Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Siema szukam dziewczyn mężatek i nie tylko które są zainteresowane na małe co nieco we dwoje 

Jeśli świadomie zamierzasz komuś przelecieć dziewczynę zamiast poszukać wolnej to jesteś jednostką nadającą się do kastracji ewentualnie eksterminacji w trybie natychmiastowym. Jeśli sam do tego dojdziesz to 180 tabletek tianeptyny pomieszanej z wódką załatwi sprawę, choć w przypadku ludzi takich jak ty jest to zbyt łagodne zejście. Może lepiej coś innego.

Napisano (edytowany)

Jeśli świadomie zamierzasz komuś przelecieć dziewczynę zamiast poszukać wolnej to jesteś jednostką nadającą się do kastracji ewentualnie eksterminacji w trybie natychmiastowym. Jeśli sam do tego dojdziesz to 180 tabletek tianeptyny pomieszanej z wódką załatwi sprawę, choć w przypadku ludzi takich jak ty jest to zbyt łagodne zejście. Może lepiej coś innego.

Kyrie elejson.... Ktoś ci kobietę podprowadził że tak mu źle życzysz😮

Potraktuj to jako żart bo ten post miał raczej a nawet na pewno wywołać burzę.

Niestety zgubiło go określenie " i nie tylko" a niestety zwierzęta ani martwa natura posiadająca przysłowiową wolną dziurę nie mają możliwości się tu zalogować😃

Edytowano przez M o o n

Siema szukam dziewczyn mężatek i nie tylko które są zainteresowane na małe co nieco we dwoje 

Nie każda mężatka lubi pić miód w towarzystwie obcego Kubusia Puchatka. 

Są takie jednostki na świecie i nic z tym nie zrobisz. Takie których kręci bzykanie się z zajętymi osobami. Zdarzają się tacy zarówno kobiety jak i faceci. Podobno podłoże jest w kompleksach z dzieciństwa. 

Sam kilkanaście lat temu tego doświadczyłem. Koleżanka ze szkolnej ławki, podkochiwałem się w niej. Po latach, gdy już kończyłem studia i miałem fajny, udany związek, spotkałem ją przypadkiem. Odnowiliśmy znajomość, która przerodziła sie w kilkumiesięczny romans. Brzydziłem sie sobą że zdradzam, ale brnąłem w to, w dodatku zacząłem doszukiwać sie wad w mojej, dotychczas idealnej dziewczynie, przez co zwiazek zaczął sie sypać, aż ostatecznie sie rozwalił. Nie żałowałem wtedy rozstania, bo wiedziałem że jest koleżanka. Tymczasem ona, gdy sie dowiedziała, że sie rozstałem, zakończyła naszą intymną relacje. Długo mnie zwodziła dlaczego już nie chce, aż w końcu przyznała się że po prostu jako singiel nie jestem dla niej wystarczająco atrakcyjny, bo ją najbardziej podnieca gdy robi to z zajętym, że zajęty dla niej zdradza swoją partnerke i dobiła że nie jestem i nigdy nie byłem jeden i jest jeszcze kilku, a na dowód pokazala mi SMSy z trzema innymi facetami. 

Dlugo nie mogłem sie pogodzić dlaczego tak jest i szukałem różnych tematów o tym w sieci. I kiedys dokopałem sie, że to kompleksy z dzieciństwa i to by sie zgadzało, bo przez cale lata szkolne byla wysmiewana ze ma najmniejsze cycki w klasie. Chociaz piekna z buzi i figury to cyckow prawie brak, miala straszne kompleksy a dodatkowo ją wysmiewali. 

Pewnie autor jesli nie jest prowokatorem, może miec podobny problem. 

Nie każda mężatka lubi pić miód w towarzystwie obcego Kubusia Puchatka. 

Dlaczego ja tak jednoznacznie odebrałem ten post. Albo przez dział na którym został umieszxzony albo przez ten drugi post pełen nieskrywanej dezaprobaty. A tu faktycznie chodzi tylko by wpaść na małe co nieco do wykwintnej restauracji celem zwykłej "konsumpcji" i poszukiwana ma dotrzymać towarzystwa a w ramach podziękiwania za tak urocze towarzystwo  bedzie musiała "pokryć" koszty. Bardzo wyszukany plan.

Dlaczego ja tak jednoznacznie odebrałem ten post. Albo przez dział na którym został umieszxzony albo przez ten drugi post pełen nieskrywanej dezaprobaty. A tu faktycznie chodzi tylko by wpaść na małe co nieco do wykwintnej restauracji celem zwykłej "konsumpcji" i poszukiwana ma dotrzymać towarzystwa a w ramach podziękiwania za tak urocze towarzystwo  bedzie musiała "pokryć" koszty. Bardzo wyszukany plan.

Odbieraj sobie jak chcesz, a mówiąc "faktycznie" musiałbyś być autorem postu żeby o tym wiedzieć. 

Napisano (edytowany)

Odbieraj sobie jak chcesz, a mówiąc "faktycznie" musiałbyś być autorem postu żeby o tym wiedzieć. 

No to teraz namieszaliście mi w głowie w jakim celu on szuka.

Faktycznie to nie jestem autorem ale swoje wiem że co nieco to warto wcześniej "przed" spożyć i naturalnie tylko w miłym damskim towarzystwie.

Kto ma płacić to już nie będę wspominał😄

Edytowano przez M o o n

No to reraz namieszaliście mi w głowie w jakim celu on szuka.

Faktycznie to nie jestem autorem ale swoje wiem że co nieco to warto wcześniej "przed" spożyć i naturalnie tylko w miłym damskim towarzystwie.

Jednego jestem pewna komunikacja ma to do siebie, że odbiorca ma inny tok myślenia. Natomiast, żeby wszystko było czytelne, autor musiałby swoją wypowiedź rozłożyć na czynniki pierwsze. A komu się chce to robić więc jaka treść taka odpowiedź. 

Napisano (edytowany)

Jednego jestem pewna komunikacja ma to do siebie, że odbiorca ma inny tok myślenia. Natomiast, żeby wszystko było czytelne, autor musiałby swoją wypowiedź rozłożyć na czynniki pierwsze. A komu się chce to robić więc jaka treść taka odpowiedź. 

Rozłożyć to on chce co innego i nie traci czasu na dyrdymały ale najlepiej jak sobie, rzeczowo nazywając, chłopina zwali a nie się ma publicznie poniżać

Edytowano przez M o o n

Rozłożyć to on chce co innego i nie traci czasu na dyrdymały ale najlepiej jak sobie, rzeczowo nazywając, chłopina zwali a nie się ma publicznie poniżać

To już nie do restauracji 😮zadziwajace jak szybko można zmienić zdanie. Rozłożyć to on może sobie raty rtv. 

Napisano (edytowany)

To już nie do restauracji 😮zadziwajace jak szybko można zmienić zdanie. Rozłożyć to on może sobie raty rtv. 

Zaskoczę Cię zapewne ale nie, przed masturbacją nie ma potrzeby zaliczać restauracji. Po jak najbardziej bo na stolikach zwykle są chusteczki.

W jego wieku to rozkładałem na czynniki pierwsze rower albo inną zabawkę.

Edit. Jednak masz rację. Lepiej wcześniej zdobyć te chusteczki😁

Edytowano przez M o o n

Zaskoczę Cię zapewne ale nie, przed masturbacją nie ma potrzeby zaliczać restauracji. Po jak najbardziej bo na stolikach zwykle są chusteczki.

W jego wieku to rozkładałem na czynniki pierwsze rower albo inną zabawkę.

Ciekawe, nie podał swojego wieku i daruj sobie odpowiedzieć, że poznałeś po stylu wypowiedzi bo takie bajki to dla dzieci serwuj. 

Napisano (edytowany)

Ciekawe, nie podał swojego wieku i daruj sobie odpowiedzieć, że poznałeś po stylu wypowiedzi bo takie bajki to dla dzieci serwuj. 

Wiesz co. Bladego pojęcia nie mam skąd mi się taka hipoteza nasuneła.

Ja nie poznaję. Ja tylko wprowadzam poprawki do scenariusza.

Dzieci bym w to nie mieszał.

Zabrzmiało to teraz jakbyś już poznała autora.😛

Uważaj...moze kłamać.

Edytowano przez M o o n

Wiesz co. Bladego pojęcia nie mam skąd mi się taka hipoteza nasuneła.

Ja nie poznaję. Ja tylko wprowadzam poprawki do scenariusza.

Dzieci bym w to nie mieszał.

Zabrzmiało to teraz jakbyś już poznała autora.😛

Uważaj...moze kłamać.

Odczytujesz na opak, to była moja sugestia o znajomości (kolega, znajomy, a może to ty) . Jak poznam będziesz pierwszym, który się o tym dowie, żeby przypadkiem ciekawość Cię nie zabiła. 

Odczytujesz na opak, to była moja sugestia o znajomości (kolega, znajomy, a może to ty) . Jak poznam będziesz pierwszym, który się o tym dowie, żeby przypadkiem ciekawość Cię nie zabiła. 

Widzę, że Ty się "rzucasz" ogólnie do wszystkich, nie tylko do mnie 🙂 A już myślałam, ale widzę, że to po prostu ten typ, co tak ma 🙂

• Like 1
  • Haha 1

Widzę, że Ty się "rzucasz" ogólnie do wszystkich, nie tylko do mnie 🙂 A już myślałam, ale widzę, że to po prostu ten typ, co tak ma 🙂

Jeszcze wolność słowa w tym kraju istnieje. Przykro mi, ale nie odejdę z tego powodu, że nie przypadłam wam do gustu. Nawet nie pomogą w tym próby poniżania mojej osoby (chodzi o tego pana) 🙂

Jeszcze wolność słowa w tym kraju istnieje. Przykro mi, ale nie odejdę z tego powodu, że nie przypadłam wam do gustu. Nawet nie pomogą w tym próby poniżania mojej osoby (chodzi o tego pana) 🙂

Nie śledzę dialogów, w których nie uczestniczę, więc nie wiem, czym "ten pan" Cię poniża. Ale na ile poznałam, nie dostrzegam w nim skłonności do konfliktu, już nie mówiąc o poniżaniu kobiet. Dostrzegłam natomiast ten sam schemat, co ze mną - nieuzasadnioną czepliwość. Więc może to Ty masz jakiś problem 🙂 Urocze jest też przekonanie o tym, że innych obchodzi, czy odejdziesz, czy zostaniesz 🙂

• Like 1
  • Thanks 1

Nie śledzę dialogów, w których nie uczestniczę, więc nie wiem, czym "ten pan" Cię poniża. Ale na ile poznałam, nie dostrzegam w nim skłonności do konfliktu, już nie mówiąc o poniżaniu kobiet. Dostrzegłam natomiast ten sam schemat, co ze mną - nieuzasadnioną czepliwość. Więc może to Ty masz jakiś problem 🙂 Urocze jest też przekonanie o tym, że innych obchodzi, czy odejdziesz, czy zostaniesz 🙂

Nie, Ty masz problem. Nie lubię ludzi fałszywych i takich co każdemu wejdą w dupsko, żeby dostać parę +. Nie jesteś obiektywna więc się nie wypowiadaj. 

Napisano (edytowany)

Nie jesteś obiektywna więc się nie wypowiadaj. 

Po pierwsze nie wiem, dlaczego to ja miałabym nie być obiektywna. Jestem takim samym obserwatorem rzeczywistości jak Ty. Po drugie chyba nie mówisz mi, co mam robić (sama sobie tego nie życzysz, by Tobie mówiono). Po trzecie - Ty nie miałaś skrupułów startując do mnie, nie znając ani mnie, ani sprawy, w którą się wcięłaś. Także masz postawę Kalego i tylko to chciałam uświadomić 🙂

Edytowano przez Laura_DeLoessian
  • Like 1
  • Haha 1

Po pierwsze nie wiem, dlaczego to ja miałabym nie być obiektywna. Jestem takim samym obserwatorem rzeczywistości jak Ty. Po drugie chyba nie mówisz mi, co mam robić (sama sobie tego nie życzysz, by Tobie mówiono). Po trzecie - Ty nie miałaś skrupułów startując do mnie, nie znając ani mnie, ani sprawy, w którą się wcięłaś. Także masz postawę Kalego i tylko to chciałam uświadomić 🙂

Koleżanka wyżej dostało miano żony od jednego tutaj. Może to on uprzedził koleżanke na kogo ma uważać i stąd ta jej czepliwość

• Haha 1

Tak troche wtrącę się nie proszona do tematu. 

Ale radziłabym (jako jeszcze tak niedawno, całkiem nowa uzytkowniczka) żeby na starcie nie skakać do użytkowników zaprawionych w bojach kafe. 

Dyskusja i wyrażanie swojego wolnego słowa jak najbardziej, ale nie lepiej zyskać na początku sympatie a nie do wszystkich skakać? Jakoś tak milej sie dyskutuje jak sie "lubimy". Polecam tą taktyke, bo na starcie dostaniesz łatke tej która sie czepia 🙂

Chociaz wydaje mi się ze i tak już "po ptokach" ... 

• Haha 1

Niiisia Panama Lili_96 nie wtrącaj się. Eve poradzi sobie sama. To trudny zawodnik hehehe 😎

Dzięki, ale nie ubliżaj Lili porównaniem do Stopy, ja uważam, że to nie ona 😉

• Like 1
  • Haha 1

Niiisia Panama Lili_96 nie wtrącaj się. Eve poradzi sobie sama. To trudny zawodnik hehehe 😎

A ja się zastanawiałam kim Ty jesteś. Ty jesteś jednym z gości który ciagle dogadywał mi że ja to jakaś Nisia. Weź nawet nie zaczynaj i nie wkur*** ludzi z samego rana 🙄

• Haha 1

Koleżanka wyżej dostało miano żony od jednego tutaj. Może to on uprzedził koleżanke na kogo ma uważać i stąd ta jej czepliwość

Możliwe 🙂 Tym się głównie zajmuje na komunikatorach - obmawianiem i pomawianiem userów. Poza oczywiście proponowaniem rozmów i cyberków kobietom i miesiączkowaniem na te, które nie były zainteresowane 🙂 Ale w to już nie wnikam 🙂

• Like 1
  • Haha 1

Ok, przyznaje Ci rację, ale pkt 3 wtedy o tym cieniu zażartowałam, a To ty zatakowałaś. 

Możliwe 🙂 Tym się głównie zajmuje na komunikatorach - obmawianiem i pomawianiem userów. Poza oczywiście proponowaniem rozmów i cyberków kobietom i miesiączkowaniem na te, które nie były zainteresowane 🙂 Ale w to już nie wnikam 🙂

Nie i tu się mylisz żadne komunikatory. 

Tak troche wtrącę się nie proszona do tematu. 

Ale radziłabym (jako jeszcze tak niedawno, całkiem nowa uzytkowniczka) żeby na starcie nie skakać do użytkowników zaprawionych w bojach kafe. 

Dyskusja i wyrażanie swojego wolnego słowa jak najbardziej, ale nie lepiej zyskać na początku sympatie a nie do wszystkich skakać? Jakoś tak milej sie dyskutuje jak sie "lubimy". Polecam tą taktyke, bo na starcie dostaniesz łatke tej która sie czepia 🙂

Chociaz wydaje mi się ze i tak już "po ptokach" ... 

Dziękuję za radę. Coś wyjaśnię jak żartuję to myślicie, że atakuje więc na jedno wychodzi 😉 

Ok, przyznaje Ci rację, ale pkt 3 wtedy o tym cieniu zażartowałam, a To ty zatakowałaś. 

Tematu już nie ma, zatem nie ma dowodów, kto zaczął 🙂 Uznajmy więc remis i może zgodę 😉

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się