Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Do wszystkich kobiet- facet z lekkim zarostem czy wygolony jak pupa niemowlęcia? Na twarzy oczywiście😏 choć o innych częściach ciała też można się wypowiedzeć😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od typu urody, jednemu bedzie lepiej z lekkim zarostem, innemu bez. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zalezy od typu urody, jednemu bedzie lepiej z lekkim zarostem, innemu bez. 

To prawda, ale ja np. wbrew dzisiejszej modzie wole ogolonych - tzn. jednego - mojego. Nie chciałabym aby się stał brodaczem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od urody jeden dobrze będzie wyglądał z zaroatem inny bez A jeśli chodzi o inne części ciała ja jestem zdecydowanie za depilacja :classic_tongue::classic_angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w wiekszosci - zalezy od typu urody. Np. nie wyobrazam sobie ogolonego Chrisa Hemswortha, ale nie wyobrazam sobie zarosnietego Adama Drivera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2020 o 18:45, Taki tam napisał:

Do wszystkich kobiet- facet z lekkim zarostem czy wygolony jak pupa niemowlęcia? Na twarzy oczywiście😏 choć o innych częściach ciała też można się wypowiedzeć😉

Raczej ogolony, chociaz sa mezczyzni ktorzy wygladaja seksownie z trzydniowym zarostem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszyscy faceci z zarostem  I w okularach kujonkach wyglądają tak samo. Wbrew modzie dla mnie facet powinien być owłosione ,ale na buzię niech się goli. Chociaż jak piszecie,wszystko zależy od urody. Jednak gola klatka piersiowa jak dla mnie poniżej skali atrakcyjności.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zarost :classic_love:

ale zadbany! a nie jak u większości naszych drwali - jak rośnie tak niech będzie. Czyli lenistwo i moda w jednym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Ogólnie lubię mojego partnera z jednodniowym zarostem chociaż gładki też jest ok. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×