Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sam15

Związek 25 latka z 30 latkom.

Polecane posty

Gość pari

Robicie taką polewkę a chłopak poważnie pytał😄

 

Co o tym myślicie ?? 

Nie myśl, tylko działaj (nie poddawaj się stereotypom)🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku moich rodziców jest taka właśnie ,różnica wieku .Mama, z tego powodu  ma trochę kompleksy .Jeżeli ,dziewczynie  odpowiada ,że jesteś młodszy, to czemu ,nie ?Znam małżeństwo, gdzie kobieta jest 10 lat starsza i on świata poza nią ,nie widzi .Ta kobieta jest śliczna ,to tak na marginesie 🙂.                                                                Zrobiłeś błąd w tytule , stąd ironiczne pierwsze dwa posty .30 latką nie 30 latkom .Nie przejmuj się .Powodzenia Ci życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W przypadku moich rodziców jest taka właśnie ,różnica wieku .Mama, z tego powodu  ma trochę kompleksy .Jeżeli ,dziewczynie  odpowiada ,że jesteś młodszy, to czemu ,nie ?Znam małżeństwo, gdzie kobieta jest 10 lat starsza i on świata poza nią ,nie widzi .Ta kobieta jest śliczna ,to tak na marginesie 🙂.                                                                Zrobiłeś błąd w tytule , stąd ironiczne pierwsze dwa posty .30 latką nie 30 latkom .Nie przejmuj się .Powodzenia Ci życzę . 

Zastanawiam się jeszcze nad jedną rzeczą , mianowicie chodzi o dzieci wiadomo że im starsza kobieta to już nie jest tak kolorowo , czas najlepszy na rodzenie powoli przemija🤔 .  Błąd wiem 😂 przyznaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Zastanawiam się jeszcze nad jedną rzeczą , mianowicie chodzi o dzieci wiadomo że im starsza kobieta to już nie jest tak kolorowo , czas najlepszy na rodzenie powoli przemija🤔 .  Błąd wiem 😂 przyznaje się.

A jeśli chciałbyś dzieci to kiedy? Za rok czy dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zastanawiam się jeszcze nad jedną rzeczą , mianowicie chodzi o dzieci wiadomo że im starsza kobieta to już nie jest tak kolorowo , czas najlepszy na rodzenie powoli przemija🤔 .  Błąd wiem 😂 przyznaje się.

Czasy się zmieniły i teraz właśnie ,wiele kobiet rodzi pierwsze dziecko po 30 tym roku życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ona cię w ogóle chce i bierze pod uwagę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znam malzenstwo, gdzie oni sie poznali kiedy on byl w 7 klasie, a ona zaczynala prace jako nauczycielka w jego szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

znam malzenstwo, gdzie oni sie poznali kiedy on byl w 7 klasie, a ona zaczynala prace jako nauczycielka w jego szkole

10 lat różnicy?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

10 lat różnicy?😄

tak chyba cos kolo tego, obecnie 35 lat po slubie u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a ona cię w ogóle chce i bierze pod uwagę? 

Właściwie to ona mnie już jakiś czas chyba podrywa . nieraz coś przygaduje, to macha jak mnie widzi i się uśmiecha , ciągle zerka na mnie , i cały czas stara się bym zwrócił na nią uwagę 🤔 ech gdyby człowiek znał się na tym to by wiedział 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Właściwie to ona mnie już jakiś czas chyba podrywa . nieraz coś przygaduje, to macha jak mnie widzi i się uśmiecha , ciągle zerka na mnie , i cały czas stara się bym zwrócił na nią uwagę 🤔 ech gdyby człowiek znał się na tym to by wiedział 😏

Nie podoba ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Właściwie to ona mnie już jakiś czas chyba podrywa . nieraz coś przygaduje, to macha jak mnie widzi i się uśmiecha , ciągle zerka na mnie , i cały czas stara się bym zwrócił na nią uwagę 🤔 ech gdyby człowiek znał się na tym to by wiedział 😏

I co na tej podstawie myślisz że marzy o związku z tobą? Buahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

I co na tej podstawie myślisz że marzy o związku z tobą? Buahaha 

Bez przesady😄 To są jawne oznaki sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cholera ja tam wie co jej po głowie chodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bez przesady😄 To są jawne oznaki sympatii.

Gów/no nie oznaki a dureń pyta o związek, a pewnie nigdy z nią nie gadał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha ha 😂😂😊🤣🤣🤣🤣 zostawię to bez komentarza . Ciężko by było pracować razem bez rozmowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Gów/no nie oznaki a dureń pyta o związek, a pewnie nigdy z nią nie gadał 

Jaki ty miły, no do rany przyłóż😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jaki ty miły, no do rany przyłóż😂

Bo to kolejny typek który polenia ten sam błąd i roi sobie miłość bo się panna uśmiechnęła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Bo to kolejny typek który polenia ten sam błąd i roi sobie miłość bo się panna uśmiechnęła 

Ale z tego co czytam to on nawet nie jest zbyt zainteresowany jej zabiegami😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mlody jestes jesli myslisz o czyms na stale jak malzenstwo to bardzo zalezy mi osobiscie to by przeszkadzalo, najlpeiej jak kobieta jest mlodsza.

Spokojnie, nie spiesz sie na pewno jeszcze kogos poznac, grunt to obracac sie wsrod ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×