Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nnnnl

Jak namówić dziewczynę na seks?

Polecane posty

Jesteśmy już dojrzali mam po ok. 30 lat a Ona nie chce uprawiać ze mną seksu. Nie wiem już co robić. Najwidocznie Ona nie chce ze mną tego zrobić, bo na pewno nie jest to kwestią podniecenia skoro potrafię ja doprowadzić do orgazmu. Mam dać jej jeszcze więcej czasu skoro to już trwa od 7 miesięcy?Jestem w niej zakochany i też nie potrafiłbym zostawić z powodu braku współżycia, ale jednak męczy mnie ta sytuacja. Dzisiaj znowu się spotykam i już nawet prezerwatywy nie będę że sobą zabierał skoro i tak nic z tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z nią o tym oboje jesteście dorośli. Rozmowa nie boli. Forum tu ci w niczym nie pomoże 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Porozmawiaj z nią o tym oboje jesteście dorośli. Rozmowa nie boli. Forum tu ci w niczym nie pomoże 😊

Kiedy on woli pisać o tym na forum. Później znów będzie ze 6 godzin ocierała się o niego i tyle z tego seksu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy90

7 m-cy to jeszcze nie tak dlugo, rozni sa ludzie, moze ona potrzebuje tego czasu wiecej, jest po 30 wiec moze  za soba jakies nieciekawe doswiadczenia z przeszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kiedy on woli pisać o tym na forum. Później znów będzie ze 6 godzin ocierała się o niego i tyle z tego seksu 🙂

 

Dzisiaj nawet obcierania nie było, całowania też nie. Chyba faktycznie trzeba z nią porozmawiać jak i czy Ona widzi to dalej 🙁. Szkoda, że wy tego nie wiecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dzisiaj nawet obcierania nie było, całowania też nie. Chyba faktycznie trzeba z nią porozmawiać jak i czy Ona widzi to dalej 🙁. Szkoda, że wy tego nie wiecie. 

A może ona w głębi serca chce z Tobą uprawiać seks ale mysli ze to Ty taki zamknięty? 

Biedna juz sie nawet nie chce ocierać. Zapewne myśli "ile jeszcze mam odstawiać ten cyrk i ocierać się o pasek zanim on mnie przeleci"

Mówię Ci, zastanów sie nad tym 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A może ona w głębi serca chce z Tobą uprawiać seks ale mysli ze to Ty taki zamknięty? 

Biedna juz sie nawet nie chce ocierać. Zapewne myśli "ile jeszcze mam odstawiać ten cyrk i ocierać się o pasek zanim on mnie przeleci"

Mówię Ci, zastanów sie nad tym 😁

Ty to już mi lepiej w głowie nie mieszaj. 

Wiele razy pisałem, że próbowałem rozpiąć rozporek czy nawet ręka złapać gdzie trzeba to nie chciała. Jak pytałem wprost o seks to też odpowiadała, że za wcześnie z albo że dzisiaj nie.... A teraz już nawet brak czułosci no hmmm może to już tylko przyjaźń, chociaż z drugiej strony czy spotykając się 2 razy w tygodniu zawsze muszą być czułosci? Może nie miała ochoty po pracy zmęczona iw ogóle a z drugiej strony może to już tylko przyjaźń. Może w końcu zrozumiała, że ja się do związku nie nadaje, ale tym bardziej będzie mi teraz żal, że chociaż raz tego seksu z nią nie miałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przepraszam. Doprowadzasz ją do orgazmu bez seksu, czyli jak, przez nos czy jeszcze inny niekonwencjonalny sposób?

Przez ocieranie. To taki seks przez ubranie. I uprzedzając niepotrzebne pytania nie wynika to z chęci zaoszczędzenia na prezerwatywach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Dzisiaj nawet obcierania nie było, całowania też nie. Chyba faktycznie trzeba z nią porozmawiać jak i czy Ona widzi to dalej 🙁. Szkoda, że wy tego nie wiecie. 

Może jakiś inny ją zaspokoił i była po orgazmie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak namówić dziewczynę na seks?

Najlepszy jest chloroform... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×