Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

czy inteligentna kobieta może zakochać się w głupim facecie?

Polecane posty

czy musi go postrzegać jako inteligentnego żeby coś do niego poczuć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół

Jeśli kobieta jest naprawdę inteligentna to wystarczy jej koleś z pełnym wzwodem, który wniesie szafę na czwarte piętro. Tak słyszałem od koleżanek z pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

czy musi go postrzegać jako inteligentnego żeby coś do niego poczuć 

Miłość nie zna wielu granic 

nigdy nie wiemy co inna osobę w nas urzeknie. Uważam ze mądrość nie zawsze idzie w parze z inteligencja , a już tym bardziej wykształceniem.  Temat rzeka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli kobieta jest naprawdę inteligentna to wystarczy jej koleś z pełnym wzwodem, który wniesie szafę na czwarte piętro. Tak słyszałem od koleżanek z pracy. 

Bzdury jakieś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inteligencja to nie jest cecha zero-jedynkowa, ani do końca "równomierna". Wszystko zależy od tego jak dogadują się na co dzień, na ile ona jest inteligentna i czym to się objawia, a na ile on jest głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Kupę mnie obchodzi, co tam sobie zmyslasz głupia kozo.

A myślisz, że kogoś obchodzą te głupoty, które tu smarujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Do starej też się tak zwracasz albo do swoich córek krów? 

Stara to go już dawno pogonila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Już napisałem, jak bardzo mnie obchodzi opinia twoja, głupiej kozy co ryczy bez sensu. Nie dotarło? Jesteś głupia, nie potrafisz przedstawić ani jednego argumentu, że to co napisałem nie jest prawdą, tylko jak typowa chamka przechodzisz do wyzwisk. A teraz pewnie będziesz tu rzucała się, jak to ja strasznie ciebie obraziłem.

A kogo interesuje to co cię obchodzi a co nie? My się tylko śmiejemy z twojej głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

czy musi go postrzegać jako inteligentnego żeby coś do niego poczuć 

Musi być inteligentnym Misiem 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Zgłaszam do administracji.

Zglaszasz, że masz pełne jaja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

 

Zgłaszam chamstwo do administracji.

Zgłoś też siebie. Napisz, że jesteś na forum tylko po to, aby jak rasowy cham wyśmiewać innych.

Już raz cię zbanowali. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie napisała żadnej bluzgi cap to jest stara koza 🙂 Kobyła to koń, prostata choroba 🙂

Cap to jest samiec kozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jabłeczna u Ciebie widzę bluzgi poprawy się  🙂

zadne bluzgi 😡  jest pasożytem,jest od dawien dawna,tylko przeszkadza,wkurza nie tylko mnie,czemu nikt nie zrobi porządku z tym gościem?? I powtarzam nic mądrego nie pisze,tylko ciśnie każdemu,wbija igłę po to by sprowokować,no żesz 😡 Zwracam uwagę ostatni raz,bo jak nie to będę jedna z licznych użytkowników ktora zrobi spam w celu wnioskowania o zablokowania mu możliwości dostępu do tego forum. Chce siedzieć na kobiecym forum? Proszę bardzo.  Tylko niech się zachowuje inaczej a nie jak między swoimi..

Nie pierwszy raz on się tak zachowuje i nic to nie wniosi dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

A o mokrej łile sam pisał i chamstwem to nie było. Co za hipokryzja śmierdzacego capa. Chociaż to obraża bo kozy są naprawdę inteligentne. Tak mówili w programie. 

A wiesz, że tym razem to Res ma rację z tym chamstwem? Nazywając go capem obrażasz kozy. Czym te biedne zwierzęta sobie zasłużyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No nie używa bluzg tylko słowa z przyrody 🙂

Kobyła to jest regionalizm dla samicy konia klaczy. Cap to jest samiec kozy. A o w/w może używać co najwyżej  bluzgów. Pomyśl nad gramatyką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zglaszam do administracji za obraźliwe wpisy. A do ciebie i podobnych odnoszę się tak, jak na to zasługujecie.

Zgłaszaj. Pozdrów ich ode mnie,nie zdziw się jak Cię wysmieją boś śmieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Zglaszam do administracji za obraźliwe wpisy. A do ciebie i podobnych odnoszę się tak, jak na to zasługujecie.

Oj jaki wrazliwiec. Francuski pudelek ą ę...

Wyluzuj poslady Res. My się tylko śmiejemy z twojej głupoty.

A Jableczna napisała prawdę. Nie lubisz słuchać prawdy o sobie. Oj nie lubisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Zglaszam do administracji za obraźliwe wpisy. A do ciebie i podobnych odnoszę się tak, jak na to zasługujecie.

Aha. I jak będziesz zglaszal to nie zapomnij się przedstawic. Jako Rescator555...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zgłaszaj. Pozdrów ich ode mnie,nie zdziw się jak Cię wysmieją boś śmieszny

Jeszcze wam nie przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inteligencja i głupota nie są przeciwieństwami. To zupełne różne kategorie. Jeśli wg Twojego myślenia inteligencja = wykształcenie to nie ma szans na miłość. Za to odpowwiada hipergamia kobieca. Mężczyzna o niższym statusie społecznym niż kobieta nie kręci tej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boszzz co za zawiść i tutaj też wszyscy ...la swoje bzdury zapominając o temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Inteligencja i głupota nie są przeciwieństwami. To zupełne różne kategorie. Jeśli wg Twojego myślenia inteligencja = wykształcenie to nie ma szans na miłość. Za to odpowwiada hipergamia kobieca. Mężczyzna o niższym statusie społecznym niż kobieta nie kręci tej kobiety.

Nie do końca, osoba inteligentna potrafi analizować fakty i przewidywać, osobie głupiej nie tylko ciężej jest samodzielnie wyciągnąć wnioski, ale może mieć też problem ze zrozumieniem jak ktoś jej coś tłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie do końca, osoba inteligentna potrafi analizować fakty i przewidywać, osobie głupiej nie tylko ciężej jest samodzielnie wyciągnąć wnioski, ale może mieć też problem ze zrozumieniem jak ktoś jej coś tłumaczy

W takim przypadku wydaje mi się, że powinno się mówić o osobie mało inteligentnej a nie głupiej. Jak by popatrzeć osoby czarnoskóre mają niższe statystycznie IQ ale mogą mieć wiedzę choć nie umieć jej wykorzystać. Pytanie czy możemy traktować osoby z wyższym wykształceniem z góry jako inteligentnych? Pewna pani profesor mimo wykształcenia uważa, że osoby homoseksualne płodzą dzieci. Wystarczy poszukać na yt. Polecam można się pośmiać ale również popłakać nad polskim systemem oświaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W takim przypadku wydaje mi się, że powinno się mówić o osobie mało inteligentnej a nie głupiej. Jak by popatrzeć osoby czarnoskóre mają niższe statystycznie IQ ale mogą mieć wiedzę choć nie umieć jej wykorzystać. Pytanie czy możemy traktować osoby z wyższym wykształceniem z góry jako inteligentnych? Pewna pani profesor mimo wykształcenia uważa, że osoby homoseksualne płodzą dzieci. Wystarczy poszukać na yt. Polecam można się pośmiać ale również popłakać nad polskim systemem oświaty.

jakby nie patrzeć nie masz racji, sposób w jaki mierzone jest IQ zależy od tego w jaki sposób ktoś uczył się rozwiązywać zadania. Jako dorosły możesz trochę testów porozwiązywać i dostać 150 punktów jak jedna polska intelektualistka bez matury. 

Co do płodzenia dzieci, nie wiem czy wiesz, ale osoby homoseksualne mogą płodzić dzieci 😉 Przed in-vitro właśnie tak pary lesbijek zostawały matkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zgłaszam do administracji za obraźliwe wpisy.

Zapytaj jeszcze przy okazji ile razy możesz zmieniać nicki zanim Twoje IP będzie zablokowane i nie będziesz mieć możliwości wglądu na danym urządzeniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie się spiknijcie, złóżcie wniosek o swoją własną kategorię na kafe, np- będziemy wyzywać się od ... .. w i kooorew  zero szacunku i zrozumienia, chcesz być zmieszany z błotem to zapraszamy!!. Jak widać bylibyście bożyszczami w tym temacie. Dzięki temu ktoś kto zadaje Normalne pytanie, i oczekuje normalnej odpowiedzi zyskał by szansę żeby taką odpowiedź dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zgłaszam do administracji.

Klawisze Ci odpadną od ciągłego pisania tego samego :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jakby nie patrzeć nie masz racji, sposób w jaki mierzone jest IQ zależy od tego w jaki sposób ktoś uczył się rozwiązywać zadania. Jako dorosły możesz trochę testów porozwiązywać i dostać 150 punktów jak jedna polska intelektualistka bez matury. 

Co do płodzenia dzieci, nie wiem czy wiesz, ale osoby homoseksualne mogą płodzić dzieci 😉 Przed in-vitro właśnie tak pary lesbijek zostawały matkami. 

In- witro to rodzaj sztucznego zapłodnienia, do ktorego nadal potrzeba dwóch komórek (męskiej i żeńskiej), więc w związkach homo seksualnych nie może rodzić się dzieci. Równie dobrze pojedyńcza osoba przez adopcje mogła by "urodzić" dziecko bez kontaktu płciowego.

Badania naukowe pokazują wyraźną korelację między rasą a IQ. Natomiast Ty mylisz pojęcia inteligencja z wiedzą dodatkowo zestawiasz je obok pojęcia głupi błędnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×