Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nastolatek lat 90 tych

WRACAM DO LAT 90 TYCH!!! CHODŹCIE ZE MNĄ!!!

Polecane posty

WRÓĆMY RAZEM DO LAT 90 TYCH!

 

MAM 34 LATA , lata 90 uważam za najpiękniejszy czas mojego życia i oddałbym wszystko co mam, żeby znów były lata 90 te.Rozpaczliwie tęsknię za latami 90 tymi chociaż jestem facetem a chłopaki nie płaczą.

Zawsze byłem niecierpliwy,spontaniczny,radosny i wesoły,mówią,że taki może być tylko ten,który urodził się na wiosnę i dorastał w latach 90 tych!!!Tak jak ja!!!

Wiem, że jest wiele takich osób, które również tęsknią za latami 90 tymi.

Poprostu nie mogę się odnaleźć w dzisiejszych czasach i cierpię każdego dnia.

Próbowałem się przystosować do życia w dzisiejszych czasach ale jest to niemożliwe.

Było mi bardzo źle nie widziałem żadnego wyjścia dla siebie.

Jedynym wyjściem dla mnie jest powrót do lat 90 tych,bo tylko wtedy będę czuł radość z życia.

Jak już wspomniałem dużo osób tęskni za latami 90 tymi wielu jednak o tym nie mówi.

Widziałem też wiele wpisów na różnych forach internetowych od ludzi,którzy bardzo tęsknią za latami 90 tymi i oddaliby wszystko żeby znów były lata 90 te.

Niektórzy organizują imprezy,zloty aut z lat 90 tych,piszą w internecie,wstawiają filmy o tym jak było w latach 90 tych.

Ale JEST TO TYLKO UDAWANIE A NIE PRAWDZIWE ŻYCIE.

Ja postanowiłem naprawdę wrócić do lat 90 tych.

Wróćcie ze mną! Pokażemy leszczom że lata 90 te rządzą!

Szukam tylko podobnych do mnie ludzi.

Poprostu piszcie do mnie,spotkamy się zapoznamy i będziemy korzystać z życia tak jak w latach 90 tych!

Szukam tylko takich samych pozytywnie zakręconych wariatów i fanatyków jak ja.

Przeniesiemy się w lata 90 te! Na tyle na ile się tylko da!

Będziemy grać w piłkę nożną tak jak wtedy,pojedziemy motorynkami na mazury,nad morze,w góry,będziemy urządzać ogniska,piec kiełbasę,będziemy pływać kajakami,wędrować po górach,spać w namiotach,będziemy jeździć dużym fiatem,polonezem,audi 80, lub innym prawdziwym autem z naszych czasów. (Jeździć będziemy oczywiście w stylu lat 90 tych a nie jak dzisiejsze leszcze).

To my pokażemy leszczom że lata 90 te rządzą!!! Że to my rządzimy!!!

Będziemy imprezować po naszemu i będziemy robić wszystko to co sprawiało nam przyjemność w najlepszych latach naszego życia,w latach 90 tych!!!Za czym tak bardzo tęsknimy.

Lata 90 te!!!Czasy prawdziwej wolności bez fotoradarów,kamer i szpiegowania bez wszechobecnego internetu,który niszczy nasze życie(osób takich jak ja) czasy gdy bawiliśmy się i graliśmy i nikt nikogo nie nagrywał i nie wstawiał kompromitujących filmów do internetu.Bo tylko wtedy była prawdziwa wolność.Tak!!!Prawdziwa wolność!!!

Także na drogach. Każdy grzał jak wariat tym co ma nawet starym gratem i cieszył się życiem bez radarów,wideorejestratorów.

A dzisiaj???Auta sztuczne,bez duszy a kierowcy leszcze do tego nagrywają się wzajemnie i wrzucają filmy do internetu.

Nienawidzę minimalizacji,wszechobecnych miniaturowych kamer,nagrywania i wogule!!!To doprowadza ludzi takich jak ja do nerwicy,nie pozwala cieszyć się życiem,być radosnym i naturalnym.

 

WRÓĆMY DO MŁODOŚCI !!!  DO LAT 90 TYCH !!! 

 

Będziemy mieli znowu 17-18 lat!!!

 

To nieważne, że ludzie będą nas uważali za kosmitów.Nie będzie nas to obchodziło.

 

Nasze pokolenie miało być innym! WYJĄTKOWYM!!! Nie miało iść w ślady naszych ojców i dziadków.

Ja jestem wierny tym ideałom,jeśli też jesteście tacy jak jak to chodźcie do mnie!!!

Kochane lata 90 te!!!Lata prawdziwej wolności!!!

 

Szukam tylko takich samych szalonych nastolatków lat 90 tych jak ja,pragnących powrócić do młodości do naszych najlepszych lat.

Zasady są bardzo proste:

-korzystamy tylko z tego z czego korzystaliśmy w latach 90 tych,najlepszych latach naszego życia

-nie korzystamy ze smartfonów,telefonów komórkowych,cyfrowych gadżetów ani innych współczesnych rzeczy

 

Kto nie może rozstać się ze smartfonem,proszę niech nie pisze.

 

Powtarzam:Szukam tylko takich samych szalonych nastolatków lat 90 tych jak ja,pragnących powrócić do młodości do naszych najlepszych lat.Takich ludzi,którzy gotowi są zrezygnować ze współczesności i wrócić do młodości,do lat 90 tych,znowu poczuć radość z życia.

 

Wszyscy możecie wrócić ze mną do lat 90 tych nieważne czy jesteście młodsi czy starsi wystarczy,że wiecie o co chodzi i czujecie to!!!Dołączcie do mnie!!!

Tam gdzie będziemy MY tam będą lata 90 te!!!

Piszcie do mnie!!!

e'mail : wiecznynastolatek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×