Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wielbiciel2000

Co mam zrobić?

Polecane posty

Witam, piszę na forum, ponieważ chce poznać wasze zdanie na temat mojego problemu.
Więc tak mam 18 lat ona o rok młodsza chodzimy do tej samej szkoły.Wszystko zaczęło się gdy przyszły ferie zimowe,długo nabierałem odwagi żeby jakoś złapać z nią kontakt aż w końcu pewnego dnia zebrałem się w sobie i napisałem
do niej na Instagramie. Wiadomo na początku była to luzna rozmowa była zdziwiona że do niej napisałem...
Pisaliśmy ze sobą około 3-4 dni po parę godzin przeważnie ja dawałem jakieś tematy do rozmowy, ona dosyć bezpiecznie odpowiadała i raczej nie rozwijała tematów. Stwierdziłem że czas się spotkać i zaproponowałem spotkanie ale w głowie miałem
że w 90% najprawdopodobniej się nie zgodzi. Pierwsza odpowiedz była pozytywna zgodziła się natomiast dzień przed umówionym spotkaniem zaczęła mówić że nie da rady się spotkać ponieważ musi coś załatwić była to dla mnie jasna sprawa
że nie chce się spotkać wiec odpuściłem sobie i napisałem ze jeśli będzie miała ochotę spotkać ma napisać.Przez 3 dni nie pisaliśmy ze sobą aż 4 dnia napisałem do niej i nagle w trakcie rozmowy sama zaproponowała spotkanie na które oczywiście się zgodziłem.Nadszedł dzień spotkania przez cały dzień myślałem jak będzie wyglądać rozmowa ale do rzeczy spotkaliśmy się, rozmawialiśmy, śmialiśmy się było na prawdę mega.Jestem osobą raczej nieśmiałą i byłem z siebie zadowolony bo nie wiedziałem że mogę tak gadać z obcą mi osobą która mega mi się podobała. Poszliśmy na długi spacer a następnie pojechaliśmy do niej na osiedle w trakcie drogi położyła mi głowę na ramieniu (wiem to nic nie znaczy ale było to miłe). Po spotkaniu odprowadziłem ją do domu dałem jej buziaka w policzek, ona lekko się zaśmiała i dała w usta. Po spotkaniu podziękowałem jej za spotkanie jej również z tego co pisała podobało się i wypytywała kiedy spotkamy się. I tak pisaliśmy przez najbliższe parę dni ponieważ ona wyjechała do rodziny i ja również. Od razu gdy byliśmy w na miejscu spotkaliśmy się na następny dzień był to również bardzo fajnie spędzony czas były momenty niezręcznej ciszy ale udawało się zawsze coś wymyślić. Gdy zbliżał się koniec spotkania chciałem jej dać buzi w policzek nie wiem czemu tak po prostu a ale ona zbliżyła usta i wyszło jak wyszło... Nadszedł koniec ferii czas wrócić do szkoły byłem ciekawy jej zachowania i tu się zaczyna cały problem nie wiem z jakiego powodu
nie zwracała za bardzo na mnie uwagi spoglądała na mnie na przerwach bo widziałem to ale nie miała odwagi podejść więc ja podszedłem porozmawiać, rozmawialiśmy jak dotychczas na spotkaniach i umówiliśmy się na kolejne spotkanie. Chciałem dodać ze ona bardzo sporadycznie pierwsza do mnie pisała.W pewien dzień pisaliśmy i zaczęła się żalić czy nie wiem czy ona dobrze zrobiła z tym pocałunkiem ale udało mi się ją pocieszyć i wyjaśniliśmy sprawę wink. Przyszedł dzień kolejnego spotkania i zarazem ostatniego... Na spotkanie przyniosłem dla niej róże oraz czekoladę. w tym dniu na prawdę poczułem do niej coś więcej rozmawiało mi się z nią tak dobrze jak nigdy ona dużo opowiadała o sobie i na odwrót. Spotkanie skończyło się jak poprzednie 😘
Dalej codziennie pisaliśmy ale to nie było to co wcześniej.. Podczas rozmowy dawałem jej do zrozumienia ze mi się podoba ale ona odpisała ze nie wie czy czuje to samo co ja i że z jednej strony chce być w związku a z drugiej nie oraz to żebym się nie obraził ponieważ fajny ze mnie chłopak. Mega mnie to zbiło z tropu ponieważ myślałem ze działa to w dwie strony. Zapomniałem dodać że przy ostatnim spotkaniu zaproponowałem kino na za tydzień na które się zgodziła ze mną pójść. Niestety nie znalazła czasu więc lekko zdesperowany zaproponowałem jakiś inny dzień który jej pasuje ale niestety odpisała że teraz za bardzo nie ma czasu na spotkania pisząc wcześniej ze umówiła się na spotkanie z koleżanką, odpisałem że gdyby miała ochotę się spotkać znalazłaby by dla mnie choć trochę czasu ale jej wybór (rozmowa z weekendu). Nie pisaliśmy ze sobą przez 2 dni. Aktualnie jestem po szkole ona również w niej była niestety nawet się nie przywitała a na pewno mnie widziała ponieważ wiem ze spoglądała na mnie.Cały czas o niej myślę i na prawdę czuje że się zakochałem.
Co o tym sądzicie? co powinienem zrobić? najlepiej było by z nią porozmawiać ale ona nie ma już najprawdopodobniej takiej chęci na spotkanie a ja znowu pierwszy nie chce pisać szczególnie po tej rozmowie z weekendu.
Starałem mega się skrócić historie nie wyszło jakoś super ale mam nadzieje ze przekaz jest komunikatywny. Chciałem przeprosić na wszystkie błędy ale myślę ze najważniejsze jest to co chciałem wam przekazać.
Z góry dziękuje za każdą dobrą rade 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie troche czasu, skoro ty caly czas zabiegasz, teraz ona ci musi pokazać, że jej też zależy. Nic nie proponuj narazie, dopiero za jakis czas, jeśli znowu spotkasz sie z odmową, bez to niestety głową muru nie przebijesz, bedziesz musial odpuścić. Może ona szuka czegoś innego w facecie, a może się poprostu boi, albo ma jakies kompleksy. Czesto tak laski robią ze z powodu kompleksów sie wycofują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Daj sobie troche czasu, skoro ty caly czas zabiegasz, teraz ona ci musi pokazać, że jej też zależy. Nic nie proponuj narazie, dopiero za jakis czas, jeśli znowu spotkasz sie z odmową, bez to niestety głową muru nie przebijesz, bedziesz musial odpuścić. Może ona szuka czegoś innego w facecie, a może się poprostu boi, albo ma jakies kompleksy. Czesto tak laski robią ze z powodu kompleksów sie wycofują. 

Sam nie wiem już miną prawie tydzień od czasu kiedy nie piszemy ze sobą. Zastanawia mnie czemu taka nagła zmiana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze co faceci robia to się narzucają dziewczynom, a wtedy to odpycha, bo sadza że chodzi o sex. Może poprostu wystaszyla się tempa relacji, że tobie za bardzo zależy. Kobietom dłużej schodzi na zakochaniu się poprostu mamy inne priorytety. Mężczyźni sa bardziej wzrokowcami. Nie wiem czy ci dobrze poradzę ale zaczekalabym jeszcze tydzień i pozniej sprobuj porozmawiac jeszcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Najgorsze co faceci robia to się narzucają dziewczynom, a wtedy to odpycha, bo sadza że chodzi o sex. Może poprostu wystaszyla się tempa relacji, że tobie za bardzo zależy. Kobietom dłużej schodzi na zakochaniu się poprostu mamy inne priorytety. Mężczyźni sa bardziej wzrokowcami. Nie wiem czy ci dobrze poradzę ale zaczekalabym jeszcze tydzień i pozniej sprobuj porozmawiac jeszcze. 

bardzo możliwe, ale tak jak pisałem to ona bardziej prowokowała troche bliższych relacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne ma te zachowania najpierw sama prowokuje pocałunki później nawet nie pisze i nie odzywa się może się jej podobasz ale się wstydzi czegoś można się tak doszukiwać przyczyn ...dziewczyny młode są strasznie pokręcone nie stabilne uczuciowo ani też same nie widzą co chcą najpierw chcą zaraz się odwidzi ciężko jest stwierdzić jedynie rozmowa z nią może rozwiać wszystkie twoje wątpliwości chociaż nie wiem czy uzyskasz prawdę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz do niej przez miesiąc. Sama się odezwie. Z czystej ciekawości... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie pisz do niej przez miesiąc. Sama się odezwie. Z czystej ciekawości... 

nie wnioskuj po sobie bo jeszcze się okaże że nie masz racji i co wtedy powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie wnioskuj po sobie bo jeszcze się okaże że nie masz racji i co wtedy powiesz?

Po sobie nigdy. A ona będzie miała czas się zastanowić czego tak naprawdę chce. Może to dla niej za szybko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Po sobie nigdy. A ona będzie miała czas się zastanowić czego tak naprawdę chce. Może to dla niej za szybko. 

Tak, zdecydowanie za szybko😄 Zastanawia mnie tylko fakt, dlaczego zarzuciła te pisanie z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, zdecydowanie za szybko😄 Zastanawia mnie tylko fakt, dlaczego zarzuciła te pisanie z nim?

Wystraszyło się biedactwo 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trochę dziwne ma te zachowania najpierw sama prowokuje pocałunki później nawet nie pisze i nie odzywa się może się jej podobasz ale się wstydzi czegoś można się tak doszukiwać przyczyn ...dziewczyny młode są strasznie pokręcone nie stabilne uczuciowo ani też same nie widzą co chcą najpierw chcą zaraz się odwidzi ciężko jest stwierdzić jedynie rozmowa z nią może rozwiać wszystkie twoje wątpliwości chociaż nie wiem czy uzyskasz prawdę ...

Wydaje mi się, że innej rady jak z nią porozmawiać nie ma, z drugiej strony czemu miała by mi tego nie powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja tak miałem ze swoją aktualną partnerką. Przestałem się odzywać. Po jakimś czasie ona zaczęła zabiegać o kontakt ale tak jak u Ciebie wysyłała wciąż niejasne sygnały. W pewnym momencie już nie wiedziałem czy chce ze mną być, czy traktuje mnie jak kumpla, a momentami nawet myślałem, że mnie nie lubi. Pewnego wieczoru powiedziałem sobie, że mam tego dość i nie chce mi się tracić czasu na leżenie w łóżku wieczorem i zastawianie się nad tym co ona ma w głowie. Dałem sobie jeszcze trochę czasu, gdyż nie lubię wykonywać pochopnych ruchów. W trakcie kolejnego spotkania zaproponowanego już przez nią powiedziałem otwarcie, że albo w jedną albo w drugą, bo ja nie będę jej tajemniczym kolegą od wieczornych spacerów. Reszta byłą w jej rękach. Dziś jesteśmy razem. 

👏 miło słyszeć życzę wytrwałości. Dokładnie mam to samo mam wrażenie że w jakiś sposób odwidziałem sie jej ale nie mam pojęcia dlaczego... W twoim przypadku chociaż tyle ze ona zaproponowała spotkanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdystansuj się odrobinę  ale nie całkowicie .Nie prowokój rozmowy ,która zmuszalaby dziewczynę do jakichkolwiek deklaracji .Jest bardzo młoda a co za tym idzie, inne priorytety .Odzywaj się od czasu do czasu aby czuła twoją obecność .Jeżeli zaobserwujesz chłód zastosój tę metodę  

 

Nie pisz do niej przez miesiąc. Sama się odezwie. Z czystej ciekawości... 

To naprawdę działa na kobiety ,tyle ,że nie wiem czy na tak młode .                                                                                                            Mogła też poznać kogoś nowego ....                                  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zdystansuj się odrobinę  ale nie całkowicie .Nie prowokój rozmowy ,która zmuszalaby dziewczynę do jakichkolwiek deklaracji .Jest bardzo młoda a co za tym idzie, inne priorytety .Odzywaj się od czasu do czasu aby czuła twoją obecność .Jeżeli zaobserwujesz chłód zastosój tę metodę  

To naprawdę działa na kobiety ,tyle ,że nie wiem czy na tak młode .                                                                                                            Mogła też poznać kogoś nowego ....                                  

Nie pisząc do niej przez miesiąc, wydaje mi sie ze przez ten czas ciągle bym o niej myślał i zastanawiał co może teraz robić itp...

Jeśli chodzi o kogoś innego oczywiście mogła poznać jednak kiedyś sama pokazała kto do niej pisze i przeważnie jeśli ktoś do niej pisał (chłopak) to go raczej zlewała lub nie odpisywała . Kto wie może jestem kolejną z tych osób , chociaż te wiadomości z innymi były zupełnie inne niż ze mną bardziej chłodne i bez zainteresowania z jej strony. Chciałbym wiedzieć na czym stoję ale to tylko i wyłącznie porozmawiać w 4 oczy a to może być ciężkie w ostatnim czasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chciałbym wiedzieć na czym stoję ale to tylko i wyłącznie porozmawiać w 4 oczy a to może być ciężkie w ostatnim czasie. 

Jest bardzo młoda , może poczuć się osaczona .Jeżeli chcesz wiedzieć na czym stoisz ,możesz spróbować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli jest dziewicą to tym bardziej będzie to dla niej za szybko. Pierwszy raz ktoś się nią interesuje na poważnie to ją przerosło. Daj jej czas niech się oswoi z uczuciami do ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jeżeli jest dziewicą to tym bardziej będzie to dla niej za szybko. Pierwszy raz ktoś się nią interesuje na poważnie to ją przerosło. Daj jej czas niech się oswoi z uczuciami do ciebie. 

wydaje mi się ze tyle czasu jej powinno wystarczyć,  a po drugie może ona w ogóle o tym nie myśli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jeżeli jest dziewicą to tym bardziej będzie to dla niej za szybko. Pierwszy raz ktoś się nią interesuje na poważnie to ją przerosło. Daj jej czas niech się oswoi z uczuciami do ciebie. 

Wydaje mi się że ona już sie oswoiła i po prostu za bardzo już o tym nie myśli... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×