w tym samym czasie podobac mu sie inna?

Polecane posty

 

Dzień dobry 🙂 

Podobać może się nawet całe stado  po to są konkursy Miss piękności.

Po paniu spodziewalam sie wylewniejszej odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dzień dobry 🙂 

Podobać może się nawet całe stado  po to są konkursy Miss piękności.

Dobrze ujęte i konkursy Mister Supranational. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A tak poważniej.Oczywiscie że może tak być. Gorzej jesli zaczyna umawiać się lub adorować dwie partnerki.

To już bigamia😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mis mokrej podkoszulki, walki w kisielu 🙂  każdemu facetowi się podoba, gejowi nie.

Miałam na myśli kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To jest trochę jak z smakami,sory za porownanie, póki nie posmakujesz ,nie wiesz czy polubisz.A tak bardziej serio ,jesli nie jest pewny lub np.uwaza któraś z kobiet na "za wysokie progi" może sobie zostawiać "furtkę" do innej.

Straszne to jak nas traktujecie!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To jest trochę jak z smakami,sory za porownanie, póki nie posmakujesz ,nie wiesz czy polubisz.A tak bardziej serio ,jesli nie jest pewny lub np.uwaza któraś z kobiet na "za wysokie progi" może sobie zostawiać "furtkę" do innej.

Nie chciałabym być tą furtką za jakiś czas może znaleść w zastępstwie bramę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przecież to idzie w obie strony,to nic strasznego że kazdy szuka,jak inaczej sprawdzisz z kim chcesz być.

Jesli uraziłem,sory.

Myślę, że łapanie dwóch srok za ogon kiedyś może odbić się mężczyźnie czkawką. Takiego faceta nazywam alfons. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przecież to idzie w obie strony,to nic strasznego że kazdy szuka,jak inaczej sprawdzisz z kim chcesz być.

Jesli uraziłem,sory.

Bo ta jedna czy ten jeden ma to coś. Czego w drugiej osobie trudno znaleźć, a pozatym chemia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wygrywa ta 😂 która chce mieć dzieci, czyli dom rodzinę ciepło itd i plany na przyszłość.

Od razu ja pytasz o to? Osobiscie tak mam ze patrzac na faceta zastanawiam i oceniam czy bedzie dobrym ojcem, nie rozumiem tego sama ale tak mam, a sprawdzam to po oczach i zaroscie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze ta do której coś czujemy podoba się bardziej, każdy skrawek jej ciała uśmiech itp działa o wiele bardziej niż u obojętne nam babki tyle tylko że ładnej, fajnie popatrzeć ale te doznania są nieporównywalne. Jak ktoś nie kochał to nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My kobiety nie jestesmy, aż tak wyrachowane. Oczywiście nie podpisze sie pod tym każda ale zdecydowana większość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlatego jesteś sam to błędne myślenie w początkowej fazie,  jak nie wychodzi z jakąś próbujesz z inną , a nie pisać olała mnie i frustracja na 10 stron, to jest bardziej zdrowe bez kompleksów.

Dopisał tego jak facet nie odpuszcza Maniak i prześladuje czyli chory osobnik.

Chyba coś Ci się pomyliło chłopczyku czy zauważyłeś gdzieś tu moje jęki. Nie wyciągniesz informacji czy jestem sama lub nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

My kobiety nie jestesmy, aż tak wyrachowane. Oczywiście nie podpisze sie pod tym każda ale zdecydowana większość. 

Przecież napisałaś, że kobiety robią tak samo. Więc jak jest z Tobą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zawsze ta do której coś czujemy podoba się bardziej, każdy skrawek jej ciała uśmiech itp działa o wiele bardziej niż u obojętne nam babki tyle tylko że ładnej, fajnie popatrzeć ale te doznania są nieporównywalne. Jak ktoś nie kochał to nie zrozumie

Chyba cala reszta nie wie o czym pisze. Dokladnie albo tego tak na prawde nie przeżyli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W początkowej fazie piszę, to ze któraś się spodoba nie znaczy od razu jest twoja? 

Twoje myśli składowe nie są spójne więc ciężko cokolwiek zrozumnieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Autorka nie sprecyzowała jaka ta znajomość, to że się ktoś komuś podoba nie oznacza ta osoba druga chce, czy może.

Z tym się zgodzę może dojść do takiej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Autorka czy autor nie sprecyzowała jaka ta znajomość, to że się ktoś komuś podoba nie oznacza ta osoba druga chce, czy może, do tanga trzeba dwojga zgodnych serc, jak nie ma można sobie co najwyżej pomarzyć.

Chodzi mi o początkowa fazę znajomosci. Gdy jedna strona nie wie co myslii druga. Oczywiście ze autorka panie Piotrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy, w jakiej sytuacji. Mnie osobiście może się np. bardzo podobać partnerka z którą w danym momencie jestem. Ale to nie wyklucza tego, że może mi się podobać np. modelka w telewizji. Oczywiście w takim przypadku partnerka będzie faworyzowana.

Inna rzecz, gdy w danym momencie jestem sam. Wówczas mogą mi się podobać dwie różne kobiety. Ale niekoniecznie mój wybór musi wtedy paść na tę ładniejszą. Ta mniej atrakcyjna fizycznie może mieć cechy, które mnie do niej przekonają bardziej, niż cechy tej drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może mu sie podobać wiele kobiet w sposób obiektywny, ale dreszczyk pojawia sie tylko przy jednej. Wg mnie nie da sie być zauroczonym w dwóch kobietach na raz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przykładowo   postawiłem się w sytuacji Kobiety np

masz chłopaka 

- nie mam ale mam 10 adoratorów 

ale żaden mi się nie podoba,  no i mięczak odpuści, tylko wartościowa jednostka spróbuje.

 

Oby tak było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zawsze ta do której coś czujemy podoba się bardziej, każdy skrawek jej ciała uśmiech itp działa o wiele bardziej niż u obojętne nam babki tyle tylko że ładnej, fajnie popatrzeć ale te doznania są nieporównywalne. Jak ktoś nie kochał to nie zrozumie

Dobrze napisane jeżeli są uczucia to mężczyzna przed oczmi będzie miał tylko to jedyną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Chyba że da się kochać dwie i więcej ,ale to nie miłość 🤔

O, tak to nie miłość to pożądane w czystej postaci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wiem są tacy i wykorzystują sytuacje, ale miłość zawsze jest jedna nie ma dwóch.

W miłości nie ma miejsca na trójkąt. Chyba, że chodzi o akt cielesny, ale to inna bajka podchodząca pod fantazje erotyczne za ogólną zgodą zainteresowanych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×