Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
#Piotr#

Już jest kornowirus

Polecane posty

Nie wierzę, że leciała samolotem i jechała pociągiem wiedząc i bądąc na antybiotykach.. Zupełna bezmyślność.

W TVP nie ma, rząd ma spotkanie o 12.

Rada myj ręce to tylko tyle co mogą w przekazach powiedzieć napisać. 

Na to tylko staruchy umieraja

Nie można już tego słuchać. Ludzie popadający w psychozę, media które bombardują wiadomościami wywołującymi strach, dochodzi  do zbiorowego prania mózgu. Dlaczego ludzie nie potrafią wbić sobie do głowy ze koronawirus to trochę więcej niż zwykła grypa. Zaraża ale nie zabija masowo.

Jak zwykle niewiedza robi swoje, najłatwiej idzie nam  przyswajanie  muzyki hak z horroru, wycia karetek i scenariuszy jak z wojny. No nic, poczekamy, zobaczymy ile jeszcze.

• Like 1

Jednakże lepiej dmuchać na zimne. Jeśli powiedzmy wirus się zmutuje może z tego wyniknąć jakaś cholera. To, że to nie trąd to nie znaczy, że nie zabija... mamy konkretne tego przypadki. I nie tylko ludzie starzy na to umierają czy dzieci, pamiętacie tego chińskiego doktora okulistę, który alarmował o początku epidemii? Miał trzydzieści kilka lat.

• Like 1

Jednakże lepiej dmuchać na zimne. Jeśli powiedzmy wirus się zmutuje może z tego wyniknąć jakaś cholera. To, że to nie trąd to nie znaczy, że nie zabija... mamy konkretne tego przypadki. I nie tylko ludzie starzy na to umierają czy dzieci, pamiętacie tego chińskiego doktora okulistę, który alarmował o początku epidemii? Miał trzydzieści kilka lat.

A u mnie w aptece maseczek brak. Typowe:classic_rolleyes:

• Sad 1

Chyba, że go zamordowano. Mimo wszystko Republika Chińska to dalej reżim.

• Haha 1

A u mnie w aptece maseczek brak. Typowe:classic_rolleyes:

Bo tutaj potrzeba biznesmena psychopaty, który wie jak działa rynek i potrafi reagować w danej chwili. Zamiast korzystać na zbiorowej panice i sprzedawać maseczek ile wlezie to towaru brak... co za tępaki. 

Chyba, że go zamordowano. Mimo wszystko Republika Chińska to dalej reżim.

Przepraszam a co w tym śmiesznego? Przecież rząd tylko go uciszał i straszył więzieniem. Po bolku dla mnie wszystko jest możliwe. ;) A właściwie nie tylko po nim.

Dla mnie historia ta wygląda następująco:

Chiń /sko-amer /ykański ag/ ent zatrudnił się w ch/ ińskim laboratorium. Gdy uzyskał jeszcze większe zaufanie wła /dz, a przez to dostęp do tajn /ych badań, spowodował wyci/ ek wir /usa, albo lepiej-  jako pomysłodawca sam go spreparował - z pomocą taj /nych słu/ żb U/ S /A oczywiście, a potem dopro/ wadził do "wypadku". Być może sprawował doświadczenia na nietoperzach, które zarażone "wydostały się" na wolność - a wiadomo, w Chin/ ach bywają one przysmakiem, zwłaszcza w tych biedniejszych, wiejskich rejonach jak Wuhan. Tak ten oto koronawirus "wydostał się" z laboratorium i zaczął zbi /erać żn/ iwo.

W tamtym momencie chiń/ski rzą /d jest dalej święcie przekonany, że to on wpadł na pomysł przeprowadzania tych oto badań naukowych, z których w przyszłości dowolnie mógłby korzystać... - U /S/ A zależało na tym, by nie zwracać na siebie uwagi ani nie kierować żadnych pode/ jrzeń. Jednak w Chi/ nach niejaki bystry doktor odkrył to, co tak naprawdę zaczynało się dziać. A mianowicie koronawirusową pandemię. Alarmuje on i walczy o głos, który przez chińs/ kich polit/ yków tłumiony jest za wszelką cenę - w obawie o groźbę poniesi/ enie konsekw /encji ze strony całego świata- finalnie - jeszcze przed wymknięciem się sytuacji spod kontroli doktor okulista zostaje zamor /dowany. 

Tak aby uci=szyć sytuację, którą mają nadzieję opan=ować (przecież to tylko nietoperze). Jak wiadomo nie udaje im się to, a niewi=erz /ący prezy/dent komu/ nista Xi Jing/ping nazywa wirusa - szata/ nem.

W Stana /ch natomiast niespodziewanie i nagle gin/ ie wielka gwiazda koszykówki. A cała opinia publiczna pogrążona jest w żałobie. Nikt nie dostrzega niczego co dzieje się na świecie wokół, wszyscy widzą śmi/ erć amerykańskiej superstar. A dla reszty świata? - życie w Ameryce toczy się dalej. Nie ma przysłowiowej "ciszy przez burzą". Ame/ ryka chce odwrócić od siebie wszelkie podejrzenia. Dlatego tworzy sztuczną, drama /tyczną rzeczywistość. Uważam, że są tam pewne kręgi, które domyśliły się prawdy albo chociaż mogłyby mieć jakieś podejrzenia w stosunku do polity/  ków ameryka /ńskich, ale w momencie kiedy gin /ie ukochany Kobye... kto by myślał o koronie.

W tamtym momencie chiń/ski rzą /d jest dalej święcie przekonany, że to on wpadł na pomysł przeprowadzania tych oto badań naukowych, z których w przyszłości dowolnie mógłby korzystać... - U /S/ A zależało na tym, by nie zwracać na siebie uwagi ani nie kierować żadnych pode/ jrzeń. Jednak w Chi/ nach niejaki bystry doktor odkrył to, co tak naprawdę zaczynało się dziać. A mianowicie koronawirusową pandemię. Alarmuje on i walczy o głos, który przez chińs/ kich polit/ yków tłumiony jest za wszelką cenę - w obawie o groźbę poniesi/ enie konsekw /encji ze strony całego świata- finalnie - jeszcze przed wymknięciem się sytuacji spod kontroli doktor okulista zostaje zamor /dowany. 

Co za konspiracja jeszcze wywołasz III wojnę światowo lub jakiś chińczyk będzie Cię szukał 😁za wyciek info. 

Skoro maseczek nie ma to muszę sama je uszyć😄 Nie ma na co czekać, bo pan w aptece powiedział, że czeka na dostawę, ale między wierszami dał do zrozumienia , że nie załapię się😂

Durnie, nie widzicie co tu się dzieje? Zwykłe okradanie tępaków z kasy na giełdach gdy masa amatorów nakupiła napompowane akcje. To taki drugi przekręt jak w 9/11, lub w 2009 z "kryzysem". Goldman każe kupować bo sami sprzedają i nie mają komu, oj tępe bydło z ludzi niestety. Nie ma żadnego koronawirusa to wszystko jest fikcja wyprodukowana przez hollywood w celu kontroli bydła. Kto ma rozum i nim myśli to widzi co tu się dzieje. Zwykła masywna kradzież w białych rękawiczkach.

Se źródłem prawdy...po co siejesz panike skoro nawet nazwy nie znasz poprawnej? Poza tym czy można gdzieś zobaczyć dokładne dane ofiar czyli w jakim były wieku i czy były już na coś chore? Bo to ma niebagatelne znaczenie. Jeśli ktoś leczył się onkologiczne np. to byle wirus może to zabić.

Se źródłem prawdy...po co siejesz panike skoro nawet nazwy nie znasz poprawnej? Poza tym czy można gdzieś zobaczyć dokładne dane ofiar czyli w jakim były wieku i czy były już na coś chore? Bo to ma niebagatelne znaczenie. Jeśli ktoś leczył się onkologiczne np. to byle wirus może to zabić.

Albo chorzy na AIDS. 

Co za konspiracja jeszcze wywołasz III wojnę światowo lub jakiś chińczyk będzie Cię szukał 😁za wyciek info. 

Konspiracja?!? Poczekaj, badacze wykonujący eksperymenty naukowe z wirusami dopuszczają do ich wycieku..??? Przecież to się nie trzyma ani kupy ani doopy. To właśnie oni najbardziej zdają sobie sprawę z gigantycznego niebezpieczeństwa związanego z wyciekiem i za przeproszeniem - srają w gacie na myśl o wejściu do laboratorium i stykaniu się z tymi mikrobami choćby w całkowitej ochronie i izolacji jaką daje skafander. To jak to jest możliwe, że ludzie najbardziej odpowiedzialni za stworzenie czegoś tak niebezpiecznego dopuszczają do wirusa kogoś kto jest tak lekkoduszny, nierozważny i potrafi popełnić aż tak ogromny błąd? Przykładowo jakiegoś niezdarnego technika. Odpowiedź jest jedna. Nie robią tego absolutnie. To, że wirus "wydostał" się na zewnątrz to sprawka naukowca-agenta-psychopaty, który dla dobra misji jest gotów na wszystko. To taki zły 007. On wkrada się w łaski jako inteligentny naukowiec, to on reżyseruje całe przedsięwzięcie i to on uwalnia wirusa. I moją wyobraźnię😀- tylko, mam nadzieję.😐

Napisano (edytowany)

Albo chorzy na AIDS. 

Konspiracja?!? Poczekaj, badacze wykonujący eksperymenty naukowe z wirusami dopuszczają do ich wycieku..??? Przecież to się nie trzyma ani kupy ani doopy. To właśnie oni najbardziej zdają sobie sprawę z gigantycznego niebezpieczeństwa związanego z wyciekiem i za przeproszeniem - srają w gacie na myśl o wejściu do laboratorium i stykaniu się z tymi mikrobami choćby w całkowitej ochronie i izolacji jaką daje skafander. To jak to jest możliwe, że ludzie najbardziej odpowiedzialni za stworzenie czegoś tak niebezpiecznego dopuszczają do wirusa kogoś kto jest tak lekkoduszny, nierozważny i potrafi popełnić aż tak ogromny błąd? Przykładowo jakiegoś niezdarnego technika. Odpowiedź jest jedna. Nie robią tego absolutnie. To, że wirus "wydostał" się na zewnątrz to sprawka naukowca-agenta-psychopaty, który dla dobra misji jest gotów na wszystko. To taki zły 007. On wkrada się w łaski jako inteligentny naukowiec, to on reżyseruje całe przedsięwzięcie i to on uwalnia wirusa. I moją wyobraźnię😀- tylko, mam nadzieję.😐

Skąd Ty to bierzesz 😁 wyobraźnia pociągnie Cię w psychozę.Ciii uspokój się i pomyśl o maseczkach 😉skąd wziąść 

Edytowano przez Lauraa

Skąd Ty to bierzesz 😁 wyobraźnia pociągnie Cię w psychozę.Ciii uspokój się i pomyśl o maseczkach 😉skąd wziąść 

Psychoza😉 to jak wyobrażasz sobie badania nad śmiertelną bronią biologiczną? Naukowcy przychodzą, podają sobie ciastko i kawę, a w międzyczasie notują obserwowane od czasu do czasu patogeny... tak?😉

Czy raczej wchodzą do sterylnego laboratorium, w uszczelnionym po zęby skafandrze i dbają o to, by jakiś wirus nie wlazł mu za kołnierz...;) W każdym razie do takiego laboratorium nie wchodzi również nikt - komu przed wirusem trzęsą się ręce ze strachu, ponieważ nikt taki nie chciałby się tam znaleźć.

Albo chorzy na AIDS. 

Mi się też tak wydaje. Mało, jestem pewny że wirus sam się nie rozprzestrzenił z nietoperzy czy węży. Ktoś mu w tym pomógł.

Nie strasz 🙄od samego słuchania człowiek może zachorować 😉

Nie strasz 🙄od samego słuchania człowiek może zachorować 😉

W Polsce pewnie trochę ludzi starszych i już chorych na przewlekłe choroby umrze jak tego wirusa złapie. Wydaje mi się że tak max 1000 zanim opanują to świństwo. Młodzi i zdrowi nie mają się za bardzo czego bać.

W Polsce pewnie trochę ludzi starszych i już chorych na przewlekłe choroby umrze jak tego wirusa złapie. Wydaje mi się że tak max 1000 zanim opanują to świństwo. Młodzi i zdrowi nie mają się za bardzo czego bać.

Nie chodzi o strach tylko o to jak świat łyka wszystko to, co się mu podsunie (w tym wypadku i w przenośni i dosłownie😢)

Przecież to, że po życiu na ziemi będziemy trwali w niejakiej formie energetycznej nie znaczy, że życie w formie fizycznek jest nic niewarte... wprost przeciwnie, to życie to cud tak profanowany, że nie można tego znieść. Każda forma energii "marzy" o tym, by móc narodzić się w majestacie świata fizycznego, doznawać je wszystkimi cielesnymi zmysłami i namiętnie oraz od nowa odkrywać duchowe tajemnice. Większość z nas uzna to za wyimaginowane wizje, ale przecież to jest jasne i logiczne. Jedyny, który o tym wiedział to Nikola Tesla. Być może i inni geniusze, ale to i tak znikomy procent świadomości ludzkiej w przeliczeniu na Ziemianina albo lepiej - Człowieka.

I ich szkoda, każdego szkoda. 

Przecież to, że po życiu na ziemi będziemy trwali w niejakiej formie energetycznej nie znaczy, że życie w formie fizycznek jest nic niewarte... wprost przeciwnie, to życie to cud tak profanowany, że nie można tego znieść. Każda forma energii "marzy" o tym, by móc narodzić się w majestacie świata fizycznego, doznawać je wszystkimi cielesnymi zmysłami i namiętnie oraz od nowa odkrywać duchowe tajemnice. Większość z nas uzna to za wyimaginowane wizje, ale przecież to jest jasne i logiczne. Jedyny, który o tym wiedział to Nikola Tesla. Być może i inni geniusze, ale to i tak znikomy procent świadomości ludzkiej w przeliczeniu na Ziemianina albo lepiej - Człowieka.

No proszę aż się zdziwiłem bo sam mam bardzo podobne zdanie. Wręcz jestem przekonany że pożyciu na ziemi istnieje życie w innej formie, nie fizycznej ale nie chcę tego rozwijać na tym forum.

I ich szkoda, każdego szkoda. 

No właśnie. Dlatego nie powinno się bagatelizować tego zagrożenia tylko myśleć też o innych. Chociażby nie latać bez wyraźnego powodu w obszary gdzie już jest epidemia.

https://youtu.be/rrdKaYNvtAY  gra też już jest 😱

No proszę aż się zdziwiłem bo sam mam bardzo podobne zdanie. Wręcz jestem przekonany że pożyciu na ziemi istnieje życie w innej formie, nie fizycznej ale nie chcę tego rozwijać na tym forum.

Nie chodzi o to, tylko o to, że każda forma pragnie narodzić się w formie fizycznej (choćby kolejny raz). Nawet sam Bóg tego zapragnął - dlatego zszedł na Ziemię w postaci Chrystusa, a przy okazji przyłączył się do walki między dobrem, a złem. Po swojemu, czyli z rozmachem boskim.

Aczkolwiek to nie ten temat, o którym rozmawialiśmy i nie chcemy robić misz maszu... Czy chcemy?😁

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować