Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neoprene1

-7kg i brak różnicy

Polecane posty

Cześć

Zacznę od tego że odchudzam się od 5 tygodni. Od tego momentu schudłem z 96kg do 88,6kg, a chce schudnąć do około 75kg. Mimo to nie widzę ŻADNEJ różnicy w wyglądzie. Jedynie może niektóre ubrania troszkę lepiej leżą, lecz twarz jest taka sama. Mam 178cm, grywam w siatkówkę 3-4 razy w tygodniu po około godzinę. Przez pierwsze 3 tygodnie jadłem 1000kcal, teraz zwiększyłem kaloryczność do 1200kcal. Martwi mnie też duże wahania wagi. Raz ważę 89kg raz 88.5 raz 90kg. Boje się przez to że waga mi się zatrzyma. Co mogę robić aby waga się nie wahała i by zaczęło widać efekty. Podejrzewam że to może dlatego że mam dużą nadwagę, i że po prostu się ważę codziennie, (zaczynam teraz raz w tygodniu) lecz nie jestem pewien. Chciałbym poznać opinię kogoś kto się na tym zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż założyłam konto, żeby cię opieprzyć. 1000 kcal dziennie?! Przy takim wzroście i wadze to co najmniej 2500 kcal. Ale najlepiej oblicz swoje zapotrzebowanie na jakichś stronach w necie. Nie wytrzymasz długo na tym tysiącu czy tysiąc dwustu kaloriach na dzień - to prosta droga do rozchorowania się i efektu jo-jo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Podczas odchudzania pozbywasz się tłuszczu z miejsc gdzie go najwięcej zalega czy zazwyczaj się to brzuch . A wahania wagi są normalne , myślę że to zależy od wody która w tobie siedzi .Jedz 5 posiłków dziennie najlepiej nisko kalarycznych , ostatni posiłek jedz do 18 . Dużo warzyw , owoców musi być w Twojej diecie i pij dużo wody . Rób treningi Cardio tak co drugi dzień minimum pół h najlepiej z godzinkę i waga będzie spadać nie martw się . Miałem podobny problem ważyłem 93 kg przy wzroście 177 tyle że u mnie wszystko szło w brzuch . Teraz ważę 78 kg i brzuch jest znacznie mniejszy . Będziesz palił tłuszcz z miejsc gdzie jest go najwięcej więc obserwuj swój brzuch 😄

No faktycznie masz rację, brzuch jest bardziej płaski. Mam nadzieję, że ze miesiąc będzie już widoczna różnica na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No faktycznie masz rację, brzuch jest bardziej płaski. Mam nadzieję, że ze miesiąc będzie już widoczna różnica na twarzy.

Mam taki sam wzrost co Ty, generalnie jeśli chodzi o mnie, gdy jestem na redukcji spożywam 2300 kcal, aktywność umiarkowana, głównie trening siłowy. Spożywasz za mało kalorii, organizm dostając taką niską podaż kaloryczną broni się od tego i "odkłada sobie na później", tak niestety działamy, wylicz sobie zero kaloryczne najprostszym w sieci kalkulatorem, następnie odejmij 300 kcal i sprawdź wyniki za miesiąc, spożywaj 2g  białka na kg/ masy ciała! Uwierz, że zobaczysz efekty, co do tych 7kg prawdopodobnie zeszła z Ciebie zgromadzona woda w organizmie. Utrzymuj aktywność fizyczną ale nie przemęczaj się, dbaj o sen i regenerację! TO JEST BARDZO WAŻNE!

Poza tym, polecam aktualnie fajny konkursik, jeśli chodzi o sport to super sprawa. Można wygrać kartę Multisport, która umożliwia wejście na różne obiekty sportowe! Polecam. Podsyłam linka do stronki  www.multisportwygraj.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Fundujesz sobie niezłe jo-jo kolego, przy takiej diecie. Predzej czy później wystartujesz w górę. Raczej prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×