Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
CamiZeb

Pomoc w sprawie trądziku

Polecane posty

Hej wam! Chciałam się dowiedzieć coś o leczeniu Epiduo. Jestem po kuracji izotekiem lecz po zakończeniu brania tabletek trądzik wrócił wybciutko. Moja pani dermatolog powiedziała że mam zakupić Epiduo i żel punktowy Clindance.Co sądzicie o epiduo w takim połączeniu. Jak ono działa? Ile trwa taka kuracja i kiedy zobaczę efekty? Jeszcze jedno czy jest możliwość Że pozbędę się go a nie wroci za miesiąc od zakończenia ?

Edytowano przez CamiZeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestes na jakiejs odpowiedniej diecie? Stosujesz cos do pielegnacji skory oprocz tego co ci przepisano? Bo przydalyby sie jakies kosmetyki nawilżające i odzywiajace skore. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jakiejś  zaplanowanej diety ale sama zwracam dużo uwagę na to co jem. Wykluczyłam wszystkie słodycze i nie podjadam jak jest okazja. Oczywiście nie jem też śmieciowego żarcia jak to się mówi np KFC itp. Jeśli chodzi o pielęgnacje to stosuje produkty z Avene i La Roche - Posay. Na tą chwile czoło mam czyste ale policzki i broda to jedna wielka masakra 

Edytowano przez CamiZeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peeling kawitacyjny- mojej córce pomógł.Wszystkie antybiotyki osłabiają organizm który w efekcie przestaje się bronić i dochodzi do wznowy.Po antybiotykach miała bardzo złą morfologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×