Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TwojaMuuza

Poradzę ci coś

Polecane posty

Tak jak w tytule, służę poradą. Znajdź sobie fajna wolna dziewczynę i się z nią ożeń. Zobaczysz jak po kilku latach w małżeństwie się wyrobi:) . Nie dziekuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej. Jestem homoseksualistą i preferuje facetów. Na razie małżeństw homoseksualnych w Polsce nie mozna zawierać, ale dziękuję za poradę 😏 Wiesz 🤙)) 

A ja jestem tolerancyjna i życzę Ci powodzenia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej. A widziałaś na żywo dwóch facetów uprawiających seks? Jak jeden męski facet wkłada członka do pupy drugiemu przystojniakowi? 😏 Wiesz ((👉👌)) 

Hej,nie widziałam i nie obchodzi mnie to,ale myślę że dla nich to tak samo jak dla mnie mężczyzna wklada  członka kobiecie. Po za tym co mnie to obchodzi co robią kiedy nikt nie patrzy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej. Niektóre kobiety kręci widok dwóch wyrzeźbionych przystojniaków, którzy sobie wsadzają członki do pupy😉 Wiesz 🤙)) 

Wolę  kiedy dwóch mężczyzn obraca jedną kobietę, 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej. Seks w gejowskim trójkącie też uprawiałem. W wiekszym gronie również. Emocje niesamowite😍 Wiesz 🤙)) 

Idź ty zbooku jeden, myślalam że jak odpowiem gloopia to skończysz ale nie, Ty się nie poddajesz i brniesz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Młodą jeszcze wyszkoli ale już starszą nie, nie da się nauczyć żadnych sztuczek 🙂

zawsze może ona nauczyć ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

albo wspólnie mogą się podszkolić pod kątem swoich pragnień. Efekty zawsze są lepsze kiedy cały drużyna się angażuje 😉

Wariat ! Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×