Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Takajedna

Młode puste ...ki wywyższają się i myślą że są

Polecane posty

gdzie skrytykowałam??Masz 30 wkoncu czy pie.rdolilas ze masz 25 by sobie obnizyc wiek i podwyzszyc wartosc?

Ty nigdy nie będziesz miała lat 30, jako jedyna nigdy sie nie zestarzejesz

Ty nigdy nie będziesz miała lat 30, jako jedyna nigdy sie nie zestarzejesz

O Boże 😂

Ja jak miałam lat 20-ścia to wolałam towarzystwo starszym osób i sie tak nie puszyłam jak ty tępa młodociano ...ko.

To mnie wkurza że taka tępa gówni/ara krytykuje kobiety po 30-stce

Przestań, nie warto zawracać sobie głowę takimi sprawami. Lepiej skupić się na sobie i zatroszczyć się o swoją przyszłość. Bądź sobą a na pewno nie będziesz nikomu obojętna. Powodzenia

no ale to prawda. Która jest atrakcyjna i przede wszystkim pewna siebie to automatycznie sprawia wrażenie atrakcyjnej. Można być atrakcyjnym w każdym wieku jak pisał ktoś wyżej,nie tylko 20latki. A autorka ma 25-26 to też nie jest stara jeszcze,nie wiem po co panikuje,zapomniał wół jak cielęciem był...

Zawsze można poczekać na wypowiedź autorki

Napisano (edytowany)

Ja jak miałam lat 20-ścia to wolałam towarzystwo starszym osób i sie tak nie puszyłam jak ty tępa młodociano ...ko.

To fajnie. Cieszy mnie to. Wzruszająca historia. Tylko której sie nie ułożyło? Mi czy Tobie? I przestań mnie wyzywać,bo się wyżywasz na mnie za swoje niepowodzenia,a pamiętaj że nawet bogaty nie chce takiej wyszczekanej paniusi jak Ty. Raczej woli kulturalne,więc uwazaj. A jak cos to będziesz z kimś z desperacji,jak pisalaś wiele razy w tematach. Ja mam 20 i stawiam sprawę jasno z kim chce być. I się nie zmuszam. Kocham kogo chcę i nie jestem z kimś z desperacji. Ty masz 26 i  jestes niezdecydowana i tylko byś mężczyzn RANIŁA bo DAMA NIE UMIE SIĘ ZDECYDOWAĆ komu chce dac. Śmieszne. Jestes starsza a pusta i powierzchowna bo nawet niskich facetów w tematach cisnęłaś a pamietaj że Ci niści właśnie mogliby Ci nieba przychylić. Ale księżniczka jak Ty jest niezdecydowana i szuka ideału,który nie istnieje i nie będzie istnieć 

Edytowano przez Jabłeczna

Aha i nie każda się posypie "jak stare pudło" autorko. Są też bardzo atrakcyjne kobiety w średnim wieku w tych czasach. Tyle, że Ty pewnie do takich nie należysz skoro tak plujesz jadem.

Jak ja nie lubię zawistnych ludzi brrrr. I żeby nie było sama już 20 lat nie mam, tylko 31. Ale wygladam młodziej niz na swój wiek przez zdrowy styl życia, przykro mi, ale w większości kobiety się zapuszczają na własne życzenie

Ty masz lat 31 i ok., jak wyglądasz młodo to wszystko w porządku ale dla takiej 20-latki to będziesz już pewnie starą kobietą.

To fajnie. Cieszy mnie to. Wzruszająca historia. Tylko której sie nie ułożyło? Mi czy Tobie? I przestań mnie wyzywać,bo się wyżywasz na mnie za swoje niepowodzenia,a pamiętaj że nawet bogaty nie chce takiej wyszczekanej paniusi jak Ty. Raczej woli kulturalne,więc uwazaj. A jak cos to będziesz z kimś z desperacji,jak pisalaś wiele razy w tematach. Ja mam 20 i stawiam sprawę jasno z kim chce być. I się nie zmusza. Ty masz 26 i  jestes niezdecydowana i tylko byś mężczyzn RANIŁA bo DAMA NIE UMIE SIĘ ZDECYDOWAĆ komu chce dac. Śmieszne. Jestes starsza a pusta i powierzchowna bo nawet niskich facetów w tematach cisnęłaś a pamietaj że Ci niści właśnie mogliby Ci nieba przychylić. Ale księżniczka jak Ty jest niezdecydowana i szuka ideału,który nie istnieje i nie będzie istnieć 

O Boże 😂

Cisza kocurki się drapią 😂😂😂

Napisano (edytowany)

To fajnie. Cieszy mnie to. Wzruszająca historia. Tylko której sie nie ułożyło? Mi czy Tobie? I przestań mnie wyzywać,bo się wyżywasz na mnie za swoje niepowodzenia,a pamiętaj że nawet bogaty nie chce takiej wyszczekanej paniusi jak Ty. Raczej woli kulturalne,więc uwazaj. A jak cos to będziesz z kimś z desperacji,jak pisalaś wiele razy w tematach. Ja mam 20 i stawiam sprawę jasno z kim chce być. I się nie zmusza. Ty masz 26 i  jestes niezdecydowana i tylko byś mężczyzn RANIŁA bo DAMA NIE UMIE SIĘ ZDECYDOWAĆ komu chce dac. Śmieszne. Jestes starsza a pusta i powierzchowna bo nawet niskich facetów w tematach cisnęłaś a pamietaj że Ci niści właśnie mogliby Ci nieba przychylić. Ale księżniczka jak Ty jest niezdecydowana i szuka ideału,który nie istnieje i nie będzie istnieć 

Skad wiesz jak tobie się życie ułoży gdy bedziesz miała lat 30? wiesz to? jesteś wróżka? to zamk/ij ryj. Życze ci żeby cie twój fagas kopnął w doo/pe najlepiej pod 30-steke i skończysz szczekać.

Edytowano przez Takajedna

Jezusie(bez urazy dla nikogo) jak ja się cieszę że jestem facetem😏

Napisano (edytowany)

Skad wiesz jak tobie się życie ułoży gdy bedziesz miała lat 30? wiesz to? jesteś wróżka? to zamk/ij ryj

Tego nie wiem. Ale wiem jak życiem pokierować,jestem zdecydowana,a zamknąć to Ty sie już możesz. Szukalaś bogatego w tematach...znalazł się? 😂 Czy  może już tego dobrego chłopaka wzięłaś z desperacji bo Ci się nie podoba co też pisałaś?😂   

Nawet mi Ciebie nie żal. Oby zaden z Tobą nie chciał być,bo nie umiesz się zdecydować jaki ma być,bogaty,biedny,przystojny,czy brzydki. Tylko ich ranisz,jestes pusta,co potwierdzasz z każdym tematem i każdym słowem. Oby niski na których naklinalaś kopnął Cie w de kiedy się zakochasz. Bo nie zasługujesz na żadnego. W dodatku nie wiem po co szczekasz tyle.

Cześć i czołem

Skad wiesz jak tobie się życie ułoży gdy bedziesz miała lat 30? wiesz to? jesteś wróżka? to zamk/ij ryj. Życze ci żeby cie twój fagas kopnął w doo/pe najlepiej pod 30-steke i skończysz szczekać.

Normalnie to bym zaczął od "bez urazy" ale jesteście tak ostro pojechane że nie dam rady😂

Normalnie to bym zaczął od "bez urazy" ale jesteście tak ostro pojechane że nie dam rady😂

zgłaszam jej wpisy do administracji. Tak nie będzie.

Ja też kiedyś będe miała lat 30 i 40 i 50 i mam znajomych którzy już są po 30-scte, ja sie nigdy nie śmiałam z cudzego wieku a taka tępa ku/rwa którą zaletą jest tylko młody wiek będzie sie wymądrzać.

Wściekła frustracja 🙂. Nie przejmuj się rzeczami na które nie masz wpływu bo oszalejesz i wylądujesz w Hjuston 🙂

Ja też kiedyś będe miała lat 30 i 40 i 50 i mam znajomych którzy już są po 30-scte, ja sie nigdy nie śmiałam z cudzego wieku a taka tępa ku/rwa którą zaletą jest tylko młody wiek będzie sie wymądrzać.

Wściekła frustracja 🙂. Nie przejmuj się rzeczami na które nie masz wpływu bo oszalejesz i wylądujesz w Hjuston 🙂

Tak

My tzn kto??

Daj spokój niech się wyszumi 🤣

Zaraz pewnie też dołączę do twojej listy ale dlaczego niby?

Napisano (edytowany)

Daj spokój niech się wyszumi 🤣

Luz,niech szumi dalej :D 

• Like 1

Zaraz pewnie też dołączę do twojej listy ale dlaczego niby?

za wyzwiska typu kur...a,szma..ta...su...ka,tym bardziej że nic jej nie zrobiłam oprocz tego,że żyję i mam 20 lat xD Ale po głebokim namyślę myślę że odpuszczę xD Nie wychodzi jej i wścieka się. Nie warto zawrać sobie a tym bardziej adminom głowy. Miłego wieczoru :)

za wyzwiska typu kur...a,szma..ta...su...ka,tym bardziej że nic jej nie zrobiłam oprocz tego,że żyję i mam 20 lat xD Ale po głebokim namyślę myślę że odpuszczę xD Nie wychodzi jej i wścieka się. Nie warto zawrać sobie a tym bardziej adminom głowy. Miłego wieczoru 🙂

My to niby prostaki jesteśmy ale jeden plus mamy w podobnych sytuacjach, oczywiście jak się da - po razie w pysk i po temacie 

To mnie wkurza że taka tępa gówni/ara krytykuje kobiety po 30-stce

A któraś goowniara Cie otwarcie krytykowała? Tak przy ludziach czy w necie? Bo w necie każdy może być ,,kozakiem" hehe...i za co krytykowała? 

Biorąc pod uwagę brak umiejętności formułowania własnych myśli i brak jakiejkolwiek interpunkcji, to raczej te młódki cisną cię ze względu na bycie niezbyt lotną intelektualnie karyną, a nie wiek.

Napisano (edytowany)

My to niby prostaki jesteśmy ale jeden plus mamy w podobnych sytuacjach, oczywiście jak się da - po razie w pysk i po temacie 

Ale wy potraficie dać sobie w pysk i zaraz znowu jest między wami dobrze. Ja nie lubię takich sytuacji jak teraz mam nieprzyjemność z tą osobą,staram sie na poczatku łagodnie,ale kiedy ktoś już zaczyna jechac od su...kur..i tymi podobnymi słowami bezmyślnie,to już się gotuję. Tym bardziej że nie ma podstaw do tego,bo ja jej nic nie zrobiłam. Nigdy. To że ja napisze że ja w wieku 20 lat nie chcę 40 latka za partnera do związku to nic złego,każdy kocha kogo chce. Nikogo nie oszukuję,nie okłamuję,nie ranię... jak któraś 20stka woli takich starszych to prosze bardzo,ich zycie. Byleby byli wporzadku i o siebie dbali i kochali,ale to nie mój świat i moje kredki i to nie znaczy że ja nie mam szacunku do starszych. Mam. A autorka,pomijając wyzwiska w moją stronę i gł.upie zarzuty,zaczęła niedawno cisnąć po niskich facetach. A Ci niscy też mają szansę,też chcą być kochani i moga byc lepsi niż Ci wysocy. Albo jej tematy: wybrałybyście bogatego czy brać dobrego chłopaka z desperacji bo nie chcę być samotna. No WTF?? A kto ma inne poglady to zaczyna od mocnych w tematacie. Ma szczęście że jestem z natury taka,że odpuszczam po jakimś czasie,inaczej jej wpisy bylyby już zgłoszone. Niech się ogarnie ,i niech przestanie też cisnąć mnie,czy inne osoby bo ona może sobie nie zdawac sprawy,ale jej zachowanie jest trochę patologiczne i przerazające. 

lepsze od starszych kobiet, te 20-latki myślą że wiecznie będą młode i ładne i że życie ułoży im sie jak w bajce tak samo młodzi faceci szukają księżniczek a potem taki deb/il kończy jako stary kawaler albo rozwodnik.

Skąd u Ciebie taka frustracja? To jest życie tych dwudziestek, niech robią co chcą. Każdy ma prawo do własnego życia. Warto zająć się sobą, to przynosi więcej korzyści.

Napisano (edytowany)

Ty masz lat 31 i ok., jak wyglądasz młodo to wszystko w porządku ale dla takiej 20-latki to będziesz już pewnie starą kobietą.

Ale co mnie to obchodzi jaka będę w oczach kogos tam, Ty masz jakieś poważne kompleksy na punkcie wieku, serio. Dla mnie najważniejsze jest żeby sie podobać swojemu facetowi, zresztą uważam, że 30 lat to obiektywnie młody wiek, jeśli uważasz inaczej, to co powiesz w wieku np. 50, 60 lat?

Kobieta bez kompleksów dobrze się czuje w wieku 20 i ponad 50 lat. Weźmy np. taką Beatę Tyszkiewicz, już jest staruszką, ale piękną w pewien sposób, nie widać po niej żeby miała jakieś kompleksy. Albo Irena Jarocka też byla piękną kobietą do samego końca praktycznie pomimo zmarszczek.  Można mieć mega kompleksy w wieku 20 lat, a byc pewną siebie kobietą w wieku 60-ciu.

Edytowano przez Livka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować