Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Lepiej smucić się i kochać, niż żyć bez miłości w szczęściu.

Opcję nr 2 poproszę.

Stawiam na Tolka Banana

Opcję nr 2 poproszę.

To dla Ciebie jakaś starsza Pani lub Pan potrzebująca opieki, a na pewno zapewni Tobie szczęście 😉

Stawiam na Tolka Banana

Jeśli mowa o bananie to pewnie bramka nr 1 🙂

To dla Ciebie jakaś starsza Pani lub Pan potrzebująca opieki, a na pewno zapewni Tobie szczęście 😉

Nie wiem, skąd ten wniosek, nie lubię się nikim opiekować. Po prostu nie kochać wydaje mi się wygodne, prze co atrakcyjne.

Ja w ogóle nie za wiele wiem o szczęściu, ale właśnie to kiedyś miłość dała mi je. Myślę, że dla mnie nie ma szczęścia bez miłości akurat. Musiałabym być inną osobą.

Dla jednego szczęściem jest mieć pełny portfel ale w samotności jeść każdy posiłek a dla kogoś innego szczęściem to być przy osobie którą po prostu kocha bez której życie nie ma sensu. Racja miłość to szczęście tylko mowa o czystej, prawdziwej, bezinteresownej

Nie wiem, skąd ten wniosek, nie lubię się nikim opiekować. Po prostu nie kochać wydaje mi się wygodne, prze co atrakcyjne.

Rozumiem że dla Ciebie szczęściem jest po prostu nikogo niekochanie, nie być dla nikogo, po prostu sam/a ze sobą bez względu na środki finansowe, materialne

Rozumiem że dla Ciebie szczęściem jest po prostu nikogo niekochanie, nie być dla nikogo, po prostu sam/a ze sobą bez względu na środki finansowe, materialne

Mniej więcej. Miłość to duże ryzyko bólu.

Atrakcyjne, jak jest ciekawe😄

Mniej więcej. Miłość to duże ryzyko bólu.

Masz prawo, wolna wola.

Nie ma miłości bez cierpienia, jeżeli taka jest to nie miłość a przyzwyczajenie

Masz prawo, wolna wola.

Nie ma miłości bez cierpienia, jeżeli taka jest to nie miłość a przyzwyczajenie

Zdefiniujesz miłość?

• Like 1

Zdefiniujesz miłość?

Miłość to smutek, radość, cierpienie i szczęście ale też spokój bez względu na sytuacje bo wiesz że kochasz i jesteś kochany, wiesz że potrzebujesz i jesteś potrzebny, że jesteś wsparciem i także możesz na nie liczyć. Tak uważam i to moja definicja, a nie wklejona z google

Emocje(jakieś)- są zawsze o wszędzie

radzenie sobie z nimi to zupełnie inna kwestia

Miłość to smutek, radość, cierpienie i szczęście ale też spokój bez względu na sytuacje bo wiesz że kochasz i jesteś kochany, wiesz że potrzebujesz i jesteś potrzebny, że jesteś wsparciem i także możesz na nie liczyć. Tak uważam i to moja definicja, a nie wklejona z google

Ograniczenie potrzeb ułatwia ich zaspokojenie. A co jeśli kochasz, a nie jesteś kochany? A co jeśli miłość nie wiąże się z wzajemnością właśnie?

Ograniczenie potrzeb ułatwia ich zaspokojenie. A co jeśli kochasz, a nie jesteś kochany? A co jeśli miłość nie wiąże się z wzajemnością właśnie?

Właśnie o tym pisałem, jest smutkiem, cierpieniem. Gdyby każda miłość była odwzajemniona to wszyscy ludzie byliby szczęśliwi. Pomyśl ile jest związków bez miłości i żyją, myślisz że towarzyszy im szczęście czy raczej przywiązanie

Właśnie o tym pisałem, jest smutkiem, cierpieniem. Gdyby każda miłość była odwzajemniona to wszyscy ludzie byliby szczęśliwi. Pomyśl ile jest związków bez miłości i żyją, myślisz że towarzyszy im szczęście czy raczej przywiązanie

Myślisz, że miłość jest wieczna? Myślę, że przywiązanie to jeden z etapów miłości.

Napisano (edytowany)

Lepiej kochać i stracić niż nigdy nie dowiedzieć się co to miłość. 

A tak poza tym,  to szczęście ma różne definicje. Jedni uwielbiają życie singla,  a inni nie wyobrażają go sobie bez miłości. Więc Twoje pytanie to coś w stylu: wolicie serniczek czy jabłecznik? To kwestia upodobań i charakterów. 

Edytowano przez błękitnaa
  • Like 1

Lepiej kochać i stracić niż nigdy nie dowiedzieć się co to miłość. 

A tak poza tym,  to szczęście ma różne definicje. Jedni uwielbiają życie singla,  a inni nie wyobrażają go sobie bez miłości. Więc Twoje pytanie to coś w stylu: wolicie serniczek czy jabłecznik. To kwestia upodobań i charakterów. 

Racja, w pełni się z tym zgadzam 🙂

Zapytałem co kto by wybrał jeśli miałby możliwość. Oczywiste że ktoś kto nie spotkał miłości napisze że woli być singlem, a drugi woli związek oparty na przywiązaniu, przyzwyczajeniu bo poznał czym tak naprawdę jest szczęście itpd. Pozdrawiam 😉

• Like 1

Racja, w pełni się z tym zgadzam 🙂

Zapytałem co kto by wybrał jeśli miałby możliwość. Oczywiste że ktoś kto nie spotkał miłości napisze że woli być singlem, a drugi woli związek oparty na przywiązaniu, przyzwyczajeniu bo poznał czym tak naprawdę jest szczęście itpd. Pozdrawiam 😉

To nawet nie jest kwestia tego,  że ktoś nie spotkał miłości więc woli być singlem. Mnóstwo takich singli marzy o miłości. Mówię o tych,  którzy są sami z wyboru. 

Miłość to nie jest tylko przywiązanie i przyzwyczajenie. To jej następstwo. 

bo poznał czym tak naprawdę jest szczęście itpd. Pozdrawiam 😉🙂

Już mówiłam,  że szczęście ma mnóstwo definicji. A napisałeś to jakby z autopsji. 

Smutek z miloscia prawdziwa nie idzie w parze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się