Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wirtualna księżniczka

Czy w Polsce nie powinien być zakaz

Polecane posty

wszelkiego hejtu i wypisywania okrutnych bezdusznych postów i komentarzy?Czy ludzie sobie zdają sprawę z tego że słowa pisane też ranią,krzywdzą i wrażliwego człowieka mogą doprowadzić do załamania czy choroby?Przykład :pani Szydło-bardzo przeżyła ataki internautów na Jej rodzinę,syna który zrezygnował z kapłaństwa ,a tak naprawdę to dorosły człowiek i nikomu nic do tego jakiego dokonał wyboru...pani Szydło w związku z falą hejtu wycofała się na jakiś czas z życia politycznego,nadal jak się patrzy na Nią wydaje się być bardzo przygnębiona....czy nie uważacie że rządzący powinni coś z tym zrobić,karać ludzi którzy dobijają innych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

wszelkiego hejtu i wypisywania okrutnych bezdusznych postów i komentarzy?Czy ludzie sobie zdają sprawę z tego że słowa pisane też ranią,krzywdzą i wrażliwego człowieka mogą doprowadzić do załamania czy choroby?Przykład :pani Szydło-bardzo przeżyła ataki internautów na Jej rodzinę,syna który zrezygnował z kapłaństwa ,a tak naprawdę to dorosły człowiek i nikomu nic do tego jakiego dokonał wyboru...pani Szydło w związku z falą hejtu wycofała się na jakiś czas z życia politycznego,nadal jak się patrzy na Nią wydaje się być bardzo przygnębiona....czy nie uważacie że rządzący powinni coś z tym zrobić,karać ludzi którzy dobijają innych 

Uważamy. Jednak gorszego przykładu wybrać nie mogłaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Tylko kto niby ma decydować, co jest hejtem i okrutnym albo bezdusznym komentarzem. Bo taka na przykład Jableczna, znana chyba większości uczestnikow uważa, że nie wolno pisać tego, co ja denerwuje. Natomiast jej wolno już pisać co zechce, łącznie z chamskimi insynuacjami.

A taki Rescator555 czyli obecnie dePeyrac uważa, że jazda krytyka jego osoby to chamstwo i leci na skargę do administracji. Nie można pisać prawdy o Resie bo Res nie potrafi jej przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ci którzy wypisują obraźliwe komentarze o ludziach pobierających 500+ albo dobijają żony alkoholików czy przemocowcow pisząc :...ki,widocznie lubią takich,dobrze Im tak itp ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bo w ten sposob cenzura bardzo zafalszuje obraz realnego zycia, to ze ktos mowi to czy tamto jest nieuniknione i chcac nie chcac konieczne dla funkcjonowania zycia spolecznego, to nie zatrzyma ludzi przed checia wyrazania ich opini, nie wazne czy prawdziwych czy nie, ale tylko podgrzeje sytuacje i doprowadzi do istnej rewolucji na tle ograniczenia wolnosci slowa lub stworzy nielegalne szlaki obrotu informacji co bedzie jeszcze bardziej nasaczone nienawiscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Krytyka osoby na forum dyskusyjnym to jest właśnie hejt i chamstwo. Bo tematem dyskusji są jakieś sprawy lub czyjes poglądy a nie jakaś tam osoba, jej życie czy jej rodzina. W dodatku jeśli jest to krytyka oparta o zmyślenia. 

Wobec tego, pierwszy hejterze kafe sam się zgłoś do administracji. W końcu jak sam piszesz, jesteś tu tylko po to aby wyśmiewać ludzi, których uważasz za głupich.

To ile wyzwisk tu padło w stronę kobiet z twojej strony to masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś przykłady jego hejtu na kobiety? Jak dla mnie trzeba by było takie osoby po prostu zgłaszać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coooooooooooooooooooooooo. Mizoginizm typowy 😐 Jeden z facetów którzy nienawidzą kobiet. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Ja wyśmiewam głupie poglądy lub postawy tych ludzi. Albo głupstwa które wypisują. A to, jak żyją i kim są, to mi wisi.

Weź mnie nie rozsmieszaj Res. Jesteś hejterem i jesteś tu po to aby hejtowac Sam to niejednokrotnie przynales.

Poczytaj swoje wpisy. Jako Rescator555, Relattywisty czy dePeyraca.  Hejt, hejt i jeszcze raz hejt.

Za to jak się twoja głupotę krytykuje, napisze coś na temat twoich durnych poglądów, albo zauwazy sie oczywisty fakt twojej niskiej inteligencji i totalnej nieumiejetnosci czytania ze zrozumieniem to już jest obraza majestatu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Jeśli ktoś napisze, na przykład, że kobiety są głupie albo wredne, albo mają niewierność we krwi to będzie hejt ? Ktoś może tak uważać i ma prawo, by dzielić się tymi poglądami. W starej piosence był tekst " bo kobiety są podstępne i zdradzieckie". I śpiewała to kobieta. To był może hejt?

A jak sie napisze, ze Res jest głupim starym capem, bo tak uważa, to czy będzie to hejt? Wczoraj takie rzeczy zglaszales do administracji (która zalała cię ciepłym moczem). A było to jedynie wyrażenie poglądów przez różne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawność polityczna jest od tego by po prostu zostawić coś dla siebie by nie krzywdzić innych. Druga sprawa, ze sporo osób jest bardzo pomijanych, albo krzywdzone przez pewne wzorce. Mam nadzieję, że stereotypy o Polakach Cie nie krzywdzą, skoro poprawność polityczna jest taka zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Weź mnie nie rozsmieszaj Res. Jesteś hejterem i jesteś tu po to aby hejtowac Sam to niejednokrotnie przynales.

Poczytaj swoje wpisy. Jako Rescator555, Relattywisty czy dePeyraca.  Hejt, hejt i jeszcze raz hejt.

Za to jak się twoja głupotę krytykuje, napisze coś na temat twoich durnych poglądów, albo zauwazy sie oczywisty fakt twojej niskiej inteligencji i totalnej nieumiejetnosci czytania ze zrozumieniem to już jest obraza majestatu. 

Dopierd...lił się do mnie,ale wszyscy wiemy że największym hejterem to jest on. Ja tylko odpisuję mu zawsze tak jak on do nas. W dodatku przykładowo wczoraj powyzywał dziewczyny. I tak nazywanie kobiet gł.upimy to hejt i wyzwisko,bo kiedy ja do niego napisałam ze głu.pi to wielki krzyk że hejtuję 😂 Res,kiedy  wyzywasl ludzi i ciśnie poniżając to wszytko dobrze,Res zadowolony. Ale to on byl blokowany za hejty groźby i wyzwiska. Nie wybłyszczaj się Res  już bo każdy dobrze wie kim jesteś. I co zmyślasz? Nie zakazałam pisania czegoś co mnie denerwuje. Co mnie denerwują,to denerwuja mnie twoje hejty wymyślone wpisy do wszystkich,do WSZYSTKICH,do każdego sie przywalisz. Nie potrafisz czytać prawdy o sobie,nie cierpisz kiedy ktoś pisze prawdę na temat Twojej osoby. Mało tego,zezwalasz na hejty samemu sobie,ale kiedy ktoś inny atakuje w ciebie ta samą bronią to chowasz się za wymyśleniami i oskarżeniami. Typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Typowa zagrywka: każdy kto odważy się krytykować kobiety jest nazywany mizoginem. Ale jeśli nawet, to jeszcze nie ma nakazu podziwiania kobiet. A piosenkarka śpiewająca o tym, że kobiety są podstępne i zdradzieckie to też mizogin?

Sam siebie skrytykuj,zanim skrytykujesz inne osoby. Bo nie jestes osobą która może kogokolwiek krytykować,ty nie wyśmiewasz się z gł.upot kobiet. Ty chcesz robić z siebie typowego pajaca,trolla który karmi się takimi tekstami jak sam wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Typowa zagrywka: każdy kto odważy się krytykować kobiety jest nazywany mizoginem. Ale jeśli nawet, to jeszcze nie ma nakazu podziwiania kobiet. A piosenkarka śpiewająca o tym, że kobiety są podstępne i zdradzieckie to też mizogin?

Typowe zagrywka: każdy kto odważy się krytykować Resa jest nazywany chamem. Ale jeśli nawet to nie ma nakazu podziwiania Resa. 

A za piosenki o Rasie też się obrazales 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

W szachy z golebiem nie gram.

Faktycznie samemu ze soba kiepsko sie gra. Ale wtedy może byś w koncu wygrał. I mógłbyś się pochwalić, że Res wygrał z Resem 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w porządku z wypowiadaniem swojego zdania o ile kogos innego to nie obraża i nie atakujesz danej osoby, grupy itp. Poza tym wypowiadanie swojej opinii powinno jednak mieć gdzieś argumenty i to stojące na własnych nogach. Wszystko powinno odbywać się w ramach dyskusji, ale raczej tej grzecznej a nie rzucaniem w siebie mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

wszelkiego hejtu i wypisywania okrutnych bezdusznych postów i komentarzy?Czy ludzie sobie zdają sprawę z tego że słowa pisane też ranią,krzywdzą i wrażliwego człowieka mogą doprowadzić do załamania czy choroby?Przykład :pani Szydło-bardzo przeżyła ataki internautów na Jej rodzinę,syna który zrezygnował z kapłaństwa ,a tak naprawdę to dorosły człowiek i nikomu nic do tego jakiego dokonał wyboru...pani Szydło w związku z falą hejtu wycofała się na jakiś czas z życia politycznego,nadal jak się patrzy na Nią wydaje się być bardzo przygnębiona....czy nie uważacie że rządzący powinni coś z tym zrobić,karać ludzi którzy dobijają innych 

To takie smutne, że pani Szydło wydaje się bardzo przygnębiona. Na szczęście nie straciła syna, tylko musiała znieść to, że zmienił plany życiowe. No i na pocieszenie, jest przy unijnym korycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

To, że ktoś każda krytykę uważa za atak, to już inna sprawa. Oczywiście, że za każda wypowiadana opinia, powinny być argumenty na jej poparcie, to podstawa. I tym argumentom należy przedstawić kontrargumenty, aby wykazac, że przeciwnik w dyskusji nie ma racji. Jeśli jednak zamiast argumentów na temat, ktoś przechodzi do argumentów "ad personam" jest to właśnie moim zdaniem naruszenie zasad prowadzenia dyskusji, a jeśli są one w dodatku obraźliwe, jest to zwyczajne chamstwo.

Ja się z tym jak najbardziej zgadzam! Dla mnie jeżeli ktoś chce przekazać swoją opinię to powinien ją jakąś uargumentować, a nie obrażać wszystkich jak popadnie, tylko dlatego, że ma inne zdanie. Poza tym nie ukrywajmy, że prawda w dzisiejszych czasach jest bardzo względna. Czemu? Bo przede wszystkim żyjemy w bańkach informacyjnych, przez co każda z osób jest "atakowana" takimi informacjami, które mogą jaka zainteresować. Dobrze to widać na przykładzie fb, gdzie lajkując portale prawicowe dostajesz prawicowe informacje i strony które będą nawiązywały do takiego a nie innego stanu rzeczy. Przede wszystkim jeżeli chcemy w dyskusji mieć argumenty to warto sprawdzać źródła i badania. Nie mogę się np. zgodzić z tym, że ogółem poprawność polityczna jest zła, bo nie jest. Jeżeli chodzi o Panie XXL to przede wszystkim każdy przypadek jest inny - jedna kobieta będzie przytyta i będzie ćwiczyła by zadbać o swoje zdrowie, a inna będzie leżała na kapie i wcinała niezdrowe jedzenie. Lecenie z krytyką osób XXL nie powinno być na równie z krzywieniem się na wszystkie osoby otyłe. Co do sytuacji we Francji, to wypada sprawdzić badania. Tak się szczerze mówiąc narzeka na społeczeństwo tam, a zapominamy, że Polacy należą do najczęściej karanych osób w UK. Co do sytuacji osób czarnoskórych to są badania, gdzie wykazuje się większy odsetek przemocy wobec tego przekroju społeczeństwa ze strony Policji. Nikt nie jest bez winy, ale od tego jest próba asymiliacji wszystkich wspólnie. To, że młodzież czarnoskóra jest czesto w gangach też ma swoje podłoże i nawiązanie do zachowania osób białych wobec nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie XXL nie są zdrowe będąc otyłymi? TAK

Czy Muzułmanie broją w tej Francji? TAK

Osoby czarnoskóre mają obecnie większe przywileje większe niż biali? TAK

 

Teraz mówię właściwie do tego co napisałeś? Cała moja wiadomość wiązała się do tego, zeby nie oceniać wszystkich po części społeczeństwa. Osoby XXL mogą być zdrowe i chore, Muzułmanie we Francji są okay i nie, czarnoskórzy mają w cześci więcej przywilejów niż biali, ale części przywilejów białych nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli znowu rządzą wg. was zasady większości?  kto będzie bogiem i powie co jest dobra a co złe?xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×