Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

No nie ma kuchni i co teraz???

dziad skasował, albo baba :D 

nie wiem, nie interesuje mnie to nie bylo mnie tu kilka dni, szczerze mowiac mam to gdzies

co ty wygadujesz masz dziada gdzieś ? to niemożliwe :D twje życie tracie sens może to jakaś depresja jesi poważnie piszesz że dziad ci obojętny :D

Napisano (edytowany)

przynajmniej dwoch wszystkowiedzacych brakuje i uprzedzajac nie mam na mysli Myra i Macka 😉

ale wszystko przed nami

Edytowano przez Smoky Barrett

🖐️ 🙂

jest i dziad :D

A rondel gdzie??? Bo bym chciała zapytać jak założyć bloga. 

to zapytaj blekitna bo to ona zalozyla jego bloga bo on pewni nie umial czy tam zaba juz nie pamietam kto zakladal. wiekszosc blogow jest na gotowym szablonie wordpress, mozesz sobie jakis kurs on line sciagnac. 

nie wiedzial jak sie wstrzelic w dyskusje pewnie wiec sie nie odzywał i skasoal temat. 

bloga zalozyla Zaba nie blekitna, Maciek nie ma problemu z wstrzeleniem sie w dyskusje szczegolnie na swoim temacie, tematow swoich nie kasuje bo i po co?, uprzedzajac twoj belkot ja tez nie, kto skasowal nie wiem mozna sie tylko domyslac , Maciek juz jakis czas nie pisze , jakie sa powody tej decyzji niech sam powie jak zajrzy, o ile zechce

Szanowna Pani Rzecznik :D nie przywiazuje takiej wagi do tego kto zalozyl bloga wiec napisalem ze albo jedna abo druga az tak nie sledze losow surfera, ale skasowac jak najbardziej mogl sam albo posluzyl sie jakas niania tak jak przy zakldaniu bloga czy oswiadczeniu powyzej ktore wyglosilas w jego imieniu. zwykle temat ginie jak wpisze sie na nim blekitna i ty i on jej nie lubicie. kto skasowal ni wiem ale od kiedy trzeba sie logowac i od kiedy hejter od czajki zaczal dostawac bany to ogranicza sie do kasacji. 

no to juz teraz wiesz ktora zalozyla, ja ogolnie nie lubie miernot czy to intelektualnych czy moralnych, ale nie bawie sie w zadne kasowanie czyichs tematow, szczegolnie tematow na ktorych lubie pisac i przebywac, troche wiecej logiki w ocenie sytuacji a mniej emocji, a kto kasuje mam to gdzies szczerze mowiac, sa jeszcze inne miejsca w necie gdzie mozna milo spedzic czas, to nie jest jedynym cale szczesacie, bo panujace tu zasady sa wybiorcze i rozne zalezy kogo  akurat dotycza

juz nie wiem, jak czegos od razu nie zapamiętałem to pewne jak napiszesz jeszcze 10 razy to moge nie zapamietac bo to nieistotne. problem w tym ze twoich dzialan nie da sie oceniac logicznie bo jestes nielogiczna, latwo odgadnac kto co zrobil jesi postepuje logicznie ty zachowujesz sie zupelnie irracjonalnie. 

juz raz sie obrazalas na forum widze ze znowu masz etap ze cie nie szanuja po tylu latac pisania i walniesz focha i bedzies zpisac u niemca :D 

ja ci tylko na to dictum napisze, ze ja mam naprawde nie raz dobra zabawe z czytania ciebie i pisania z toba, moze jakies logiczne wnioski w koncu wyciagniesz XD

ale pewnie to myslenie zyczeniowe jezeli chodzi o twoj przypadek XD

gdyby komus wirus byl niestraszny albo dziad chcial odwidzic kolezanke to za nicale 500zl mozna kupic bilet do wietnamu i z powrotem w dniach 14-30. wylot ze sztokholmu, latwo sie tam mozna z polski dostac. o ile dobrze kojarze to lecąc na tę wyspę nie trzeba wizy do wietnamu ale nie mozna sie ruszyc dalej. 

https://www.ving.se/boka-flygbiljett-och-hotell?SelectedDestCd=PQC&SelectedDepCd=ARN&QueryDepDate=20200314&QueryDur=16&QueryRoomAges=42&QueryUnits=1&SelectedHotCd=FLYA&QueryResID=-1&QueryCtryID=76&QueryAreaID=4024&QueryDepID=2788&SelectedSerNo=61&ClassCode=E&nrOfHotels=10&selectPax=false

ja ci tylko na to dictum napisze, ze ja mam naprawde nie raz dobra zabawe z czytania ciebie i pisania z toba, moze jakies logiczne wnioski w koncu wyciagniesz XD

ale pewnie to myslenie zyczeniowe jezeli chodzi o twoj przypadek XD

jestem zarozumiały i napiszę, że ni wierzę w to że np. udajesz pijaną po to żeby się smiac z tego jak sie z ciebie smja to zupelnie nielogiczne jedyne z czego mozesz micubaw to np. to ze skasujesz temat zamiast macka i masz ubaw ze sa rozkminy kto skasowal i za co. nie sadze zeby cie bylo stac na jakies zaawansowane śmiechawki :D 

jestem zarozumiały i napiszę, że ni wierzę w to że np. udajesz pijaną po to żeby się smiac z tego jak sie z ciebie smja to zupelnie nielogiczne jedyne z czego mozesz micubaw to np. to ze skasujesz temat zamiast macka i masz ubaw ze sa rozkminy kto skasowal i za co. nie sadze zeby cie bylo stac na jakies zaawansowane śmiechawki 😄

cale szczescie ze trwasz w takim przekonaniu XD, nie byloby tak zabawnie XD

cale szczescie ze trwasz w takim przekonaniu XD, nie byloby tak zabawnie XD

spoko, dopracuj strategię i napisz, że ty tylko z dziadem tak zawsze żartujesz dobrze wiesz że nie ma żadnego dziada i nikt za tobą nie chodzi :D

spoko, dopracuj strategię i napisz, że ty tylko z dziadem tak zawsze żartujesz dobrze wiesz że nie ma żadnego dziada i nikt za tobą nie chodzi 😄

oczywiscie ze jest, przeciez sie na skasowanym temacie na flagowcu wpisal zebrzac o cien uwagi 🙂 to tez zanegujesz?XD

poza tym czlowiek madry bierze duzo roznych wersji pod uwage, prosty jedna albo gora dwie majac innych za wariatow, i tak trwa w tym przekonaniu do konca zywota, nie zaprzeczam ze zyje mu sie latwiej, niz temu ktory zaklada wiecej

Napisano (edytowany)

Bloga ja założyłam.

Edytowano przez błękitnaa

nie pamiętam ale być może faktyczne się wpisał widocznie martwił się o ciebie że nie piszesz, może jeszcze kiedyś sie z dziadem zejdziecie :D 

oczywiscie ze jest, przeciez sie na skasowanym temacie na flagowcu wpisal zebrzac o cien uwagi 🙂 to tez zanegujesz?XD

poza tym czlowiek madry bierze duzo roznych wersji pod uwage, prosty jedna albo gora dwie majac innych za wariatow, i tak trwa w tym przekonaniu do konca zywota, nie zaprzeczam ze zyje mu sie latwiej, niz temu ktory zaklada wiecej

bardzo madra rzecz napisałas w drugim akapicie teraz odwroce to i napisze ze ty zawsze wszedzie widzisz dziada wiesz jaki z tego wniosek :D ?

Bloga ja założyłam ;)

będzie bitka :D czuje ze niunie się za chwile pokloca kto założył bloga :D

i nie chwal sie tylko napisz iftar jak zalozyc. najlepiej założ jej a pozniej majac haslo podmien zawartość :D

i nie chwal sie tylko napisz iftar jak zalozyc. najlepiej założ jej a pozniej majac haslo podmien zawartość 😄

Nie pamiętam. Dawno to było. 

nie pamiętam ale być może faktyczne się wpisał widocznie martwił się o ciebie że nie piszesz, może jeszcze kiedyś sie z dziadem zejdziecie 😄

bardzo madra rzecz napisałas w drugim akapicie teraz odwroce to i napisze ze ty zawsze wszedzie widzisz dziada wiesz jaki z tego wniosek 😄 ?

po 6.03 bedzie mial wiecej powodow do martwienia sie, wiec pewnie bedzie tu czestym gosciem, ale dla ciebie nie bedzie istnial XD

baw sie

bloga zalozyla Zaba nie blekitna, Maciek nie ma problemu z wstrzeleniem sie w dyskusje szczegolnie na swoim temacie, tematow swoich nie kasuje bo i po co?, uprzedzajac twoj belkot ja tez nie, kto skasowal nie wiem mozna sie tylko domyslac , Maciek juz jakis czas nie pisze , jakie sa powody tej decyzji niech sam powie jak zajrzy, o ile zechce

Pani Rzecznik🤣 bloga założyła Błękitna, bo Maciorek nie mógł sobie poradzić z prostym szablonem WordPress. Żaba zaś pomagała mu go prowadzić, aż sie o coś pokłócili i pozmieniała hasła a następnie zaczela mu masowo wpisy usuwać. Maciorek o malo zawału nie dostał. Jesli teraz Ci pisze że Żaba mu bloga założyła to kłamie. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się