Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hhghcbk

Czy alektroniczy papieros smakuje tak samo i jest nie szkodliwy?

Polecane posty

Pytam dlatego że bez palenia nie jestem w stanie wytrzymać a jestem w ciąży i szkoda mi dziecka. Po za tym i tak 4 miesiące wytrzymałam bez palenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej przejdź na gumy do żucia. Te efajki też nie są najzdrowsze

Ja rzuciłam po 30 latach palenia! co prawda nie w ciąży, więc mogłam się wspomóc desmoxanem, ale już drugi miesiąc nie palę. Skoro tobie raz się udało wytrzymać 4 to poświęc się dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka

Ile płaci kafeteria za nakręcanie tematów i 💩burzy? Dorobiłabym na macierzyńskim chętnie, mam fantazję, lubię wymyślać dziwne historie, sprawdzę się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ile płaci kafeteria za nakręcanie tematów i 💩burzy? Dorobiłabym na macierzyńskim chętnie, mam fantazję, lubię wymyślać dziwne historie, sprawdzę się. 

Mnie bardziej ciekawi, czemu zatrudniają matoła  co nie potrafi napisać tematu bez masy błędów ortograficznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Pytam dlatego że bez palenia nie jestem w stanie wytrzymać a jestem w ciąży i szkoda mi dziecka. Po za tym i tak 4 miesiące wytrzymałam bez palenia. 

Te papierosy są jeszcze bardziej szkodliwe a guma do żucia to wybieraj taką bez aspartamu( słodzik) . Słodzik ten powoduje jakieś niekorzystne zmiany w mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ile płaci kafeteria za nakręcanie tematów i 💩burzy? Dorobiłabym na macierzyńskim chętnie, mam fantazję, lubię wymyślać dziwne historie, sprawdzę się. 

No wiesz. Forum ledwo dyszy, to próbują się jakoś ratować 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
 

 

Mnie bardziej ciekawi, czemu zatrudniają matoła  co nie potrafi napisać tematu bez masy błędów ortograficznych

No właśnie, a ja w liceum byłam raz na olimpiadzie z polskiego, dobrze mi poszło, na mnie Redakcja może liczyć, obiecuję!🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie, a ja w liceum byłam raz na olimpiadzie z polskiego, dobrze mi poszło, na mnie Redakcja może liczyć, obiecuję!🤣

Pozdrawiam, też byłam olimpijką z polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
 

I to niejednokrotnie

Ja tylko raz, potem jeździłam na łacinę, bo był większy prestiż 🤣 

Ale tak na serio, czy nie lepiej skrzyknąć kilka osób, które umieją pisać i lubią to robić, żeby inni mieli co poczytać? Jak już mamy czytać bzdurne prowokacje, to niech one będą chociaż napisane poprawną polszczyzną. Wtedy niejeden będzie mógł przy okazji utrwalić prawidłowe zwroty, związki frazeologiczne, słówka i będzie z tego jakaś korzyść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
 

Jest przecież forum przyjaciół jezyka polskiego, więc spokojnie możecie się tam udzielać i czytać posty napisane poprawną polszczyzną. 

Jest też coś takiego jak ironia, do zrozumienia której potrzeba trochę dobrej woli i inteligencji, a także obycia ze słowem pisanym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
 

Zgadzam się.

To może po kieliszeczku siary? Tak na dobry początek dnia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e-papierios jest podobno bardziej trujacy i niebezpieczny niz zwykle fajki tyle ze na inny sposob.Jak juz koniecznie musisz jarac w ciazy to lepiej te tradycyjne, znam babki co palily w ciazy normalne papierosy i dzieci zyja, sa raczej zdrowe, a elektroniaki nie wiadomo co moga zrobic, sa nie zbadane i moze dojsc do tragedii.Jak to mozliwe ze nie palilas 4 miesiace ale nie mozesz tak dluzej?chyba poczatek najgorszy a im dluzej bez fajek tym lzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×