Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laura123

Problem z zaakceptowaniem przeszłego życia seksualne go męża.

Polecane posty

 

Nagrywasz go w łóżku?

Nagrywam go jak mnie wyzywa od chorych psychicznie, wyzwiska, szantaże. Tego typu rzeczy. Oczywiście jego mamusię także. No najpierw rąk dobrze udawał że z mojej rodziny nikt mi nie wierzył,ze taki wspaniały człowiek i moze wyprawiać coś takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro dzieją się takie rzeczy i je nagrywasz to podświadomie i tak planujesz rozwód  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Skoro dzieją się takie rzeczy i je nagrywasz to podświadomie i tak planujesz rozwód  

I absolutnie się z tym nie kryję. On o tym wie. Ale nie wierzy, że mogę porzucić taki cud jak on, bo żadne lepszy mi się nie trafi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

dobrze robisz, zawsze cos te nagrania, nie trac czasu i idz do prawnika niech ci doradzi jakie kroki podjac

Wpadłam na to kiedy moja rodzina zaczęła podejrzewać u mnie schizoferię, bo nikt nie wierzył w jakim cyrku żyje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, wyjatkowo zla sytuacja, uciekaj od niego i to szybko 😞 Masz gdzie pojsc, rodzina, bracia, pracujesz, mozesz sie utrzymac samodzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Fakt, wyjatkowo zla sytuacja, uciekaj od niego i to szybko 😞 Masz gdzie pojsc, rodzina, bracia, pracujesz, mozesz sie utrzymac samodzielnie?

Pracuję, mam własną firmę. A w domu on mieszka, moim. Nie ja w jego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Fakt, wyjatkowo zla sytuacja, uciekaj od niego i to szybko 😞 Masz gdzie pojsc, rodzina, bracia, pracujesz, mozesz sie utrzymac samodzielnie?

Tam są dzieci,może byc awantura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tam są dzieci,może byc awantura

On dzieci ma w nosie. Nigdy się nimi nie zajmował. Nawet kiedy leżałam w szpitalu to oddał je mojej matce mimo że miał urlop. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Pracuję, mam własną firmę. A w domu on mieszka, moim. Nie ja w jego. 

Zmień zamki w drzwiach😄. Możesz na jakiś czas zaprosić do domu kogos bliskiego, żebyś czuła sie pewnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tam są dzieci,może byc awantura

to niech bedzie, niech kobieta wzywa policje i mu niebieska karte zalozy, niech najpierw pojdzie gdzies sie dowie jak ta procedura wyglada tak zeby miala na jego przemoc psychiczna 100% dowod, masz firme i dom ??? nie czekaj ani chwili, idz do prawnika, wiem ze potrzebujesz kogos kto cie wesprze bo jest ci teraz zle i boisz sie ale to ty masz racje i to oni sa winni -  o ile historia jest prawdziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zmień zamki w drzwiach😄. Możesz na jakiś czas zaprosić do domu kogos bliskiego, żebyś czuła sie pewnie?

ale ona musi sie go pozbyc na stale 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pracuję, mam własną firmę. A w domu on mieszka, moim. Nie ja w jego.

I jeszcze to goowno trzymasz we własnym domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zmień zamki w drzwiach😄. Możesz na jakiś czas zaprosić do domu kogos bliskiego, żebyś czuła sie pewnie?

Nie bardzo, wszyscy pracują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to niech bedzie, niech kobieta wzywa policje i mu niebieska karte zalozy, niech najpierw pojdzie gdzies sie dowie jak ta procedura wyglada tak zeby miala na jego przemoc psychiczna 100% dowod, masz firme i dom ??? nie czekaj ani chwili, idz do prawnika, wiem ze potrzebujesz kogos kto cie wesprze bo jest ci teraz zle i boisz sie ale to ty masz racje i to oni sa winni -  o ile historia jest prawdziwa

Bardzo bym chciała żeby temat był fejkiem.m,ale moje chcenie nic nie zmieni. Najgorzej boli fakt że zawsze mógł trafić gorzej. Na nieroba, bez prwacy, aspiracji. A to jest tak że jak naprawdę zwracam uwagę facetów, nie jestem jakąś ułomna.Mimo pracy w domu jest błysk, zawsze obiad, dzieci zadbane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I jeszcze to goowno trzymasz we własnym domu???

Trzymam. Jestem bardzo głupia. I nawet nie zaprzeczę że bardzo chcę żeby ktoś mnie tak prawdziwie pokochał, bo na samym początku myślałam że to tylko moje urojenia, że każda tak ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 A czego mam ci rzekomo współczuć ?nie wiem facet cię pobił zdradził perfidnie z najlepszą przyjaciółką zrobił coś okropnego? bo proszę cię to że kiedyś uprawiał z kimś innym i ty robisz teraz aferę to błagam cię Co najmniej jakbym miał pretensje że teraz na Marsie nie świeci słońce..

Proszę żebyś przeczytał cały wątek, o ile tego już nie zrobiłeś. Przecież każdy ma prawo do swojego zdania, nie neguję, dziękuję za odpowiedź. A chodzi głównie o jego kłamstwa. Nie o ten jeden fakt. Skłamał, mimo że wiedział że w swoim życiu nie chce kogoś takiego, od pierwszej randki to wiedział, więc po co kłamał, masz jakiś pomysł? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałam że nie masz pieniędzy, pracy, że macie wspólny kredyt, jakieś finansowe zobowiązania, że on jest dobrym ojcem i dlatego się miotasz, znosisz to poniżanie - a ty jesteś finansowo niezależna, dom jest twój, on ma doopie dzieci - TO NA CO TY JESZCZE CZEKASZ???

To jest masochizm czy wdrukowany obowiązek posiadania wszelką cenę portek w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Nie bardzo, wszyscy pracują. 

Nie o to chodzi . Po pracy dobrze byłoby, gdyby ktoś był oprócz dzieci🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja myślałam że nie masz pieniędzy, pracy, że macie wspólny kredyt, jakieś finansowe zobowiązania, że on jest dobrym ojcem i dlatego się miotasz, znosisz to poniżanie - a ty jesteś finansowo niezależna, dom jest twój, on ma doopie dzieci - TO NA CO TY JESZCZE CZEKASZ???

To jest masochizm czy wdrukowany obowiązek posiadania wszelką cenę portek w domu?

To brzmi ...yczne, wiem. Ale ha po prostu chciałam być kochana. Tylko tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie o to chodzi . Po pracy dobrze byłoby, gdyby ktoś był oprócz dzieci🙂

Po pracy czasami tak, choć też nie zawsze. Czasami wydaje mi się że chce teraz być sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nagrywam go jak mnie wyzywa od chorych psychicznie, wyzwiska, szantaże.

Odnoszę wrażenie że mało ważne dla Ciebie jak traktuje ciebie i dzieci - bardziej skupiają się na tym ile miał bab przed tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Odnoszę wrażenie że mało ważne dla Ciebie jak traktuje ciebie i dzieci - bardziej skupiają się na tym ile miał bab przed tobą.

To też nie do końca tak. Musialabyś założyć moje buty na chwilę. Po prostu ten aspekt zabija we mnie kobietę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Odnoszę wrażenie że mało ważne dla Ciebie jak traktuje ciebie i dzieci - bardziej skupiają się na tym ile miał bab przed tobą.

nie rozumiesz jej

tu chodzi o to ze ona zakochala sie w kreacji aktorskiej ktora ten czlowiek stworzyl a nie w nim

Ona jest raczej dobra wrazliwa kobieta stad nie moze zdobyc sie na tak radykalny krok, pozatym pisala ze gdyby znala prawde, ktora on zatail, to nie zwiazala by sie znim, wiec perfidnie ja oszukal a teraz terroryzuje ja grajac na jej czulych punktach, uderza w nie tak aby zdestabilizowac ja psychicznie i sprowadzic do roli ofiary, pewnie po to aby urzadzic sobie grunt do dalszych zdrad, ona musi stad uciekac, zle relacje zmieniaja dobrych ludzi a najgorsze jest to ze oni sa pasywni co do oprawcy i nie potrafia sie bronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozatym wpedzanie/ wmawianie jej chorby psychicznej jest oznaka milosci ? tak robi kochajacy facet ?

tak robi tylko agresor, nowa generacja damskiego boksera, ktory zadaje ciosy slowami a nie piesciami.

Ona jest zagubiona i potrzebuje wsparcia plus jest zastraszana, a facet ma 2 twarze.

nawet gdyby ona miala jakis problem to kochajacy mezczyzna wspiera, pomaga z tego wyjsc a nie doluje i stygmatyzuje osobe ktora (hipotetycznie tylko) juz ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli masz pieniadze firme to oczywiste ze lepiej byc samej, nie wiesz jaka ulge poczujesz 🙂

 

Przeciez nie musisz wiazac sie potem na stale mozesz pozniej spotykac sie z kims tak bardziej tlyko do spedzania czasu, jesli keiruje toba lek przed samotnoscia to zly doradca, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie rozumiesz jej

tu chodzi o to ze ona zakochala sie w kreacji aktorskiej ktora ten czlowiek stworzyl a nie w nim

Ona jest raczej dobra wrazliwa kobieta stad nie moze zdobyc sie na tak radykalny krok, pozatym pisala ze gdyby znala prawde, ktora on zatail, to nie zwiazala by sie znim, wiec perfidnie ja oszukal a teraz terroryzuje ja grajac na jej czulych punktach, uderza w nie tak aby zdestabilizowac ja psychicznie i sprowadzic do roli ofiary, pewnie po to aby urzadzic sobie grunt do dalszych zdrad, ona musi stad uciekac, zle relacje zmieniaja dobrych ludzi a najgorsze jest to ze oni sa pasywni co do oprawcy i nie potrafia sie bronic

Kurcze, już myślałam że żaden mężczyzna mnie nie zrozumie. A tu taka miał niespodzianka. Dziękuję za zrozumienie. Chodzi o to że on od początku pragnęłam być jedyną kobietą w jego życiu, tak mentalnie.Że chcę podziwu w jego oczach, tego że jest dumny z tego że to ja a nie inna jest jego żoną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jesli masz pieniadze firme to oczywiste ze lepiej byc samej, nie wiesz jaka ulge poczujesz 🙂

 

Przeciez nie musisz wiazac sie potem na stale mozesz pozniej spotykac sie z kims tak bardziej tlyko do spedzania czasu, jesli keiruje toba lek przed samotnoscia to zly doradca, 

Najgorsze jest to że coś co jest powtarzane przez jakiś czas, że nikt nie zechce matki z dziećmi, rozwódki, z takim skłonnościami do problemu jaki przedstawiałam to niestety w mojej głowie staje się to bardzo realny problem, mimo że wcześniej byłam pewna siebie i się tego nie bałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Najgorsze jest to że coś co jest powtarzane przez jakiś czas, że nikt nie zechce matki z dziećmi, rozwódki, z takim skłonnościami do problemu jaki przedstawiałam to niestety w mojej głowie staje się to bardzo realny problem, mimo że wcześniej byłam pewna siebie i się tego nie bałam. 

to jest celowe dzialanie z ich strone

Uwierz - zechce 🙂 mam znajomego ktory ozenil sie z samotna matka, z 2 dzieci

Jakie skolonnosci?

Zostalas oszukana i wykorzystana, o czym Ty mowisz?

Jestes w porzadku, trafilas na zlego czlowieka. 

Pusc go z torbami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mowisz to facet jest nie tylko watpliwej moralnosci, ale tez zdaje sobie z tego sprawe o probuje to ukrywac. I nie chodzi juz o sama ilosc partnerek tylko o klamstwa, o rozgladanie sie na boki, o pozwalanie rodzinie stawiac jego byla na piedestale, o brak zainteresowania dziecmi. 

Rozwodu z orzeczeniem o winie z tego nie bedzie, ale jak jestes pewna, ze masz go dosc to odejdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×