Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jak się nazywają zwierzaki Vogule Poland? Chciałabym należeć do ich grupy na fb i niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie 😕

Ja już 3 razy odpowiadałam na pytania i to poprawnie a nigdy mnie nie przyjęli. Uj im w doopę 😅😁

Jak się nazywają zwierzaki Vogule Poland? Chciałabym należeć do ich grupy na fb i niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie 😕

Mysza i Ryba 

Chodzi o ich grupę na fb "hydepark vogule poland" 😂 nie mają grupy dla zwierzakow

Ja już 3 razy odpowiadałam na pytania i to poprawnie a nigdy mnie nie przyjęli. Uj im w doopę 😅😁

I dobrze napisałaś,ja byłam ale mnie wywalili,jak napisałam że Tajemnicza Monika przynosi wstyd osobom transpłciowym,a to chłop z utasem i bez zębów,rację mam!

Nie rozumiem po co ta rzekoma eliminacja skoro na grupie jest masa przyglupow i dzieci ktore spamuja i sie tylko oznaczaja, czego zakazuje niby regulamin.

• Like 1

Nie rozumiem po co ta rzekoma eliminacja skoro na grupie jest masa przyglupow i dzieci ktore spamuja i sie tylko oznaczaja, czego zakazuje niby regulamin.

Chcą pokazać że są wyjątkowi, i trzeba zasłużyć, za stara jestem na takie bzdety😛

Nie podoba mi się ich flegmatyczny ton prowadzenia, jak i to, że nie reagują na opluwanie na swojej grupie poszczególnych vlogerów

• Like 1

Nie podoba mi się ich flegmatyczny ton prowadzenia, jak i to, że nie reagują na opluwanie na swojej grupie poszczególnych vlogerów

Tak, oni tam zlewaja hejt jaki sie kreci. Rozumiałabym jakby to bylo zwykle forum ale to sa kolesie ktorzy pozwolaja dzieciakom na wypisywanie okropnych rzeczy , czesto pomowien. Nie wolno tam hejtowac jedynie tych, ktrych oni sami wielbia- typu Doda 😉 po reszcie mozna sobie jezdzic jak po burych ...ch.

• Like 1

Tak, oni tam zlewaja hejt jaki sie kreci. Rozumiałabym jakby to bylo zwykle forum ale to sa kolesie ktorzy pozwolaja dzieciakom na wypisywanie okropnych rzeczy , czesto pomowien. Nie wolno tam hejtowac jedynie tych, ktrych oni sami wielbia- typu Doda 😉 po reszcie mozna sobie jezdzic jak po burych ...ch.

W końcu to ich grupa, mogą tam robić co się tylko podoba.

• Like 1

To jedno wielkie s z a m b o. Taka miala byc tolerancja, ale toleruja tylko to co oni chca, jest tylko ich prawda i racja, kto sie nie zgadza- wypad. Taka teczowa rzeczywistosc ;-) 

• Like 1

Zajebisty awatar 😄

Niby tak ale przyzwalnie na hejt i wylewanie pomyj na łby komu popadnie jest zwyczajnie słąbe, zwłaszcza jak na osoby ktore walcza o rowne traktowanie wszyskich i ktore pewnie same w soim zyciu doswiadczyły hejtu za to kim sa. Powinni miec wiecej oleju w głowie ale im tak zywczajnie juz hajs z wejsc  przesłonił jasnosc widzenia.Zanosiło sie na RIGCZ a skonczyło sie szambowiskiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się