Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

No i z tym co piszesz, tak naprawdę nie sposób sie nie zgodzić. Ostrożność i dbanie o swoje bezpieczeństwo nade wszystko. 

Jednakże wtedy opisałaś to w dość zabawny sposób, że nie sposób sie teraz do tego nie odnosić żartobliwie. 

No i małe votum separatum co do Twojej ostrożności. Gdybyś taka była w 100% jak piszesz, to nie odkrywałabyś sie przed psycholem, który już kilka dziewczyn szantażował wywalaniem prywaty i takimi tam. Żeby nie było Iftara też przed tym ostrzegała. 

odnosc sie do tego jak chcesz, mam to gdzies-posmiejesz sie ze mnie tez dobrze

Maciek nie jest psycholem, Myro rzeczywiscie za nim nie przepada, ale chyba wiadomo dlaczego..natomiast co do twojego "cukrowania" Mackowi..gdyby Myrowi w jakikolwiek sposob nie spodobal  sie styl mojej dyskusji z Mackiem powiedzialby mi o tym, dalej nie odpowiedziales gdzie mu "cukrowalam".. zatem? gdzie?

poza tym nie kilku dziewczynom jak juz sie czepiasz szczegolow a blekitnej

Ife znam osobiscie, jestes ostatnia osoba tutaj ktora bedzie cos mowic na ten temat, chce o czyms z Ifa porozmawiac to dzwonie, nie chce to nie dzwonie i dziala to w dwie strony, wiec jezeli o mnie i o Ife chodzi.. to juz sie w experta nie baw-taka uwaga 🙂

przyczepiles sie zreszta do moich postow jak rzep psiego ogona, nie ma innych na kafeterii?

(No i małe votum separatum co do Twojej ostrożności. Gdybyś taka była w 100% jak piszesz, to nie odkrywałabyś sie przed psycholem)

jest czlowiekiem honorowym i nigdy zadnej prywaty nie wywalil, ale jak juz wywali moja to oczy z podlogi bedziesz zbieral 🙂 ( jezeli chodzi o moje zdjecie oczywiscie, lub zdjecia)

wiec sie tym nie przejmuje 🙂

:D

czuje ze dzisiaj będzie wesoło a ja muszę wyjść, cóż za strata :D

czuje ze dzisiaj będzie wesoło a ja muszę wyjść, cóż za strata 😄

musze cie rozczarowac, szykuje sie do lotu..i sie pakuje zatem do zobaczenia za jakis czas 😉

Napisano (edytowany)

Najepała się jak nic. Pewnie jutro usłyszymy że jakaś Polka nie została wpuszczona do samolotu w DE.

Ale chyba coś sobie przemyślała od wczoraj. Za bardzo jest ugodowa i próbuje racjonalnych tłumaczeń.

Edytowano przez Pstrongman

odnosc sie do tego jak chcesz, mam to gdzies-posmiejesz sie ze mnie tez dobrze

Maciek nie jest psycholem, Myro rzeczywiscie za nim nie przepada, ale chyba wiadomo dlaczego..natomiast co do twojego "cukrowania" Mackowi..gdyby Myrowi w jakikolwiek sposob nie spodobal  sie styl mojej dyskusji z Mackiem powiedzialby mi o tym, dalej nie odpowiedziales gdzie mu "cukrowalam".. zatem? gdzie?

poza tym nie kilku dziewczynom jak juz sie czepiasz szczegolow a blekitnej

Ife znam osobiscie, jestes ostatnia osoba tutaj ktora bedzie cos mowic na ten temat, chce o czyms z Ifa porozmawiac to dzwonie, nie chce to nie dzwonie i dziala to w dwie strony, wiec jezeli o mnie i o Ife chodzi.. to juz sie w experta nie baw-taka uwaga 🙂

Jak Ciebie czytam to aż chce sie zacytować takie powiedzonko co kiedyś latało na ogólnym, żeby się nie napinać, bo tam COŚ sie stanie 😂 Tak wiec Otulona weź sie tak nie napinaj 😆😆😆

Błękitna jest właśnie jedną z kilku, które ten pajac wyzywał i szantażował. Albo jesteś ślepa na fakty (bo nawet Twoją koleżankę Ifkę wyzywał), albo go nieudolnie wybielasz, albo troIIujesz i masz debiIną bekę, że sie na to reaguje. 

I co do Ifki nie bawie sie w eksperta, tylko przytaczam co pisała, bo ostrzegała Cie przed nim i tego nie zakrzyczysz, bo Ifka jednak uczciewie umie o tym napisać otwartym tekstem, a nie pudrować przypały bydgoskiego Huge Granta 😆

Rób sobie z Rondlem co chcesz, mi to lotto, nie moja sprawa. Dostarczacie jedynie tutaj dość dobrego lol-contentu, wiec nie przestawajcie 😆

Aha i wybacz, ale pozwole sobie na kolejny negat, tak odniśnie co do tego zbierania oczu, jeśli bym zobaczył Twoje zdjecia. Zwykle jak ktoś tak przesadnie sam o sobie pisze w samych mega superlatywach, to finalnie wychodzi raczej miernie. Spodziewałbym sie raczej kogoś wyglądającego jak Linda Hamilton w nowym Terminatorze, niż Claudii Shiffer z lat świetności 😆😆😆😎

czuje ze dzisiaj będzie wesoło a ja muszę wyjść, cóż za strata 😄

Jak top nie poleci, to nadrobisz 😎

Jak Ciebie czytam to aż chce sie zacytować takie powiedzonko co kiedyś latało na ogólnym, żeby się nie napinać, bo tam COŚ sie stanie 😂 Tak wiec Otulona weź sie tak nie napinaj 😆😆😆

Błękitna jest właśnie jedną z kilku, które ten pajac wyzywał i szantażował. Albo jesteś ślepa na fakty (bo nawet Twoją koleżankę Ifkę wyzywał), albo go nieudolnie wybielasz, albo troIIujesz i masz debiIną bekę, że sie na to reaguje. 

I co do Ifki nie bawie sie w eksperta, tylko przytaczam co pisała, bo ostrzegała Cie przed nim i tego nie zakrzyczysz, bo Ifka jednak uczciewie umie o tym napisać otwartym tekstem, a nie pudrować przypały bydgoskiego Huge Granta 😆

Rób sobie z Rondlem co chcesz, mi to lotto, nie moja sprawa. Dostarczacie jedynie tutaj dość dobrego lol-contentu, wiec nie przestawajcie 😆

Aha i wybacz, ale pozwole sobie na kolejny negat, tak odniśnie co do tego zbierania oczu, jeśli bym zobaczył Twoje zdjecia. Zwykle jak ktoś tak przesadnie sam o sobie pisze w samych mega superlatywach, to finalnie wychodzi raczej miernie. Spodziewałbym sie raczej kogoś wyglądającego jak Linda Hamilton w nowym Terminatorze, niż Claudii Shiffer z lat świetności 😆😆😆😎

za duzo czytania teraz sie krece by wszystko miec jak nalezy ,  moze odpowiem jutro

• Like 1

milego  wieczoru zycze 🙂

bez zlosliwosci naprawde nie mam czasu na czytanie tego i zeby z sensem sie odniesc, wybacz

za duzo czytania teraz sie krece by wszystko miec jak nalezy ,  moze odpowiem jutro

O liczę na to Cesarzowo 😎

milego  wieczoru zycze 🙂

bez zlosliwosci naprawde nie mam czasu na czytanie tego i zeby z sensem sie odniesc, wybacz

Wyluzuj. Naprawdę...

Tez miłego 😉

Czołem bezrobotni 😆

Cześć wrocławska fujaro 👋 Jak tam Twoj przyjaciel Grześ Koterba żyje? Coś zgasł po skasowaniu 'gościa' 😎

• Haha 1

Jak nic zeszło powietrze z rumaka pod Otulinką. Jest nienaturalnie miła, do porzygu 🙂

a dobra, jestes wytrwaly wiec sie odniose do tego

(Jak Ciebie czytam to aż chce sie zacytować takie powiedzonko co kiedyś latało na ogólnym, żeby się nie napinać, bo tam COŚ sie stanie Tak wiec Otulona weź sie tak nie napinaj )

rzeczywisacie kpisz z tego ze tylko imieniem moga mnie nazwac ludzie,ktorych znam z reala mam taki kaprys

niewielu ludzi ma taki  przywilej, wiec dlatego tak zareagowalam, nie interesuje mnie juz to, bylo jak bylo

co do drugiego "rzutu"

(Aha i wybacz, ale pozwole sobie na kolejny negat, tak odniśnie co do tego zbierania oczu, jeśli bym zobaczył Twoje zdjecia. Zwykle jak ktoś tak przesadnie sam o sobie pisze w samych mega superlatywach, to finalnie wychodzi raczej miernie.)

ale mnie nigdy nie zobaczysz, tylko twierdziles ze Maciek wywali moja prywate, wiec tylko w tej kwestii sie odnioslam ze tego sie nie boje, wywali moja prywate trudno, moze w koncu sie zamkniesz

Ty w ogole czytasz co sie do ciebie pisze? Chlopie litosci..mam ci tlumaczyc kazde zdanie?

Jak nic zeszło powietrze z rumaka pod Otulinką. Jest nienaturalnie miła, do porzygu 🙂

Spokojnie. Jeszcze da do tutaj wiwatu. Może nie dziś, ale burza z piorunami wisi w powietrzu 😎😉

powiem wprost o ile dotrze, nie boje sie ze Maciek wywali moja prywate

a o ile wywali trudno

dotarlo?

Hehe ale ona się pakuje i nie ma czasu na forum 🙂

Z tym opadaniem szczeny na jej widok pewnie jest tak samo jak z norą w nowej hucie. Babcia żyje w swoim mitomańskim świecie i nic jej z tych halucynacji nie wyrwie.

Spokojnie. Jeszcze da do tutaj wiwatu. Może nie dziś, ale burza z piorunami wisi w powietrzu 😎😉

nastepny jak gruby XD, czklowieku  ja  sie musze pakowac XD

wy naprawde nie macie innych postow, tematow, cala kafe macie

Napisano (edytowany)

Jeszcze nie raz. Osoba z halunami, zarozumiała i agresywna nie staje się milutka z dnia na dzień ot tak sobie 🙂

Widziałeś naszą grupę w Lidze Narodów? 

Edytowano przez Pstrongman

a co do o ogolnie tak zyletek to polecam treningi specnazu, wiekszosc dla kobiet poleca zyletki, szczegolnie w ustach, staniku i butach, ale w ustach sa najlepsze bo udserzasz w oczy

a dobra, jestes wytrwaly wiec sie odniose do tego

(Jak Ciebie czytam to aż chce sie zacytować takie powiedzonko co kiedyś latało na ogólnym, żeby się nie napinać, bo tam COŚ sie stanie Tak wiec Otulona weź sie tak nie napinaj )

rzeczywisacie kpisz z tego ze tylko imieniem moga mnie nazwac ludzie,ktorych znam z reala mam taki kaprys

niewielu ludzi ma taki  przywilej, wiec dlatego tak zareagowalam, nie interesuje mnie juz to, bylo jak bylo

co do drugiego "rzutu"

(Aha i wybacz, ale pozwole sobie na kolejny negat, tak odniśnie co do tego zbierania oczu, jeśli bym zobaczył Twoje zdjecia. Zwykle jak ktoś tak przesadnie sam o sobie pisze w samych mega superlatywach, to finalnie wychodzi raczej miernie.)

ale mnie nigdy nie zobaczysz, tylko twierdziles ze Maciek wywali moja prywate, wiec tylko w tej kwestii sie odnioslam ze tego sie nie boje, wywali moja prywate trudno, moze w koncu sie zamkniesz

Ty w ogole czytasz co sie do ciebie pisze? Chlopie litosci..mam ci tlumaczyc kazde zdanie?

Słuchaj, z tym imieniem to masz jakiegoś jobla. Autentycznie. Skoro każdy je zna, to nie rób z tego dramatu dźganej maczetami niewiasty. Jakoś do Libeda mówię 'Marcin', bo tak się przedstawił, a on do mnie Kuba i nie ma spiny, a różnimy się kolosalnie. Nie rób dramy kobieto. 

Maćka nie mozesz być pewna. Uwierz. Jednakowoż nie chce mi sie już tego wałkować.

A jeśli Huge Grant wywaliłby Twoją prywatę z foto, to sie nie zamkne, bo nawet głosu nie podniosę. Ewentualnie napisze że jestes faktycznie ładna, lub że kompletnie nie mój gust. Sorry nie jarają mnie te plebiscyty, lajki i w ogole, kto ładniejszy et cetera. 

Dobra, było nie było, ale mega fakap za Błękitną. Kobieta kobiecie nie powinna tak cisnąć, bo chyba wiesz, że po niedzieli to sie zaorałaś w tym temacie 😠 A ja np. Błękitną traktuje jak np Ty Ifkę. 

a co do o ogolnie tak zyletek to polecam treningi specnazu, wiekszosc dla kobiet poleca zyletki, szczegolnie w ustach, staniku i butach, ale w ustach sa najlepsze bo udserzasz w oczy

Nosisz żyletki w ustach? 😎😎😎 Błagam, zlituj sie 😆 Jakbym był developerem gier komputerowych typu Mortal Combat, to bym stworzył postać w oparciu o Twoja osobę 😂😂😂

Jeszcze nie raz. Osoba z halunami, zarozumiała i agresywna nie staje się milutka z dnia na dzień ot tak sobie 🙂

Widziałeś naszą grupę w Lidze Narodów? 

Tak. BiH do pociśniecia, szczególnie że Lewy to chyba wziął jakieś eliksiry od CR7 i po 30-ce zamiast już opadać, we dwóch wciąż są na jakiejś pieprzonej krzywej wznoszącej. Tak wiec tu sam Robson ich pyknie. Italia i Niderlandy juz słabo. Trzeba zespołowo, a niestety reszta naszych kopaczy to tak średnio. Pewnie bedzie powtórka z 1 edycji LN, ale to nasi! Trza wierzyc do końca 😉

Słuchaj, z tym imieniem to masz jakiegoś jobla. Autentycznie. Skoro każdy je zna, to nie rób z tego dramatu dźganej maczetami niewiasty. Jakoś do Libeda mówię 'Marcin', bo tak się przedstawił, a on do mnie Kuba i nie ma spiny, a różnimy się kolosalnie. Nie rób dramy kobieto. 

Maćka nie mozesz być pewna. Uwierz. Jednakowoż nie chce mi sie już tego wałkować.

A jeśli Huge Grant wywaliłby Twoją prywatę z foto, to sie nie zamkne, bo nawet głosu nie podniosę. Ewentualnie napisze że jestes faktycznie ładna, lub że kompletnie nie mój gust. Sorry nie jarają mnie te plebiscyty, lajki i w ogole, kto ładniejszy et cetera. 

Dobra, było nie było, ale mega fakap za Błękitną. Kobieta kobiecie nie powinna tak cisnąć, bo chyba wiesz, że po niedzieli to sie zaorałaś w tym temacie 😠 A ja np. Błękitną traktuje jak np Ty Ifkę. 

moze ma i co z tego? nie kazdy zna. skad ty np znasz moje imie? przedstawilam ci sie? za dlugo tu jestem zeby mnie zadzgali..( chociaz roznie to bywa w zyciu)..

nie robie zadnych  dram, tobie sie akurat nie przedstawilam, to ze wlazles kiedys tam na moj priv bez zadnego ostrzezenia tez jest dziwne, nie jestem do tego przyzwyczajona, kultura wymaga zapytac czy moge

juz powiedzialam, mnie to nie interesuje kto jak mnie postrzega czy fizycznie czy psychicznie, Maciek nigdy tego nie zrobi ( a jak zrobi trudno vide), nikt kto mnie tu zna tego nie zrobi, a zna niewielu, a jai zrobia nnie mam sie czego wstydzic i sie tego nie boje

mnie nie interesuje  blekitna, ani  co z nia robisz lub kiedy gadasz, powtorze jak nie dociera nie lubie miernot intelektualnych i moralnych i tyle.. i nie ma to nic wspolnego z Mackiem, uwierz siedze tu tyle czasu ,ze pewien poglad sobie wyrobilam

przykro mi ze tak to wyglada z mojej strony ,jezeli chodzi o twoja bliska osobe, mam nadzieje ze zescie sie spotkali,bo najlepiej sie spotkac i porozmawiac, zobaczyc kogos takim jakim jest,czy tylko bronisz nicka? a nie osoby?

stawiam ze nicka do tego telefonicznie, wiec o czym ty w ogole chcesz ze mna pisac?:)

ja z Ifa sie spotykam osobiscie, ty z nia tez?-pytanie retoryczne, wiec nie porownuj tych dwoch realcji..

Nosisz żyletki w ustach? 😎😎😎 Błagam, zlituj sie 😆 Jakbym był developerem gier komputerowych typu Mortal Combat, to bym stworzył postać w oparciu o Twoja osobę 😂😂😂

Nosze. Czasami. Jak sie czuje zagrozona.

90 procent postrzegania mozgu czlowieka to sa oczy, nikogo w zadnej obronie nie uczy sie zeby celowac na powieki i oczy, jak zalatwisz komus oczy lezy

tak uczy specnaz 🙂

• Like 1

dlatego nosze zyletki, wylacznie w samoobronie siebie  i bliskich sobie osob

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się