Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martka

Jeansy z dziurami

Polecane posty

Dziewczyny mam pytanie.  Czy 38 letniej kobiecie wypada nosić jeansy z dziurami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na to czy wypada, czy nie. Jak dobrze leżą i się Tobie podobają, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypada, widuje zadbane kobiety po 40 stce w fajnych stylówkach. Niech ludzie gadają co chca, ale wolę styl Rozenkowej niż Krysi Pawłowicz 😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ale boję się że będę obmawiana przez innych rodziców kiedy odprowadzam dziecko do szkoły.  I chyba to najbardziej mnie powstrzymuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu ty się innymi przejmujesz?? Hę? Każdy niech się nosi jak chce. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Dzisiaj wszystko wypada. Przyjęła się  moda na bylejakość. Ja osobiście bym nie wyszła w takich spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
 

Dzięki. Ale boję się że będę obmawiana przez innych rodziców kiedy odprowadzam dziecko do szkoły.  I chyba to najbardziej mnie powstrzymuje. 

Jak już pójdziesz na wywiadówkę to wtedy już bardziej przykładny strój trzeba założyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaliscie mi odwagi. Zrobi się ładniejsza pogoda to ubiorę się w te jeansy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama jest po 40 i do pracy prawie zawsze spódnica ołówkowa i biała koszula, ale po pracy często chodzi w moich starych ciuchach, nawet takich bardzo młodzieżowych bo uważa, że nie można wyrzucać dobrych ciuchów.
Nie wygląda wcale śmiesznie czy coś.

No może jedynie miniówki mogłaby sobie darować bo za dużo osób się ogląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 To zalezy od osoby, bo niektórym pasuje, a innym nie bardzo.  Moja teściowa czasem nosi i nawet spoko, to wygląda, ale też trzeba mieć do tego figurę, żeby nie było efektu szynki : P

 Ja np.  lubię koszulki ze słodkimi zwierzakami, a często lapię się na tym, że już mi za bardzo nie wypada w takich chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No spodniczki mini też bym nie zalożyla. To już sama czuję że nie byłoby fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No spodniczki mini też bym nie zalożyla. To już sama czuję że nie byłoby fajnie.

Do mini trzeba mieć nogi i figurę i jeszcze wiedzieć jak się ubrać.

Można mieć figurę i naście lat, a największa wiocha jak spod mini wystają stringi, górą albo jeszcze gorzej dołem. To samo część majtkowa od rajstop.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą. Wystające stringi nie są efektem wow.  Natomiast to że trzeba mieć figurę chyba w dzisiejszych czasach nie jest wyznacznikiem. Wiosną i latem wystarczy się rozejrzec. Obecnie panuje trend- ' podobam się sobie taka jaka jestem ' . I figura czy wiek często nie są przeszkodą do zalożenia mini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dobrze w nich wyglada to czemu nie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Obecnie panuje trend- ' podobam się sobie taka jaka jestem ' . I figura czy wiek często nie są przeszkodą do zalożenia mini.

Podobanie się sobie to jedno, a powodowanie zniesmaczenia u innych to drugie :D

Ja nie mówię, że ktoś musi mieć super idealną sylwetkę i boskie nogi do mini, bo można tak dobrać spódniczkę, szpilki i pończochy, że większość dziewczyn będzie super wyglądać.

No ale niestety latem często można się natknąć na osoby, które chyba nie mają lustra w domu. I wtedy argument, że ktoś się dobrze czuje ze swoim wyglądem, do mnie nie trafia. Bo niestety ale inni się mogą źle czuć z wyglądem tej osoby.

To mniej więcej jak byłam w 5 czy 6 klasie i były dwie takie dziewczyny, że co kucnęły albo się schyliły to stringi było widać z kilometra. Brakowało tylko wielkiego neonu "UWAGA Ja już chodzę w stringach !!!" Im się to pewnie podobało, ale nam nie i nawet chłopakom szybko przestało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale jeansy z dziurami raczej nie robia takiego szału jak stringi. O ile nie wyglądają jak te co miała Ewa Farna na teledysku to ok 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No ale jeansy z dziurami raczej nie robia takiego szału jak stringi. O ile nie wyglądają jak te co miała Ewa Farna na teledysku to ok 🙂

Wielkie majty mogą być bardziej seksi niż stringi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×