Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solos2

Mojemu facetowi przeszkadza w czym śpię

Polecane posty

Chodzi o to, że ja osobiście śpię ubrana w piżamę, mój chłopak w samych bokserkach. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że mojemu chłopakowi to przeszkadza, on chce żebym też była goła tak jak on. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to on mądry facet jest, to zbrodnia żeby przez piżame musiał sie do ciebie dobierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kup jakas fikusna pizamke, najlepiej w jakims sklepie erotycznym, partner bedzie mial frajde cie z tej pizamki odpakowywac, a ty dalej bedziesz tak jak lubisz w pizamce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak się śpi na golasa to trzeba częściej pościel zmieniać. Powiedz swojemu facetowi, że jeśli zajmie się praniem i powlekaniem to nie masz nic przeciwko 😁

czemu? coś ci wylatuje samoistnie w nocy? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

kup jakas fikusna pizamke, najlepiej w jakims sklepie erotycznym, partner bedzie mial frajde cie z tej pizamki odpakowywac, a ty dalej bedziesz tak jak lubisz w pizamce

Dokładnie tak powinnaś zrobić 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co haha. Naskórek się ściera. A wylatywać może śluz z pochwy. Niektóre kobiety mają dużo soczków.

ojj tak, szkoda naskórka, hihih lepiej sypiać w slipkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kobieta w jakiejś tam piżamie wygląda po prostu asexualnie, tylko cut lepiej niż w starym dresie

Racja....niektóre pidzamy wyglądają kiepsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Ale najzdrowiej śpi się całkiem nago😎

Potwierdzam😄 Jednak do męża przychodzę w krótkiej koszulce😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A co złego w nagości ? Spróbuj może przywykniesz 😄

A potem dziwią się, że rutyna w łóżku po 2 czy 3 latach jak z gołą doopa przy sobie wiecznie chodzą 😄  Sorry, ale sami sobie winni jesteście. Chodzenie przy sobie nago tylko przyspiesza pojawienie się rutyny, więc po kiego? Nigdy tego nie rozumiałam. Bezsens kompletny. 

Druga rzecz - każdy śpi w tym w czym mu najwygodniej. Potwierdzam post wyżej, że trzeba być amebą, aby przejmować się tym, że "księciu" się nie podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty myślisz, że tylko barchanowe babciowe pidżamy istnieją? 😄 Skoro dziwnie się czujecie śpiąc w pidżamach (które dziś przypominają prędzej zwykłe t-shirty i szorty)  to raczej wy macie jakieś dziwne kompleksy. Ale Ty pewnie z tych, które makijażu też przy chłopaku nie zmywają 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI
 

Chodzi o to, że ja osobiście śpię ubrana w piżamę, mój chłopak w samych bokserkach. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że mojemu chłopakowi to przeszkadza, on chce żebym też była goła tak jak on. 

Może wypośrodkuj i kup sobie koszulkę nocną dłuższą żeby Ci zimno nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co raz gorszych swirow bierzecie na facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kobieta w jakiejś tam piżamie wygląda po prostu asexualnie, tylko cut lepiej niż w starym dresie

Piękna i kochana kobieta we wszystkim wygląda seksualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chodzi o to, że ja osobiście śpię ubrana w piżamę, mój chłopak w samych bokserkach. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że mojemu chłopakowi to przeszkadza, on chce żebym też była goła tak jak on. 

Ze mną było podobnie ,do czasu .....Mój facet ,kupił mi na walentynki seksowną chaleczkę i różne dodatki .Ubrałam się w to cudo ,stanęłam przed lustrem i oszalałam . Sama ,sobie kupuję  teraz tylko , takie i nie mogę pojąć ,jak mogłam wcześniej sypiać w takich barchanach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×