Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Tym wpisem sugerujesz, że Eve też wciąga hehehe

Sam musisz ostro chlać skoro mylisz mnie z Pstrągiem 😆

• Haha 1

Ten cały  Man on the Moon to jest ten sam facet, który kiedyś odbijał Kucharzowi laski na Kaszy???

Kasuj temat ja nikomu nie powiem 😂✋

Po co kasować takiego zabawnego pelikana? 😄

Ten cały  Man on the Moon to jest ten sam facet, który kiedyś odbijał Kucharzowi laski na Kaszy???

Nie mam bladego pojęcia czy odbijał laski Kucharzowi. Wiem tylko że to takie towarzystwo wzajemnej adoracji na ogólnym było. Moon, Zapent, HIM, Anka Vikernes, Zbereznik i paru innych. 

Tera jak z tego wybrnąć hehehe 😂

Za to jakie scenariusze lęgną się teraz w twojej głowie. Aż nie zazdroszczę 🙂

Tera jak z tego wybrnąć hehehe 😂

W chúja Cie zrobił pelikanie, a Ty z  wybuchnąłeś nabrzmiałą erekcją myśląc, że odkryłeś światowy spisek 😂

Nie mam bladego pojęcia czy odbijał laski Kucharzowi. Wiem tylko że to takie towarzystwo wzajemnej adoracji na ogólnym było. Moon, Zapent, HIM, Anka Vikernes, Zbereznik i paru innych. 

Zbereźnik to chyba był tam najbardziej ogarnięty bo miał własny środek transportu. Ale ogólnie to niezła banda retardów. A już te ich dramy o laskę po płukance denaturatem..🤨

• Haha 1

W chúja Cie zrobił pelikanie, a Ty z  wybuchnąłeś nabrzmiałą erekcją myśląc, że odkryłeś światowy spisek 😂

Trzeba się liczyć z tym że pan Heheszki już do końca życia będzie przekonany że ja to ty. Miałem wątpliwości czy go wkręcać ale czasem nie mogę się powstrzymać 🙂

W sumie to tylko jeden nick który będzie się ośmieszał gadaniem bzdur. Coś jak Agatka 😛

• Haha 1

Zbereźnik to chyba był tam najbardziej ogarnięty bo miał własny środek transportu. Ale ogólnie to niezła banda retardów. A już te ich dramy o laskę po płukance denaturatem..🤨

Oj taaaak 😆😆😆 Banda retardów. To dobre określenie 😄 Jeszcze jak sie do tego dorzuciło tego mluna z Katowic to już w ogóle obraz nedzy i rozpaczy. Najlepsze jak Heheszek Moonek mial do tej denaturatowej telefon, skypea, fejsa i zamiast zadzwonić to odwalał dramę na kafe 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️😆

Kiedyś czytałem jego nocne dramy. Wywalał prywatę i groził na zmianę z płakaniem 🙂

Benny Hill pomieszany z Jasiem Fasolą. Uwielbiam ten temat 😄

mam identyczne odczucia :D

A swoją drogą to cudowne, że rondel taki niby informatyk, a do założenia bloga potrzebował błękitnej. I nie mógł sobie poradzić jak mu Żaba hasło zmieniła 😄😄😄 

wtedy był podróznikiem i surferem a może biegłym rewidentem informatykiem jest od grudnia :D poza tym nie każdy informatyk umie założyć blog czy naprawić komputer, laikowi się wydaje że jak się ktoś zajmuje informatyką albo cośprogramuje to od razu wszystko wie, to jakby od polonisty wymagać żeby znał też suahili. oczywiscie piszę to abstrahu/jąc od macka. 

a co ciebie też odbił i nie wiesz czy to ten :D ? 

Za to jakie scenariusze lęgną się teraz w twojej głowie. Aż nie zazdroszczę 🙂

dziad może wszystko teraz już na wieku dziad będzie też żmijem w sumie to było dobre posunięcie :D 

e no bez jaj od spisków to jesteś tu ty i myrek :D dziad/pstrong bo nie wszyscy wiedzą kto jest pstrągiem i tobą :D to przebiegła żmija po prostu :D 

teraz dziad będzie miał naloty ...ów z erotycznego :D

Dzięki. Dosyć kontrowersyjny krok bo dotyczył też Żmija ale i tak nic nie zmieni w tej galopującej paranoi 🙂

Oj taaaak 😆😆😆 Banda retardów. To dobre określenie 😄 Jeszcze jak sie do tego dorzuciło tego mluna z Katowic to już w ogóle obraz nedzy i rozpaczy. Najlepsze jak Heheszek Moonek mial do tej denaturatowej telefon, skypea, fejsa i zamiast zadzwonić to odwalał dramę na kafe 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️😆

co to za okreslenie ? z lublina jestes ?chodzi mi o mluna. 

Dzięki. Dosyć kontrowersyjny krok bo dotyczył też Żmija ale i tak nic nie zmieni w tej galopującej paranoi 🙂

bedzie sie dzialo dopiero jak otulona oswieci te heheszki kto stoi za twoim nickiem ze to ten wredny stary dziad ktory od 15 lat jest na kafeterii :D dziad nie będzie miał życia :D

Hehe, to może być jak reakcja rozszczepienia halucynacyjnego uranu 😉

To był ciekawy dzień na forum, oby następny nie był gorszy ✋

a co ciebie też odbił i nie wiesz czy to ten 😄

Niestety nie. Dlatego zamierzam go zniszczyć.

bedzie sie dzialo dopiero jak otulona oswieci te heheszki kto stoi za twoim nickiem ze to ten wredny stary dziad ktory od 15 lat jest na kafeterii 😄 dziad nie będzie miał życia 😄

ten nick tez mam zablokowany, wiec oswiecenie zostawiam tobie, dziad jest na kafe  16 lat gwoli scislosci

co to za okreslenie ? z lublina jestes ?chodzi mi o mluna. 

Przecież wiesz skąd jestem, to po co pytasz😆 Określenie jak określenie. 

Przecież wiesz skąd jestem, to po co pytasz😆 Określenie jak określenie. 

nie wiem pewni z 1/5 warszawy jest z lublina czy bialegostoku gogle mi pokazalo ze w lublinie uzywaja nigdy nie slyszalem tego slowa stad moje pytanie. 

ten nick tez mam zablokowany, wiec oswiecenie zostawiam tobie, dziad jest na kafe  16 lat gwoli scislosci

wybacz pomylke tyle razy to powtarzalas ze nawet jakbym bardzo nie chcial to powinienem zapamietac. cos starosc to sie nazywa. 

wybacz pomylke tyle razy to powtarzalas ze nawet jakbym bardzo nie chcial to powinienem zapamietac. cos starosc to sie nazywa. 

ani ja ci niczego nie musze wybaczac, ani ty niczego nie powinienes zapamietywac, poczulam sie jedynie w obowiazku sporostowac nic wiecej

Ifa ja w ogole tego nicka nie kojarze, nie wiem w ogole kto to jest.

Wtedy gotuje się w przedpokoju

nie wiem pewni z 1/5 warszawy jest z lublina czy bialegostoku gogle mi pokazalo ze w lublinie uzywaja nigdy nie slyszalem tego slowa stad moje pytanie. 

tak jakby patrzec na to uczciwie to po 1945, a szczegolnie po PW, to w calej Warszawie tzw autochtonow zostala garstka, po II Rzezi Swiatowej to w ogole naplywowej ludnosci bylo najwiecej, ja w sumie znam dwie osoby ktore maja dziadkow z obu stron ktorzy sie w Warszawie urodzili, plus oczywiscie rodzice, w sumie ogolnie to nigdy tego nie rozumialam jakiejs takiej przynaleznmosci do miasta lub trzymanie sie kurczowo nawet  konkretnego kraju, i ogolnie szeroko pojmowanego patryjotyzmu lokalnego.. ale nie krytykuje takich osob, to jakby osobista sprawa jest w jakich sie kregach czy opcjach w zyciu czlowiek postrzega jeden czuje sie przynalezny do jednej wioski, drugi do calego Swiata, szczegolnie jak sie zasmakuje emigracji to ciezko pozniej sie okreslic, co i gdzie uwaza sie za dom..w sumie pozniej to ma sie ich kilka i do tego w panstwach lub panstwie ktore sie wybralo do zycia,a jak sie juz tak dlugo zyje w takim rozkroku to w ogole trudno sie do czegos przykleic i stwierdzic jak w naszym przypadku ze to DE lub PL jest moim miejscem

ale tego slowa tez nie znalam i nawet nie mialam pojecia ze jest z Lublina, czlowiek sie uczy cale zycie jak widac

poza tym jeszcze cos musze wytlumaczyc..co do tych nieszczesnych zyletek w butach,a raczej w pietce sandalka..cale zycie bylam bardzo ostrozna  jestem osoba, bardzo nieufna co do obcych i obcych sytuacji, studia ktore skonczylam zanim skonczylam technika weterynarii niedawno, daly mi jeszcze wiekszy oglad, ze w zyciu psycholi nie brakuje i w razie jakiegos niebezpieczenstwa moge liczyc jedynie na swoj refleks, i w miare trzezwy umysl w sytuacji zagrozenia ( czy jestem sama czy z kims)

zazwyczaj rowniez co do ludzi i miejsc kieruje sie swoja intuicja i pierwszym wrazeniem, a one czasami gdy wracalam lub z kims lub sama nie byly najlepsze( W DE szczegolnie), moze rzeczywiscie dla kogos z boku wygladam na idi.otke ktora nosi w butach zyletki, ale ja sie z tym wielkokrotnie czulam duzo bezpieczniej  niz z gazem, ktory pierwszy pojemnik kupil mi moj Tato

co do strzykawek..byla dyskusja na temacie, o spotykaniu sie z kims w realu z netu, wiec podalam przyklad ze jak kogos do konca nie znasz moze cie zalatwic strzykawka z "tajemna substancja", co nie jest do wykluczenia a szczegolnie jak do pokoju zrobi wjazdjeszcze dwoch lub trzech ziomkow ,a przypisano mi ze z takim czyms biegam po ulicach PL, chodzilo mi jedynie o ostroznosc, wiadomo ze faceta trudniej zaatakowac( chociaz to dyskusyjne), ale kobiety sa bardziej narazone na atak

moge sie tutaj dla wielu objawic jako smieszna kre.tynka, ale zycie pokazuje ze lepiej miec zyletke jak jej nie miec, wielu kobietom, ofiarom przestepstw, ktore stracily zdrowie lub zycie, wiecej by dala zyletka niz gadka szmatka z pychopata, albo ogolnie milczenie i poddanie sie psychopacie

najczesciej jezeli chodzi o ofiary przestepstw, lepiej walczyc z napastnikiem i probowac go unieruchomic niz uciekac albo dyskutowac

dlatego, gdy wybieram sie gdzies wieczorem nosze zyletki, i to nie tylko w butach, dla kogos moze to byc smieszne ..rozumiem

"poza tym jeszcze cos musze wytlumaczyc..co do tych nieszczesnych zyletek w butach,a raczej w pietce sandalka.."

🙂

poza tym jeszcze cos musze wytlumaczyc..co do tych nieszczesnych zyletek w butach,a raczej w pietce sandalka..cale zycie bylam bardzo ostrozna  jestem osoba, bardzo nieufna co do obcych i obcych sytuacji, studia ktore skonczylam zanim skonczylam technika weterynarii niedawno, daly mi jeszcze wiekszy oglad, ze w zyciu psycholi nie brakuje i w razie jakiegos niebezpieczenstwa moge liczyc jedynie na swoj refleks, i w miare trzezwy umysl w sytuacji zagrozenia ( czy jestem sama czy z kims)

zazwyczaj rowniez co do ludzi i miejsc kieruje sie swoja intuicja i pierwszym wrazeniem, a one czasami gdy wracalam lub z kims lub sama nie byly najlepsze( W DE szczegolnie), moze rzeczywiscie dla kogos z boku wygladam na idi.otke ktora nosi w butach zyletki, ale ja sie z tym wielkokrotnie czulam duzo bezpieczniej  niz z gazem, ktory pierwszy pojemnik kupil mi moj Tato

co do strzykawek..byla dyskusja na temacie, o spotykaniu sie z kims w realu z netu, wiec podalam przyklad ze jak kogos do konca nie znasz moze cie zalatwic strzykawka z "tajemna substancja", co nie jest do wykluczenia a szczegolnie jak do pokoju zrobi wjazdjeszcze dwoch lub trzech ziomkow ,a przypisano mi ze z takim czyms biegam po ulicach PL, chodzilo mi jedynie o ostroznosc, wiadomo ze faceta trudniej zaatakowac( chociaz to dyskusyjne), ale kobiety sa bardziej narazone na atak

moge sie tutaj dla wielu objawic jako smieszna kre.tynka, ale zycie pokazuje ze lepiej miec zyletke jak jej nie miec, wielu kobietom, ofiarom przestepstw, ktore stracily zdrowie lub zycie, wiecej by dala zyletka niz gadka szmatka z pychopata, albo ogolnie milczenie i poddanie sie psychopacie

najczesciej jezeli chodzi o ofiary przestepstw, lepiej walczyc z napastnikiem i probowac go unieruchomic niz uciekac albo dyskutowac

dlatego, gdy wybieram sie gdzies wieczorem nosze zyletki, i to nie tylko w butach, dla kogos moze to byc smieszne ..rozumiem

No i z tym co piszesz, tak naprawdę nie sposób sie nie zgodzić. Ostrożność i dbanie o swoje bezpieczeństwo nade wszystko. 

Jednakże wtedy opisałaś to w dość zabawny sposób, że nie sposób sie teraz do tego nie odnosić żartobliwie. 

No i małe votum separatum co do Twojej ostrożności. Gdybyś taka była w 100% jak piszesz, to nie odkrywałabyś sie przed psycholem, który już kilka dziewczyn szantażował wywalaniem prywaty i takimi tam. Żeby nie było Iftara też przed tym ostrzegała. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się